reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
dziękuję
wam też zdrówka!
a u nas dodatkowo chyba kolejne ząbki wychodzą...
zastanawiam się co jej dać na ten kater? ściągam go katarkiem ale się wyrywa i macha rączkami, do tego daje nasivin i wodę z cytryną do picia. Przypomniało mi się jeszcze o maści majerankowej więc jutro zaczniemy smarować:)
 
juz od tygodnia nie rzygałam:-D sukces!!!

Patik też polecam świetlika do kompresów na oczy można też smarować żelem ze świetlikiem i współczuje przeżyć z maluchem... pamiętam jak się poparzyłam miałam 2 lata i później rodzice smarowali mi blizne szczypiącą maścią jedno smarowało a drugie trzymało ręce i nogi ... nadal pamiętam brr ale mus to mus
Bella zamierzam zostać przy swoim szpitalu w Międzylesiu, tam też jest moja dr, a Harry Potter no cóż... łączy nas wielka i dozgonna miłość:) z tego się nie wyrasta
Smoniczka na zgagę najlepsze mleczko Alugastrin ochydne ale po łyczku wszystko mija... też mam problemy
Kasiadz zdrowiejcie;)

a co do kropienia oczu to chyba zależy od choroby i każda z was może miec po trochu racji... z zacieraniem oczu mała podrażnia i drugie oko, ale jak ktos ma np. zaćme na jednym to po chuk zakrapiać drugie? itd...

a zakupy... najpierw odbiore i przejrze rzeczy od znajomej a dopiero potem do sklepu
 
Cześć dziewczynki, witam się niedzielnie przy kubku herbatki z cytrynką. Mąż jeszcze śpi więc mogę sobie spokojnie siedzieć przy BB. Piękna nam się pogoda zapowiada dzisiaj więc po obiadku trzeba jakiś spacerek zrobić. Przydałoby się kupić jakąś bluzkę na brzuszek bo w sobotę jedziemy na Jasną Górę i nie mam co ubrać. Bluzki które pasują na brzuch niekoniecznie pasują do okoliczności i miejsca wyprawy.

miłego dnia kochane :*
 
Witam i ja, niedzielę zaczynam źle.... Od wczoraj delikatnie swedza mnie stopy...a tak niestety zaczyna się cholestaza, no i jestem cała w stresie co robić...niby piszą że ona powinna być w III trymestrze ale może być i wcześniej.
Jutro zrobię badania, bardzo się boję, że trafie do szpitala, a najbardziej tego że nie będę widzieć Belli:))
Sama nie wiem czy robić badania, czy dzwonić do gin. Najpierw...:(
 
Witam się i ja

Bella oj na cholestazie się nie znam niestety... może zadzwoń do gina coś ci doradzi napewno...


u nas tez ładnie słonecznie więc czekamy na nalot rodzinki samopoczucie mam ok więc poplotkujemy na tarasie...

miłego dnia wam...
 
hej dziewczyny!
super nocka za mną, to i sił od rana zaraz więcej:-) dziewczyny spały bez pobudek do 8.45:tak: Bąbelek w brzuszku już wyrabia na całego i nie mam już wątpliwości, że to nasz Jasiek:-D przygotowania do obiadu poczyniłam, zaraz się wybieram do kościoła, jak Hanka skończy w końcu śniadanie to i ją wezmę...

dzięki dziewczyny za rady w sprawie leczenia oczka - Hania coraz bardziej spokojnie podchodzi do sprawy więc siłowe rozwiązania mogłam odrzucić z czego się cieszę:)
klowee gratuluję sukcesu - oby był długotrwały;-)
bella skonsultuj się z ginkiem - on na pewno coś poradzi &&&&& żeby te objawy to nie było to co myślisz!!!
miłej niedzieli babeczki - odpoczywajcie ile możecie:-)
 
reklama
bella spokojnie. nie każde swędzenie to od razu cholestaza! dla uspokojenia zrób wyniki, ale na pewno będzie dobrze.

tak w ogóle to dzień dobry. siedzę w piżamce i już jakieś zapachy obiadowe mnie dopadają :/ a żołądek nadal męczy ech ciężki mój żywot
 
Do góry