reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

hej,
Ratujcie dziewczyny mam dlosci:( Boże jakie to jest okropne:( zapomnialam już co to znaczy:( Co mi ulży? pije herbate,ale mnie mdli.Masakra:(
Co do ubranek to ja poczekam na płeć,dla dziewczynki mam po Ali, dla chłopca będe mieć od kuzynki,ale wtedy nie omieszkam dokupić czegoś.
Asiiu super, ze usłyszałaś serduszko:)
 
reklama
Hej dziewczynki
agnieszkaala mi pomaga zielona herbata imbirowa i migdały i biorę wit.B6 a mdłości miałam straszne teraz są względne, ale imbir naprawdę działa

Cortina to testuj i napisz jak wyniki :) to wtedy zamienię to z sodą do której będe mogła nasikać ;)

kaja.m na Kamieńskiego leżałam na patologii i dlatego tam nie rodziłam :/ Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i daj znać ...

Piję kawkę pierwszą od dwóch tygodni zjadłam śniadanie i o dziwo nic szczególnego się nie dzieje ;)
idziemy zaraz na spacer ale nie wiem jak długo damy rade bo ciepełko straszne ...
Miłego dnia
 
Witajcie
Wczoraj było słonecznie a dzisiaj już deszczowo:rofl2:
Wieczorem miałam kłucie w jajnikach raz jednym raz w drugim :no:
Nudy dzisiaj nie można wyjść nawet bo ciągle pada.
Sodę w lodówce wypróbowałam i działa a jak się ją wyciągnie to ta soda ma w sobie cały zapach z lodówki:baffled:
Mam ochotę na ciasto capuccino z truskawkami:-p
 
Hello! :-)

A u nas dziś pięknie i słonecznie:-D Mnie dziś napadło na kanapki z szynką i musztardą rosyjską :szok::tak::-D
Cortina nie obrażaj się, tylko przyjeżdżaj w sobotę, bo będzie lepsze żarcie i na pewno nie braknie :-p;-)No chyba, że będziesz mega głodna :-p:-p;-)
Ehh słaba dziś jestem...zaraz idę się chyba znowu połozyć :tak::baffled::-D
 
Witajcie

i u mnie ciepło

mdłości tylko pod wieczór.

Wczoraj miałam jakiś dzień lipny z błahostki w sumie którą zwykle bym się nie przejęła zrobiłam taki problem,że leżałam i wyłam jak głupia... hormony? :-D

Zrobiłam spacer do sklepu i już mam dość nie chce mi się na dwór iść w ten upał a ciśnienie jak zwykle jak u trupa 95/58 brrr

Miłego dnia i przyjemnego weekendu wam
 
Hej. A ja dziś śpiąca W nocy mnie coś bolał brzuch i teraz napierdziela, wzięłam duphaston i się tępo gapię w monitor. Nic mi się nie chce!!!
 
Nati, u Ciebie pada a u mnie pięknieeee, leżę przy otwartym balkoniku i słucham szum fontanny:) Brzuch mnie coś okropnie pobolewa (widzę,że nie mnie jedną) z prawej strony, aż w pachwinie i udzie czuję, więc chyba zostanę długo w tym łóżeczku.. Wczoraj dużo chodziłam głupia, byłam w galerii a potem do 24 grill u rodziców
 
reklama
Hej Dziewczyny, wczoraj sie nie witalam bo zawalenie w pracy bylo.

Heksa bardzo mi przykro Sloneczko, przytulam i pamietaj ze gdybys chciala porozmawiac jak sie czujesz jestesmy tutaj. Usciskow i buziakow duzo dla Ciebie.


Ja mam dola ze masakra, nic sie nie chce, nic nie cieszy, zamulam :nerd:

Pozdrawiam Was goraco i bede zagladac.
 
Do góry