reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Asiulinka trzymam kciuki za wizyte, żeby było wszystko ok.
Na_cik co do filmów to z obyczajowych polecam film Bracia, z ostrzejszych to np Jeźdzcy apokalipsy. Ja jednak gustuje w kryminałach, uwielbiam serie serialu Luther, Dowody zbrodni, Punkt krytyczny itp. A teraz właśnie z córą oglądam Króla Lwa.
Ja zjadłam obiad, dojadłam jabłkiem i mnie coś mdli...bllleee
 
reklama
:))
Cortina niweluje zapach lodówkowy właśnie ten blehh taki ;)
meriderka słyszałam o tym teście :)) a robiłaś już ??

dzięki dziewczyny za kciuki zadziałały !! piękne serducho widziałam !!
 
witam Babeczki!
stan na dziś: mdłości i wszystko mi śmierdzi:sorry: jakaś taka słaba, zmęczona jestem...na szczęście jeszcze jutro do pracy a potem urlop :-) w pracy nadal nie wiedzą:baffled: ale malutki awans się szykuje i jakaś nagroda, więc podejrzewam że jak ogłoszę im nowinę to wszystko mnie ominie:-(

Asiulinka super wieści:-)
 
asia super wieści:) ja też nie mogę już lodówki otwierać :/ ale jutro o 11 pierwsza wizyta nie mogę się doczekać:) Asia a do jakiego lekarza chodzisz?
 
no wkładasz do lodówki i już jakiś dzień i już będzie o niebo lepiej :)

patik80 jak nie muszą niech nie wiedzą ... jak dajesz rade, chodź wiem że mdłości to masakra i nieźle w pupę potrafią dać

kaja.m chodzę do Banach nie ma zbyt dobrej opinii bo ma cięty żart co w głowie to na języku, ale dobry specjalista gdyby nie on to Karolki by nie było, on ją uratował bo na Klinikach jest i tam też zamierzam rodzić a Ty ??

upały się szykują macie jakieś fajne plany na weekend ?
 
W


co do kosmetyków to dzięki za info baaardzo pomocne.
Ja mam krem nivea visage do skóry tłustej i mieszanej w poprzedniej ciąży miałam do suchej:))
Myślę, że co do witamin w kremach to bez przesady, taka ilość jaka jest w zwykłym kremie nie zaszkodzi,
szkodliwe są raczej duże stężenia np. przy zabiegach u kosmetyczki czy w kremach specjalistycznych np. na trądzik czy zmarszczki, ale to moje zdanie laika:)
ja mam jeszcze sieczkę na twarzy i z utęsknieniem czekam na to aż minie;/

No moja pani farmaceutka powiedziała, żeby dmuchać lepiej na zimne:blink: Bo tak naprawdę nie wie się jaka ilość komuś zaszkodzi. Ale decyzje każdy sam podejmuje :-)
Ja akurat używałam Vichy Normaderm i absolutnie zakazano mi jego stosowanie:no:
Można używać za to żeli do mycia twarzy, bo one są do zmycia zanieczyszczeń i nie wchłaniają się do głębszych partii twarzy.

Cortina jak nie dojadłaś jakżeś tyyle zjadła, że nie było co zbierać ze stołu;-):-p:-p
Ale jeśli czujesz niedosyt, to w sobotę też będzie grill.. :-p;-):-):-)
 
Asiulinka ja jestem pełna obaw rodziłam wcześniej w Warszawie świetny szpital rewelacyjny lekarz Rodzeń:) a teraz z polecenia dr Siejkowski i chyba spróbuję na Kamińskiego:)
 
ASIULINKA wlasnie ogladalam Perfekcyjna pania domu i na talerzyku wysypala proszek do pieczenia i ulozyla pol jablka tez ponoc rewelacyjnie pochlania zapaszki :) bede testowac !

NUTA ooo ty a mialas nie mowic :p nie wiem czy w sobote w takim razie przyjade, sprzedawczyku :-D
 
reklama
Heksa- ale smutne wieści nam przyniosłaś:(((

Ja tu chciałam sie pochwalić bo zrobiłam pierwsze zakupy dla dzidziulka- piękne body w Smyku:), aż mi głupio pisać, gdy jedna z nas narazie nie może się cieszyć takimi rzeczami..
 
Do góry