reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Kaja.m- powodzenia!!

Właśnie dzwoniła moja psiapsiłka, że wzięli ją do szpitala i będzie rodzić w ciągu 2 dni. A termin ma na 8 października dopiero. Dzidzia malutka, bo ok. 2300 kg, no ale mniejsze przecież sie rodzą!
O zabobonach kiedyś pisałam, co moja teściowa wymyśla..Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać:szok:
 
reklama
Poli a co się dzieje, że rodzic będzie? Jak oczywiście można wiedzieć.
2300 to nie tak mało, ostatnio wyczytalam relacje matki bliźniąt urodzonych po 950 gram...
Trzymam kciuki aby wszystko potoczyło się pomyślnie:*
 
Witajcie :-)

O tym przesądzie ciężarnej matki chrzestnej słyszałam. Bedąc w poprzedniej ciąży miałam zostać chrzestną synka kuzynki. Moja mam wtedy wyleciała z tym zabobonem :tak: Chrzciny zostały przesunięte, lecz oczywiście nie z tej przyczyny ;-) Koniec końcem trzymałam Malucha do chrztu 2 miesiące po porodzie.

bella - mi tez się wydaje, że mam już te skurcze od jakiś 2 dni. Też brzuszek na chwilę twardnieje.
 
Poli a co się dzieje, że rodzic będzie? Jak oczywiście można wiedzieć.
2300 to nie tak mało, ostatnio wyczytalam relacje matki bliźniąt urodzonych po 950 gram...
Trzymam kciuki aby wszystko potoczyło się pomyślnie:*

myślałam, że mało hehe.. Ale sama miałam jakoś 2500 hehe. Rodzi już bo ma regularne skurcze i twardnienie brzucha
 
MamusiaM dobrze wiedzieć że nie jestem sama;) w pierwszej ciąży mialam je trochę za wczesnie bo ok 16 tyg. Teraz wyczytalam że ok 20 to normalne, jeśli nic przy tym nie boli itp.
 
czesc !
jestem zalamana :( miesiac temu mialam straszny bol brzucha, zoladka olalam bo przeszlo ale meczylo mnie 2 dni ! zwalilam na ciaze na rosnaca macicie. Dwa dni temu znow sie powtorzylo i juz bylo gorzej, wczoraj bylam u gina i zapytalam o ten bol zrobil mi usg watroby i woreczka zolciowego i mowi ze cos tam jest ale zeby sie upewnic mam isc do radiologa ktory sie zajmuje tego typu przypadlosciami. Dzis bylam na USG no i pan dr mowi ze mam 2-3 mm kamienie wiec sie uciszylam ze takie male (moja mama miala ponad 2cm) no i pani sprowadzila mnie na zmienie ze male bola bardziej niz duze bo sa ruchome a duzy zadko zmienia miejsce. Wiec od 2 dni jestem na diecie watrobowej, dosc rygorystyczna ta dieta a ja kocham jesc ! pozostaje mi sie modlic zeby ataki sie nie powtorzyly nikt w ciazy nie podejmie sie laparoskopii chyba ze dojdzie do zapalenie eh :(((

ide gotowac mieso w ramach obiadu :dry:
 
Cortina moja kochana:**** to ta sama dieta co ja mam; przykro mi ze Cię to spotkalo bo wiem po pierwszej ciąży jakie to męczące a też KOCHAM jeść:(((
Chętnie posluze rada a i sama się dowiem bo Ty na świeżo czy można jeść papryke i rzodkiewki? Ja mam rozne wersję i sama się gubie:(
Właśnie siedzę z dieta i czytam że raz mogę a raz nie np. Ogórki kiszone czy kapustki kiszonej albo gruszki??
Ta dieta przesrana jest powiem wprost ale idzie się przyzwyczaić:))
 
Ostatnia edycja:
domikcw - porcja grochóweczki leci do Ciebie :-D Smacznego !:-D
Cortinko- dużo zdrówka Ci życzę i mam nadzieję, że głupie kamole się uspokoją i nie będą siały spustoszenia :tak:;-)A co do tego, że musisz mieć dietę i nie możesz jeść wszystkiego, to Ci bardzo współczuje :-( Jestem z Tobą :) Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaisz, tak jak pisze bella :tak:

Ja się mogę pochwalić, że dziś zostałam obdarzona serią ruchów naszego Maleństwa:-D:-D Czułam jak pod ręką, kiedy usiadłam Ktoś się tam powiercił przez dłuużą chwilkę :-D Niesamowite:-D:-D Jestem szczęśliwa:-):-):rofl2:
 
Cortina moja kochana:**** to ta sama dieta co ja mam; przykro mi ze Cię to spotkalo bo wiem po pierwszej ciąży jakie to męczące a też KOCHAM jeść:(((
Chętnie posluze rada a i sama się dowiem bo Ty na świeżo czy można jeść papryke i rzodkiewki? Ja mam rozne wersję i sama się gubie:(
Właśnie siedzę z dieta i czytam że raz mogę a raz nie np. Ogórki kiszone czy kapustki kiszonej albo gruszki??
Ta dieta przesrana jest powiem wprost ale idzie się przyzwyczaić:))

Bella prze)*&*^&rane :baffled: mam kartke z tym co mozna i z tym co zakazane od dietetyczki wiec napewno wiedziala co pisze ;) przepisalam ci :)

WARZYWA: ziemniaki, marchew, buraki, szpinak - najlepiej puree, delikatna salata w niewielkich ilosciac, pomidory bez skorki.
OWOCE: dojrzale jablka, pomarancze, poziomki, truskawki, maliny, czarne jagody. W postaci przecieranych kompotow i musow sliwki, porzeczki i wisnie.
 
reklama
Fuck...czyli masz ta bardziej ostrą która mi też wydawał się rozsądna....a będziesz ja miała już do końca? Kochana będziemy sie wspierać i fajne przepisy podsylac o ile takie są na tej diecie.... Ja w pierwszej cazy to mialam ja tylko ostatni miesiąc w szpitalu to tam nikt się nie pitolil z papryka czy ogorkiem kiszonym i dlatego nie wiem, a teraz mam zalecenie ja trzymać ale dopiero w przyszły czwartek mam wizytę i mialam dopytac konkretów:/
Cortina są plusy...mało przytyjemy no i dieta mam karmiacych będzie da nas jak zbawienie hihi
 
Do góry