reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
A propos ziemi to właśnie przesadziłam dwa kwiatki :D he he...mam nadzieje,że trochę odżyją. Może wstawię pranie jak już mi tak dobrze idzie ;)
 
pracowity dzień... ja posprzątałam z grubsza w domu i teraz zabieram się za jqakiś obiadek bo mamusia niedługo wraca z pracy:)
dziś żyję na owocach... śniadanie nie weszło nawet na nie nie spojrzałam:( wygląd i zapach jedzenia mnie przeraża:(
 
hej,
Eve głowa do góry. ja też miała współczynnik podwyższony i okazalo się, że muszę tylko uważać bardziej dopiekać mięso,parzyc owoce przed jedzeniem, oczywiście unikać psów,kotów. Poprostu zachować szczególną higiene, mycie dokładnie rąk,produkltów spożywczych. Wszystko było ok,Ala jest zdrowa:)

Moja córka po porodzie okazało się, że ma cytomegalie,ja w ciąży nie miałam robionej i niewiem czy odemnie złapała czy nie,ale też z Nią było wszystko ok. Mamy pojawiać się w specjalistycznej poradi co 2 lata. W ej ciąży gin powiedział, że zrobimy badania,ale to w późniejszych okresie,bo itak nic to już nie zmieni,a po co się stresować,ale zapewnił mnie, że niema się czym martwić bo jak raz się chorowało to są nikłe szanse na zachorowanie powtórnie.
Ja miałam cc przy ogólnym znieczuleniu. W Polsce się robi przy ogólnym i zewnątrzoponowym,zależy od wskazań i w moim przypadku umiejętności anestezjolog;)
Ja dzisiaj jestem o dziwo pełna energii. Rano byłam na jazdach, o dziwo nie wymiotowałam podczas jazdy:p I jakoś mdłości do tej pory niemam, a nawet zjadłam makaron z serem, a wczoraj po nim mialam nieprzyjemności.
 
zazdroszcze wam ja mam dzisiaj fatalny dzień:-( od rana tylko czekam który posiłek sie przyjmie a jem bezustannie, ten głód jest nie do opanowania;)

do tabelki
Marta 25lat jak na razie w Warszawie tp:24 luty chciałabym chłopca
 
Macie nieźle przerąbane z tymi mdłościami... ale to już bliżej końca tego paskudztwa... Mnie ominęła ta "przyjemność":)

dziś na obiadek jarzynowa:) w całym domu pachnie pietruszka:)
 
Hej Dziewczyny.

Ja w dalszym ciągu nie czuję się najlepiej :baffled: Dziś dokupiłam w aptece syrop *spam*. Synek wczoraj już czuł się lepiej a dzis znowu katar. Mąż też schorowany (tak więc pewnie będziemy się wzajemnie zarażać) :baffled:

Dziś cieszę się, że nie ma upałów, słońce za chmurami, ale jest czym oddychać ;-)

Gosia B - tak, jestem z Poznania. Widzę, że Ty z okolic :-)
eve1911 - toxoplazmozą najczęściej można się zarazić jedząc surowe mięso, bądź je przyrządzając. Ale nie ma co martwić się na zapas, zrób dodatkowe badania.
 
Eve jeżeli chodzi o toksoplazmoze to kiedy jest wykryta wcześnie i leczona nie zagraża maleństwu .Moja ciocia też ją przeszła w ciąży przez mięso i dzieci ma zdrowe:)
 
reklama
Do góry