reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Dziewczyny, 3 dzień BEZ MDŁOŚCI! ŚWIAT JEST PIĘKNY:D Zaczęłam się znów martwi, bo patrzę na wykresy wielkości zarodka i trochę moja dzidzia mała:/ w 7 tyg było 6,9 mm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, 3 dzień BEZ MDŁOŚCI! ŚWIAT JEST PIĘKNY:D

ja dzisiaj mam czwarty dzień bez przytulanka do ubikacji!! Od razu lepiej i nawet zdołałam coś zjeść.

Może ja troszkę się przedstawię :) to moja druga ciąża.Pierwsza skończyła się zanim się zaczęła- w 6 tygodniu zdiagnozowano puste jajo płodowe, później było tylko czekanie na zaprzeczenie diagnozy która się niestety potwierdziła :( Teraz udało mi się zajść od razu po pierwszej @ po łyżeczkowaniu. Na początku bardzo się bałam ale teraz zaczynam się cieszyć swoim stanem :) od ponad tygodnia jestem na zwolnieniu bo mam bardzo stresującą pracę, bite 8 godzin za biurkiem przy komputerze. Więc z moją ginką podjęłyśmy decyzję, że czas odpocząć.

Wszystkim przyszłym mamuśkom gratuluję i życzę powodzenia nam wszystkim.
 
Ostatnio mam niechęć do chleba. Mogłabym jeść tylko owoce, a to maliny, nektarynki, pomarańcze, jagody, a nawet jeszcze niezbyt dojrzałe jabłka zerwane z drzewa. :szok:Ale to chyba dobrze, że bardziej mnie ciągnie do owoców niż do słodyczy. :happy2::blink: A co ciekawe przed ciążą mogłam zjeść na dzień nawet dwa batony, a teraz nie wiem czy bym pół zjadła:szok::cool2::confused::happy2::blink:

Mam to samo tylko owoce bym jadała a na sam widok słodkiego mnie odrzuca.

A tak w ogóle to mam dzisiaj taka okropną zgagę, że nie mogę już wytrzymać. A zmienność nastroju to nawet mnie przeraża nie wspominając o mężu.
 
Rano psułam atmosferę to może teraz poprawię wszystkim humor choć trochę :) Rozwiązała się odwieczna zagadka :)

dźwignia - KWEJK.pl

Ale się uśmiałam. Moja dzidzia na szczęście mnie oszczędza bo nie pociąga za tą dzwignię:-)

smoniczka
przynajmniej na zdrowie naszych dzieciaczków:-) Lepiej jeść owoce niż słodycze:blink::happy2::-p A mnie na szczęście zgaga nie łapie:happy2:
 
polio ja jeśli dobrze pamiętam w piątym miesiącu dowiedziałam się że dziewczynka ale Jula się tak rozłożyła że nie było żadnych wątpliwości:)
 
czesc !

ale wy dzis rozpisane ! ja do 16 czulam sie rewelacyjnie niestety pozniej ktos pociagnal za dzwignie ;)

witam kolezanki nie witane ;)

ide na malosolnego ! ogorki rulez ! :D
 
reklama
Boiron---Oscillococcinum--6-Doses-.jpg


Rutinoscorbin sobie mozesz lyknac, jak boli gardlo to Tantum Verde no i wszelkie misktury typu mleko z czosnkiem :)
 
Do góry