reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Ja miałam cc przy ogólnym znieczuleniu. W Polsce się robi przy ogólnym i zewnątrzoponowym,zależy od wskazań i w moim przypadku umiejętności anestezjolog;)
Ja dzisiaj jestem o dziwo pełna energii. Rano byłam na jazdach, o dziwo nie wymiotowałam podczas jazdy:p I jakoś mdłości do tej pory niemam, a nawet zjadłam makaron z serem, a wczoraj po nim mialam nieprzyjemności.[/QUOTE]

Agnieszko i jak wspominasz cc w ogolnej narkozie???ja tez tak mialam...cc ze wskazaniem(gestoza)i troche tez chcialam......mialam znieczulenie do kregoslupa ale nie zadzialalo))))i ogolna narkoza poleciala.................teraz planujesz naturalnie rodzic?
 
A o co chodzi z tym usg genetycznym? Pierwsza ciąża więc jestem zielona;) A wiecie może kiedy najwcześniej widac płeć dziecka? Wiem, że to zależy tez od ułożenia dzidzi..
 
Hey

Witam nowe mamusie i gratuluję sukcesu zafasolkowania.

Ja mam jakiś lipny humor, pogoda do tyłka, brzuch mnie pobolewa a wizytę mam ok 20 lipca bo gin na urlopie.

Czytam was, ale jakoś cholerka nie umiem myśli zebrać by wam poodpisywać z osobna za co przepraszam
 
witam Dziewczyny!
jestem tu nowa i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swojego grona.
w ciązy jestem juz któryś-tam raz, straciłam poprzednie dzidziusie :(
szczerze mówiac to mam spore opory zeby zadomowić się na forum, bo boję się że zacznę zyć tą ciażą, a nie wiem jak to wszystko bedzie....

ale weszłam tu- zeby trochę przerwać ten dzien i tak naprawdę wyżalić się. Bo chociaż to dopiero początek- czuję się masakrycznie, wręcz koszmarnie.
nie mam na nic sily, nawet zrobienie herbaty to wyczyn :( mdli cały dzien, a i nawet jak się budze w nocy :( od jedzenia odrzuca. jak nie jem - mdli jeszcze bardziej. wiec praktycznie co godzinę jem.... cos gotowego, białe buły, drożdzówy, i tym podobne śmieciowe jedzenie. ale nie moge przebrnąć przez ugotowanie sobie czegokolwiek :(
w zasadzie czuje sie tak żle że leze i płacze :(
to tyle- może część z Was mnie zgani, że powinnam się cieszyc i takie tam, ale ja naprawde nie mam siły :(
a strach o dzidziusia też mi nie pozwala na dobre mysli :(


ps. to bedzie dziewczynka, tak czuję
 
Madzik ja teraz też będe przez cc rodzić chyba, że okulista zaleci inaczej. Ja znieczulenie ogólne wspominam ok, po 3 godz wstałam,jedynie co mnie bolało oprócz blizny to mięsnie,bo znieczulenie się rozchodziło. Zostałam szybko wybudzona. Najgorszy dla mnie był cewnik,czułam się skrępowana,a wyjmowanie go to coś okropnego. Tego najbardziej się obawiam w tym porodzie. jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
 
Martuszka trzymaj się kochana!! Złe samopoczucie minie,najgorsze te 3 miesiące.Potem mdłości ustąpiął i będziesz cieszyła się ciąża. Ja też mam dni załamania, mdłości są dla mnie czymś okropnym,mówie mężowi, że to ostatnia ciąża(chodź przy pierwszej też tak mówiłam;), a jak sie zobaczy dzidzie to się zapomina wszystkie niedogodności). ja też nie gotuje bo mnie mdli, robi to M,albo zamawia coś.
 
reklama
Witam wszystkie nowe lutowiczki:-):confused::happy2::blink:

martuszka przecież stresując się jeszcze bardziej zaszkodzisz dziecku, a sama pisałaś, że straciłaś już wcześniej fasolkę:szok::-( Wiem, że łatwo się mówi, ja akurat nie mam aż takich mocnych objawów jak Ty. A co do płci, też bym chciała mieć przeczucie czy urodzę dziewczynkę czy chłopczyka.:-p
PODAJĘ DANE DO TABELKI:
Żanetka_22, Żaneta, 22 lata, Gubin, 14.02.2013, chłopiec

​ Tak na prawdę co do płci dziecka ja bym chciała dziewczynkę, ale mój narzeczony chce chłopczyka. Więc podaję płeć, którą chce chłopak:cool2::happy2::-p:blink:


Ostatnio mam niechęć do chleba. Mogłabym jeść tylko owoce, a to maliny, nektarynki, pomarańcze, jagody, a nawet jeszcze niezbyt dojrzałe jabłka zerwane z drzewa. :szok:Ale to chyba dobrze, że bardziej mnie ciągnie do owoców niż do słodyczy. :happy2::blink: A co ciekawe przed ciążą mogłam zjeść na dzień nawet dwa batony, a teraz nie wiem czy bym pół zjadła:szok::cool2::confused::happy2::blink:
 
Do góry