reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
hej laski i lachy :D

mało pisze bo upały mnie dyskwalifikują,dziś zakonczenie szkoły byłam z córką na zakonczeniu,duma mnie rozpierała bo mała wyrózniona została (mi nigdy się nie udało :D)

a tak pozatym to juz powiedzieliśmy rodziciom i przyjaciołom w koncu to 8 tc \wypadało rozplatac jęzor :D
wszyscy się cieszą ;) bardzo to miłe

przed chwilą miałam tulenie z porcelanowym uchem chyba kolacja u szwagierki mi zaszkodziła he he

no a tak to bez zmian ;) jutro czeka mnie pogrzeb a ja nie lubię takich imprez na samą mysl mam dosc ...
 
Czesc mamuski!

U mnie hormony szaleja i od morza radosci do otchlani rozpaczy tylko krok wiec tez Was tylko z grubsza podczytuje bo sie strasznie nakrecam :tak:

Przytulam wszystkie ktore w ostatnim czasie albo wlasnie doswiadczaja jakiejs straty straszne to zycie... U mnie bylo podobnie w zeszlym miesiacu, zmarla moja 31-letnia sasiadka 4 lata po slubie z 3 letnia coreczka z bardzo dobrej rodziny po prostu nie mozna bylo sobie wyobrazic zeby im czegos brakowalo i taka tragedia... zawsze jak o tym pomysle to mi sie poprostu wyc chce jakie to zycie moze bys niesprawiedliwe i ulotne.

Heksa sciskam mocno trzymaj sie jakos

Ewelina_22 w koncu ktos z moich okolic ;-) gratki

MamusiaM udanej imprezki Wam zycze
Cwierc Nutka pyszne bylo mam nadzieje ze nie zjadlam za duzo ;-):-D Mam zaproszenie na jutro? :-D

Gratuluje udanych wizyt zycze milego wieczorku i weekendu bez mdlosci!
 
Babeczki, otrzymałam dziś zamówioną i wychwalaną (bardzo słusznie) lekturkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Polecam, wydaję się byc super, zwłaszcza dla pierworódek;)
 
dzień dobry wszystkim:-)
czy u Was też taka duchota? masakra jakaś, byłam z dziewczynkami w ogródku ale wytrzymałyśmy tylko pół godziny, że też ta pogoda nie może złapać równowagi:-p muszę coś na obiad wymyślić ale pustka w głowie i jakoś na nic nie mam ochoty:baffled:

annie też odczuwam huśtawkę nastrojów - w jednym momencie wszytko w normie, a po chwili jedna rzecz potrafi mnie do płaczu doprowadzić, wszystko mnie wzrusza;-)

miłej soboty:-)
 
Hejka

Jaka u mnie duchota, normalnie nie można wytrzymać, ale czytam, że nie nie tylko u mnie.
Wczoraj mnie "zaszczyciły" mdłości :baffled: Nie było tragedii, tzn. nie musiałam korzystać z pomocy porcelanowego kolegi, ale mimo wszystko uczucie bardzo nieprzyjemne:( Dzisiaj też mnie coś gilało pod gardłem, ale dałam rade.
Jem w sumie wszystko, ale najlepiej mi smakuje bułka z serkiem topionym:-) Mogłabym to jeść na okrągło.
poli0105 ja zleciłam mężowi zakup tej książki, nawet sobie zdjęcie okładki zrobił żeby pamiętać, która to:-)
 
Może i Was zainteresują bezpłatne spotkania dla kobietek w ciąży i świeżo upieczonych mam - w różnych miastach w Polsce - patronuje im Stowarzyszenie DOULA w Polsce i Fundacja Wcześniak - Akademia ********.pl. Ruszają w Warszawie 23 sierpnia, później Poznań, Gdańsk, Wrocław i Kraków.
 
uffffff jak gorąco........... masakra!!!!!!!!1
na spacer wyszliśmy dopiero o 18
a teraz leże plackiem, czekam aż ciasto marchewkowe ostygnie;-)
miłego wieczoru
 
Hej mamuśki

Wlasnie leże przy otwartym balkonie i wkoncu jest czym oddychać.
U was też byla burza? Bo u mnie taka, że sie obudzilam i nie moglam zasnąć:( blyskalo sie i grzmialo niemilosiernie, ale dzisiaj zapowiada sie ładna pogoda.
Planujemy z mężulkiem iść do teściow na ogród troche pobyc na łonie natury. Mam nzdzieję, że moje mdłości sie nie nasilą.
 
reklama
witam się z Wami ;)

w bardzo mega upalny dzien ,zaraz idziemy na obiadek a potem imprezka u tesciów wrrrr taki upał a my na chacie będziemy siedziec ohhhh jak nie cierpię imprez w taką pogodę
 
Do góry