reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam Babeczki:))
u nas też dziś piękna pogoda:))

ja miałam od poniedziałku może do pracy wrócić ale cóż...moja córa chora hehe

już wstawiłam sodę do lodówy, robiłam dziś zapiekankę z kartofelkami i kiełbaską...ale pokroić tą kiełbasę z jej zapachem hhhmmmm ledwo dałam radę;/

co do kosmetyków to przyznaje Ci racje Ćwierć Nuta lepiej dmuchać na zimne, ja używałam na "niedoskonałości" Biodermy i napisałam do nich czy mogę w ciąży ... odpisali, że niby mogę ale jeśli nie czuję się pewnie to lepiej, żebym je odstawiła i wróciła do nich po porodzie...niby z troski o moje samopoczucie hehehe

Mam dziś zły dzień bo bardzo się martwię:( moja babcia ma raka płuc niestety nie mogą go leczyć bo ma już 91lat i każda ilość leków na raka ją zabije:((((
dziś zadzwoniła do mnie mama, że z babcią jest bardzo źle, dostaje już morfinę tak cierpi:(((
najgorsze jest to, że mieszka w Ciechanowie to dość daleko,żeby jechać odwiedzić ją od tak po pracy, boję się, że już jej nie zdążę odwiedzić:((( a nawet nie wie o prawnuczku:((

codo ciuszków to ja wczoraj miałam chęć kupić ale mój mąż oczywiście powiedział, że za wcześnie;/ buuu

Uciekam położyć córcię na drzemkę buziaki Kochane:**
 
reklama
Cześć Dziewuszki :)

U nas dzisiaj piękna pogoda... a ja mam cały domek do posprzątania (metraż póki co malutki, więc nie jest tak źle ;-)) No i chyba okna z grubsza umyję. Mogę wyjść na zewnątrz i mam je jako tako nisko więc nie będę musiała podnosić rąk do góry :-)
Jutro robimy urodzinki synka tak więc sporo pracy przede mną. Wieczorem piekę rorcik... jak wyjdzie ładny to się pochwalę ;-). Oby pogoda dopisała.

bella83 - wiem co czujesz... Rok temu zmarł mój dziadek. Bardzo dużo przeszedł przed śmiercią... stan przedzawałowy, amputacja nogi, guz rakowy... Pokonał to wszystko mimo swoich prawie 90 lat. Było coraz lepiej. No ale któregoś dnia otrzymaliśmy telefon z ośrodka rehabilitacyjno-opiekuńczego, że dziadek zmarł na zawał serca :-( Brakuje mi go strasznie ale wiem, ze teraz już nie cierpi i zerka na nas z góry.
 
bella współczuje obydwaj moi dziadkowie zmarli na raka płuc, jeden pół roku przed mim ślubem :(
ja po wizycie mała fasolka z bijącym serduszkiem jest:)
 
Dzieki dziewczyny:*
wlasnie te suwaczki sa jakies do bani...juz dawno sie zastanawialam nad wielkoscia fasolki w danym tygodniu
Kaja gratuluje udanej wizyty:)
 
bella bardzo mi przykro z powodu babci:-:)-( ehh..to jest okropne..taka bezsilność :-(
Ja się właśnie dowiedziałam, że moja koleżanka popełniła samobójstwo :-:)-:)sad::sad: Miała tylko 24 lata i była 2 lata po ślubie.... Wyć mi się chcę ze smutku :sad: Na pogrzeb nawet nie będę mogła iść, bo mój mąż powiedział, że absolutnie mnie nie puści,teściowa mówi to samo:-:)-(
kajam ciesze się z Twojego małego serduszka :) Niech rośnie zdrowo....
 
melduję się oficjalnie na urlopie:-) Juppi!!!!!!! nadal czuję osłabienie ale mam nadzieję że kilka dni wolnego i poczuję się jak nowo narodzona:-D

Ćwierć Nuta Boże co za tragedia:-:)-:)-( to straszne...współczuję:-(
kaja.m miło czytać tak radosne nowiny:-) gratki!
 
bella83 - przekonałaś mnie, nie myję okien ;-) Z resztą nie wiem jak u Was dziewczyny, ale u mnie nieziemski upał. Troszkę siedzimy z synkiem na dworze, ale co jakiś czas sie chowamy w domku, bo wyrobić nie idzie :-p

kaja.m - gratuluje udanej wizyty :-) duża ta Twoja dzidzia ;-) Niech dalej rośnie zdrowo :tak:

Ćwierć Nuta - współczuję :-( Taka młoda dziewczyna...
 
reklama
cześć dziewczyny.
nie wiem czy mnie pamiętacie bo rzadko zaglądam do was - jakoś tak sobie przez te pierwsze tygodnie odpuszczam to, żeby się nie nakręcać...
mdłości mam nieziemskie :( chwilami to już nie wyrabiam!
agnieszkaala mi pomaga zielona herbata imbirowa i migdały i biorę wit.B6 a mdłości miałam straszne teraz są względne, ale imbir naprawdę działa
na mnie nie działa imbir. nie działa w ogóle nic. po prostu już mi sił brakuje
bella trzymaj się :*
 
Do góry