reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Nie wiem czy mogę się wtrącić ale przypomniał mi się jeden poruszający dokument.
Nie mam totalnie zamiaru drążyć tamtego tematu ale ja obejrzałam go z przejęciem.
Jeśli dziewczyny uznacie,że nie jest odpowiedni to usuńcie post.

[video=youtube;hQw1JeoyydA]http://www.youtube.com/watch?v=hQw1JeoyydA[/video]

Łooooj! Jakie wielkie :zawstydzona/y:
 
reklama
ryszka jeżeli już czytałaś to powinnaś doczytać, że miał być koniec tematu. każdy kolejny post który się odniesie do tej dyskusji będzie usuwany. KONIEC. KROPKA.
tego postu z dokumentem nie usunę bo może niektórzy chcą obejrzeć, ale proszę was dziewczyny zostawmy już to bez komentarza.
już się niektóre grupy mamusiek posypały przez takie "kłótnie" i brak reakcji moderatorów i u lutówek do tego nie doprowadzajmy

temat selekcji i eugeniki ogólnie jest ciekawy i trudny, ale ok dostosuję się.
być może tylko dla mnie to jest ciekawe a dla innych osób ciekawsze jest to co kto zrobił na obiad i ile drzemek w ciągu dnia zaliczył :)
 
Ja widzialam Szymka juz kilka razy na usg 4d, przy kazdym badaniu lekarz pokazuje mi go przez chwilke a potem wraca na normalne ale plytki jeszcze nie mam, powiedzial ze najlepiej nagrac ok 26-28 tygodnia bo wtedy juz mozna rozpoznac do kogo dzidziol jest podobny;). Ja niestety tez place za kazda wizyte, bo chodze prywatnie, do polskiego ginekologa. W Irlandii opieka wyglada troche inaczej niz w Polsce, ale o tym juz pisaly inne dziewczyny:)))
 
wow dziś jakiś nerwowy dzien:)Laski wiem, że trzymacie już kciuki ale zaciskajcie mocno za wizytke, co by z malenstwem było ok i pozwoliło sobie wszystko ładnie pomierzyc:))No i żeby u mnie też nic dziwnego nie wylazlo:)Uciekam po Ize do przedszkola a potem wizyta:)Poli ja też w pierwszej ciąży mialam nagranie fajna sprawa:) w tej już wydalam nadprogramowo na usg jak mialam te bóle i już pewnie się nie zdecyduje:(
 
bella &&&&
martik ja byłam tylko na początku ciąży u niemieckiego ginekologa, żeby zobaczyć czy wsio ok, czy ciąża na swoim miejscu itp. teraz się poddałam irlandzkiemu systemowi i powiem szczerze, że jestem nawet do tej pory zadowolona. ale to w tej chwili... pierwszą ciążę zaczynałam tutaj, a skończyłam w Pl bo olali wszystko co się dało. teraz mieszkam w innym mieście, mam inną GP, jeżdżę do innego szpitala i różnica jest ogromna. wtedy do 20 tyg nie robili nic. teraz jest jak trzeba. GP nie odpuszcza żadnych badań krwi, serducho doplerkiem sprawdza, usg w szpitalu od razu... poza tym usg w standardzie nie jest w żadnym kraju na każdej wizycie i jeżeli mi robią wtedy kiedy są najważniejsze pomiary w szpitalu to ja nie mam nic przeciwko temu :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny co tu dzis sie dzieje...?

Ryszka to jest watek luty 2013 więc o ciąży i o przysłowiowej dupie Maryni czyli o tym co jemy na obiad, ile razy która puściła pawia, na co jest chora itp czyli wszystko co dotyczy ciązy i macierzyństwa bo i multi mamy tu są a ten temat co ty poruszasz to nie każda ma ochotę poruszyć

Jak komuś nie pasuje temat obiadków, a z czasem ilości koloru kupek, częstotliwości karmień itd to w tył zwrot i do widzenia...

Do tej pory nikt sie nie skarżył na poruszane tematy przyziemne, dotyczace życia codziennego i atmosfera była ok a dziś tu istny armagedon...

OSTATNI RAZ PRZYWOŁUJĘ WAS DO PORZĄDKU !!!

Nie ma obowiązku pisania jak komuś coś nie pasuje to mówimy pa pa i wcale nie z żalem.

Nie pozwolimy psuć dotychczasowej atmosfery AMEN
 
Do góry