reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam się niedzelnie

bella - nie znam się na chorobie o której piszesz... trzymam kciuki, zeby niebyło źle.

My dziś wstaliśmy dosyć późno. Miki spał do 10.40. Wczoraj do 3.00 w nocy imprezowaliśmy ze znajomymi, więc poranny sen się przydał. Pogoda dziś dopisała, więc większość dnia spędziliśmy w ogródku. Niestey jesień już czuć... liście spadają z drzew...
 
reklama
hej dziewczyny. Ja od tygodnia na l4 i brak czasu na zaglądanie. Dziś jestem po weselu w domku tylko jutro poprawiny (razem 3 dni) i po weselu. Młody spi a za oknem słychać odgłosy koncertu dożynkowego maleńczuka. Spróbuję teraz w spokoju nadrobić o ile wczesniej nie usnę :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się po weekendzie. U nas od piątku brzydka pogoda, leje i jest zimno brzydko i ponuro, ehh już się jesień zbliża. Wybieram się dzisiaj na rozpoczęcie roku szkolnego bratanicy, biedne dziecko idzie do 1 klasy ;) na szczęście rodzice nie skrócili jej dzieciństwa i szkołę zaczyna w wieku 7lat.

Bella trzymam kciuki.
 
Hej dziewczyny
Dzięki za kciuki:***
Pisze już 3 posta i nie mogę dodac hehe

Od wczoraj okropnie mnie czyści, nie jest to biegunka, ale mam już kilogram mniej na wadze:/ jestem pewną, że coś nie tak z wątroba...ale może coś mnie podtrulo i ona biedna walczy, bo dzis jakby swedzi mniej:)

Kochane jesteście za to wsparcie:)))
Oddalm już wyniki i odstawiam mój stały nr z biedna ciezarna co to sie jej coś przytrafia w ostatniej chwili i potrzebuje wyników na cito;) i tak oto ok 14 powinny już być hehe
Zaplacilam za nie 73 zl więc za taka cenę to z dostawą do domu powinnam je mieć:))

Dziś wpada moja sis z synkiem na ploty wiec bedzie kim się zajmować:)

Miłego i udanego dnia Kochane:))
 
Witam poniedziałkowo:-) Wczoraj mnie nie było, bo byczylismy się z mężusiem. Zrobiliśmy pyszny obiad a potem odwiedziliśmy teściową. Jednak już chyba czuję ruchy tej mojej wiercipietki, bo od tygodnia, niemal każdego wieczoru czuję taki jakby hmm..strasznie krótki i delikatny skurcz, ale taki skurcz jak np w nodze się zdarzy, nie taki jak typowy „brzuszny”. Takie dziwne uczucie hehe. No i bulgotanie też. Tylko odczuwam to wszystko jak leżę na lewym boku, czasem na plecach i nie dotykam brzucha. A byłam pewna, że poczuję dzidziola dopiero ok. 20 tyg..

Bella, nie martw się na zapas..Tylko się denerwujesz nie potrzebnie, może nawet ta biegunka jest z nerwów..Mnie ostatnio dopadła biegunka 5 min przed wyjściem na wizytę:eek::zawstydzona/y:Dobrze, że mam blisko:tak:
 
Witajcie Mamusie :-)
Bella - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :tak: tak jak napisała poli nie martw się na zapas:tak:
U nas brzyddddko- pochmurnie, deszczowo, na około mgła :confused2: Nic tylko spać...:confused2::confused2:
Obiadek już mam- tylko ziemniaczki się obierze i można jeść ;-):-)
Ehh..wczoraj odwiedziła nas rodzinka mojego męża i trochę się pośmialiśmy. Poza tym zrobiłam sobie listę rzeczy do szpitala których potrzebuje ;-) i przeglądam, liczę ciuszki od szwagierki :-) Tyle mojej radości...
Buziaki :-)
 
Poli dzięki:**
Co do biegunki to nie z nerwów choć fakt stresa mam, może dlatego że w I ciąży trafiłam z ta choroba do szpitala a okazało się że mam poród przedwczesny, właśnie przez nia, a ja go nie czułam:(( i tego się boję od poczatku ciąży, tego porodu przedwczesnego, że go nie poczuje i bedzie za późno...
A biegunka hmmm mam na własne życzenie raczej bo w sobotę zjadlam kielbaske z grilla i rosół teściowej która niby nie soli bo nie może...ale pieprzu wali całe opakowanie no a wcześniej golabki mojej mamy ktore też do lekkich nienaleza hehe

A mów co mąż myśli o planach zmiany koloru wloskow? Ja się mialam ufarbowac w weekend ale w sumie czasu nie było:( ale farb już kupiona:)
 
Ja to za listy mam się zabrać i nie mogę hehe
Może w tygodniu coś pomyśle ale ... Nie chce mi się:/

Wczoraj lezalam w nocy i udało mi się już naliczyć ponad 10 ruchów malenstwa:)) są już dość dobrze wyczuwalne ale to chyba mały spioch bo nie za często je czuje:)


O teraz pozdrawia Ciotki z bb:))
 
Cioteczka Sylwia też pozdrawia małego śpiocha :-)

Ja mam wstępną listę z rzeczami dla maluszka i orientacyjnymi cenami z allegro ale muszę jeszcze zrobić listę dla siebie i podopisywać to o czym zapomniałam.
 
reklama
Witam się z rana:-)
U mnie dziś słoneczna pogoda:-D Ja na szczęście mogę jeszcze się nacieszyć słoneczkiem, niedługo już go niestety będzie coraz mniej;-)

Wczoraj wieczorem, gdy smarowałam sobie brzuszek oliwką, mój chłopak wszedł do pokoju i jak go zobaczył to się strasznie zdziwił. Z niedowierzaniem zaczął mówić "Ale on jest już duży" i głaskał brzusio i do niego mówił, cudowne uczucie.:-D Nie wiem chyba tak usiadłam, że zrobił się taki duży, bo na prawdę był ogromny:-D, o wiele większy niż to bywa rano:szok:

Dopiero po śniadaniu jestem i zaraz się zabieram za pranie dywanu:-)
Co do listy do szpitala, też mam, ale muszę jeszcze troszkę ją dopracować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry