reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
patik ja nie zrezygnowałam ze szkoły bo wiem, ze jak juz sobie zrobię przerwę to poprostu do niej nie wrócę bo mi się nie bedzie chciało:)

Fajnie, że już czujecie ruchy... ja jedynie co czuje to ruchy ale moich jelit:( to nie jest takie miłe:(

Gaja- kolejny chłopaczek:) gratulacje. Co za wysyp mamy no no
 
patik ja nie zrezygnowałam ze szkoły bo wiem, ze jak juz sobie zrobię przerwę to poprostu do niej nie wrócę bo mi się nie bedzie chciało:)

Fajnie, że już czujecie ruchy... ja jedynie co czuje to ruchy ale moich jelit:( to nie jest takie miłe:(

rozumiem Twoją decyzję, pewnie gdybym była w Twojej sytuacji to też bym robiła wszystko żeby zakończyć to co zaczęłam. Ja studia skończyłam, ale bardziej myślałam, żeby w przyszłości zacząć robić zupełnie coś nowego, zacząć nowy kierunek, albo studia podyplomowe, może szlifować język niemiecki, którego kiedyś się uczyłam i strasznie zaniedbałam:zawstydzona/y:
 
Dzien doberek! :-)

Chlopakow wyprawilam na rowerki a sama dalej sie bycze bo znowu brzuszek pobolewa ehhhh jakos tez sie nie umie cieszyc z tej ciazy za bardzo. Ale musi byc dobrze, prawda? :tak:

anioleczku milej nauki, ja tez od czasu do czasu zagladam w ksiazki ale jakos sil i motywacji malo, tym bardziej trzymam kciuki

Cortina wspolczuje dietki i bolow, trzymaj sie kobitko...

kaja gratuluje siusiaka :-)

nadika wiem co masz na mysli ;-) chociaz nikomu tego nie zycze to swiadomosc tego, ze nie tylko ja mam taki problem mnie troche pociesza. a w ogole mam pytanie szczegolnie do ciebie i do annaroksana- czy czujecie ta ciaze tak strasznie nisko? bo ja mam ciagle wrazenie ze mam taki kamien na dole a jak mam pelny pecherz to juz w ogole masakra... jakos nie kojarze tego z pierwszej ciazy i sie zastanawiam czy to jest z tym zwiazane...
Ide sie wylozyc na gotowych na wszystko a potem z ksiazka i znowu spac ;-) Milego wieczorku i dobrej nocki!
 
Hej dziewuszki:-)

Bella, Cortina współczuję dietki i dolegliwości, mam nadzieję, że będzie dobrze. Trzymam kciukasy &&&&&

Aniołeczku gratuluję samozaparcia do nauki. Ja zrobiłam mgr (do niczego mi się nie przydał bo nie pracuję w zawodzie) i siadłam na laurach.

Kaja gratulacje susiaka i powiem ci że jak u nas będzie ogonek to też będzie Franio:)

Dziewuszki czy wy też macie taki zaniki pamięci? ja normalnie mam takie dni, że w głowie same żelki, w pół sekundy zapominam co miałam zrobić, strasznie frustrujące to jest:wściekła/y:

Aaaa we wtorek idę do fryzjera zrobić się na bóstwo, a co:-):-) a teraz idę zjeść bo mi strasznie w brzuchu burczy:rofl2:
 
Witajcie

znowu siusiaki nam wyskoczyły?

Wyginiemy jak tak dalej pójdzie...

Same chłopy w koło a kto za te 20 lat dzieci będzie rodził?:szok:

Nie zazdroszczę wam tych diet... bidulki wy nasze... ale we 2 zawsze raźniej... po porodzie będziecie laski a my wieloryby z masą kg do zgubienia...

Smoniczka ja to mam takie zaćmienie chwilami, że jak bym miała dziecko to bym je gdzieś zostawiła niechcący tak jak ostatnio resztę za zakupy w osiedlowym sklepie... przypomniało mi sie jak w innym sklepie szukałam drobnych :rofl2:

Pierogi ostatnio robiłam tz na patelni skwareczki do okrasy wsio ładnie pięknie ja napalona na pierogi z mięsem wyciągam je z zamrażarki gotuję, dorzucam gotowe na patelnie i zadowolona rzucam na talerz i siadam się rozkoszować a po kęsie mina mi zrzedła bo wzięłam pierogi truskawkowe se w okrasie upichciłam:baffled:

Cóż zjadłam z niesmakiem, bo żal było wyrzucić a i chęci na przyrządzenie czegoś innego mi brakło

Zapomnieć wyjąć kluczy z bramy, prania z pralki też się zdarzy...

Ciążowe zaciemnienie totalne...

To się uśmiejecie ze mnie

Idę coś wszamać potem małe spa i luluuuuu

Spokojnej nocy wam...
 
Hahahaha Ania ja miałam podobnie z pierogami z tym, że ja sobie zrobiłam pierogi z serem na słodko z cebulą:-D:-D

Kurcze ja cały czas głodna jestem:wściekła/y:
 
reklama
dziekuje za wyrazwy wspolczucia bede wam jeczec zem glodna a jesc nie moge :-p

tak myslalam z Bella ze moze zalozyc watek z dieta lekkostrawna na naszym forum ? co na to moderatorki ?
dla Belli i do mnie bedzie ta watek na teraz-juz a wam sie przyda po porodzie gdy jednak swoja diete przy karmieniu trzeba zmienic ? rzecz jasna milo nam bedzie jak bedziecie wrzucac swoje pomysly na beztluszczowe jedzenie bo napewno tak owe znacie:-D

co wy na to misiaczki moje ??? :-D

chcialo mi sie slodkiego i wlasnie zadowolilam sie budyniem smietankowym na mleku 0% z dodatkiem wody i powiem wam ze dobreeeeeeee :-D no i lekkie :rofl2:

Anno ubawila mnie twoja pierogowa opowiesc :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry