reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Oh jak zapachnialo tymi wszystkimi pysznosciami, o krotych piszecie....
Biedna LadyDo musi wytrzymac w pracy bez obiadku...

Ja mam ostatnio straszny problem z gotowaniem :no:
Nie dosc, ze mi sie nie chce, to nic mi nie smakuje....
Dostaje bialej goraczki jak mam ugotowac obiad.......

Mam nadzieje, ze mi to przejdzie :confused:

Eve daj koniecznie znac co i jak po badaniu!

Pati a jakie imiona obstawiacie dla trzeciego dzieciatka?
Tak pytam bo imiona Twoich coreczek, Hania i Zosia, to absolutnie moje "typy" :) wiec jestem ciekawa jakie macie w planach trzecie imie :-)

U Ciebie bedzie malutka roznica wieku pomiedzy dziecmi, u mnie to bedzie 8 i 6 latek, martwie sie troszeczke, jak sie dzieciaki dogadaja ze soba....czy to aby nie za duza roznica wieku...


**************


Mam niesamowity problem z puchnacymi nogami........
Najpierw przez dwa tygodnie bolaly mnie piersi, ale tak bardzo, ze nawet dotyk ubrania sprawial mi bol...
A teraz te opuchlizny...
W poprzednich ciazach bylam popuchnieta ale to w ostatnich miesiacach... Czy to mozliwe, ze teraz juz na poczatku ciazy tak mnie dopadlo? W ogole nie widac, gdzie mam kostki, takie baleroniki mi sie zrobily....
Jeszcze sie nie przyzwyczailam do mysli, ze to ciaza, a tu juz takie "dodatki" :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
heksa i mała i duża różnica wieku ma swoje plusy i minusy - zresztą będziesz mieć porównanie bo pomiędzy starszakami u Ciebie też dwa lata różnicy, teraz będzie więcej ale i wydaje mi się że będziesz mieć fajnych pomocników przy maleństwie:))

co do imion to jeszcze wspólnie z emkiem nie ustaliliśmy ale moje typy to Helenka a dla chłopca Witek - a jak będzie ostatecznie tego nikt nie wie;-)
 
mój szalony mąż to mówi, że on stawia na 4!!!!
już mu mówiłam, że chyba jak sam sobie urodzi ;) ha ha ha ale szczerze Wam powiem, że takie duże rodzinki są superfajne.
Moja najlepsza przyjaciółk ma trzech synów i jest 8 i 6 lat róznicy między nimi i oni się super fajnie dogadują :-D
 
heksa- witaj serdecznie:)

co do różnicy wieku- ja uważam że nie ma to znaczenia. ważne żeby mieć rodzeństwo jakieś:) ja jestem jedynaczką i nie jest mi z tym za dobrze:( brakuje mi czasem brata lub siostry:(

co do imion- chłopak daniel a dziewczynka Gabrysia:)
 
Witam wszystkie Panie:) ja na obiad robię rybkę na parze:) uwielbiam! Na deser truskawki se śmietaną:D Z kalkulatora wyszła córeczka, mąż i mój tatuś też twierdzą, że tak będzie;) Byłam dziś na farbowaniu odrostów, fryzjer mnie postraszył, że nie powinnam w I trymestrze, ale mam wesele siostry, więc nie mogłam zrezygnować. Lekkie mdłości mam ciągle i ten męczący apetyt.. W pracy na niczym się nie skupiam, tylko na tym, aż boli mnie żołądek z głodu..Do lekarza dzwoniłam apropo wieczornych bólów brzucha, kazał brać nospe i jutro zadzwonić czy jest lepiej. Myślę jednak, jak pisałyście gdzieś wyżej, że po całym dniu chodzenia po prostu takie sa objawy..No i zalecił też mniej chodzenia, co mnie zmartwiło, bo będę musiała mało tańczyć na weselu:/
Wiecie co, uśmiełam się dzis u fryzjera, wychodzi na to, że w pierwsze objawy ciąży miałam już 3 dni po dniu owulacji;) Otóż właśnie, podczas farbowania miesiąc temu dziwnie zachowywała się farba na mojej głowie, była bardzo ciekła, strasznie mi spływała jak nigdy. Dziś fryzjer jak się dowiedział, że jestem w ciąży to skojarzył te 2 fakty. Powiedział, że domyślał się, że było cos nie tak ze mną:pP
 
Ostatnia edycja:
Witam nową mamusię:)

Tabelka zaktualizowana ale coś nas mało w niej hehe:))

UmiZoomi dopiero teraz doczytałam dane jutro wstawie Twoje:))

Ja mam kryzys jakiś, wyć mi się chce mam poczucie, że mdłości nigdy nie miną:( mam już ich tak dość, że nic mi się nie chce robić przez nie:( jak tylko się ruszam wszystko mi do gardła podchodzi:baffled:
mam taką cichą nadzieję, że ok 9 tygodnia będzie koniec tak przynajmniej było w poprzedniej ciąży... bo już mam chęć palce w gardło włożyć z tej bezradności;/
 
Mam nadzieje, ze tak jak piszecie roznica wieku miedzy dzieciaczkami nie bedzie mialawiekszego znaczenia......
Najwazniejsze to miec rodzenstwo :tak:


Bella a co potrzebne jest do tabelki?
Zaraz zerkne na 1 stronke i podam Ci moje dane......
:-)


************************



no wiec moje dane do tabelki:

heksa77
Justyna 35 lat (dopiero niedlugo skoncze ale niech bedzie.... :-D )
termin ok. 16 lutego 2013
wymarzona plec: chlopczyk
 
Ostatnia edycja:
Witaj Heksa77 !!!

A ja Wam zazdroszczę tego jedzenia, że tak Wam wszystko smakuje... :( Ja ciągle nie mogę patrzeć na jedzenie. Żadnych mdłości, nic - po prostu nie mam ochoty. :( Nawet moje ulubione potrawy mi nie smakują. Dzisiaj poszłam do McDonald'sa (bo ja strasznie lubię), ale po kilku frytkach czułam się pełna. :(

Co do alkoholu, to akurat nie mam z tym problemu. Ja nie piję w ogóle nic, nigdy. Nie przez jakieś zasady, czy problemy zdrowotne; po protu nie lubię. Każde piwo, wino, drinki - dla mnie to najgorsze smaki świata - po prostu uważam za obrzydliwe. Podobnie mam z kawą - za żadne pieniądze świata nie przełknę ani łyka. Wychodzi więc na to, ze moje zwyczaje żywieniowe są wręcz stworzone do bycia w ciąży. :-) Papierosów też nie palę.

Co do tabelki:

Zuzia, 23 lata, Toruń, termin ok 20 lutego, wymarzona płeć: dziewczynka :)
 
reklama
Cześć Heksa, to termin mamy prawie tak samo, bo ja na 17.02:-)

Jejku padam na pyszczek, córcia dzisiaj daję po garach, już czasem sił do niej nie mam. Jeszcze jakieś zakupy musiałam zrobić, bo w niedzielę wyjeżdżamy na urlop. Jeszcze mnie chyba druga część czeka, bo wieczorami mam problem ze spodniami tak mnie wzdyma:zawstydzona/y: normalnie piąty miesiąc:baffled: Przydałyby się jakieś cienkie spodnie na gumce..

Co do tej obrączki to: obrączkę trzeba zawiesić na nitce i opuścić ją nad pępkiem, jeśli po jakimś czasie zacznie zataczać koła to oznacza to dziewczynkę, jeśli zacznie się poruszać po linii to oznacza chłopca;-)

W temacie alko - jestem stanowczo na NIE, w tamtej ciąży również nie piłam, w tej też nie zamierzam.
 
Do góry