reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
Ania historia z pierogami niezła. Żeby uniknąć takich sytuacj a robię wszystko sama- raz że jestem przeciwna gotowym potrawom a dwa no właśnie wiem co mam np w środku w pierogach:)
 
Dziewuchy, cały dzień czuję jakby jakaś glizda w brzuchu mi śmigała:-) ,a ok. 15 jak położyłam się po obiedzie poczułam 2 mocne kopniaki!!:-)Aż mi się gorąco i słabo zrobiło z wrażenia:szok: Zaraz się biorę za jedzenie sałatki.. Jak myślę o tych Waszych dietach to mi Was bardzo żal:-( A jedzonko beztłuszczowe- polecam rybkę i ziemniaczki gotowane na parze!!! Ziemniaki doprawiamy tylko solą i ziołami prowansalskimi. Przepyszny obiad!
 
bella co do kiecek ostatnio byłam w pepco i kupiłam sobie że powiedzmy mieć na okazje w ciąży ale po też pewnie będzie dobra(39zł) sukienke z podwyższonym stanem pod biustem szare i beżowe są z czarnymi wzorkami lejący materiał szerokie ramiączka
 
Ja mam na coś ochotę kupię a potem to leży, bo albo stracę ochotę, albo o tym zapomnę...

Ogólnie nie mam ssania, głoda ani nic z tych rzeczy...

Wątek dietki jest to teraz mykam już na tv i luluuuuuuu
 
ja właśnie zjadłam kanapki z ostrą papryką czereśniową, a teraz opycham się czekoladą i popijam piwkiem bezalkoholowym:)
a na obiad 2 tosty+frytki to się nazywa zdrowe żywienie:szok:
a wy tyle tu naskrobałyście że masakra...
 
reklama
Ania dobre z tymi pierogami;) ja jak robie pierogi to zazwyczaj hurtowo i tak ze 2-3 różne farsze potem jak nie podpisze do mrożenia to też mam loterię ale nie robię takich na słodko;-)

a co do nauki to jutro zaczynam miesięczny kurs na szczepienia ochronne, 4 weekendy zajęte i jakieś 3 dni praktyk (pójdzie szybciej;-)) ale mój problem to oczywiście... trzeba być w mundurku ale już żadne spodnie nie są dobre o spódnicy nie wspomnę:angry: może wygrzebię jakieś z gumką;)
jeszcze planowałam na grudzień drugi, zobaczymy czy samopoczucie dopisze:rofl2:
cieszę się że już skończyłam studia, i też byłam zdania że jak nie zrobie od razu mgr to już mi się nie będzie chciało... ale w pracy wiele dziewczyn z małymi dziećmi robiła dodatkowo studia licencjackie, jeździły w weekendy i dały radę

oj głodomory... przyłączam się mogłabym jeść co chwilka;) a dietowiczkom wielki szacun i wytrwałości życzę!

Cortina u mnie operowali dziewczyny w ciąży na pęcherzyk, ale oby dieta sama ci pomogła, bo biedne te dziewczyny były, przed i po operacji obolałe, nie można za bardzo p/bólowych tylko nospe i paracetamol, ew. jakiś narkotyczny i tak cierpiały bidulki:( do tego strach o ciąże, stres...
 
Do góry