reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam:-)
Wlasnie test pokazal dwie kreseczki....jestem w ciazy,troche z zaskoczenia,ale ciesze sie i dlatego chetnie dolaczylabym do waszego grona......:-)

Przypuszczalny termin,jaki sobie narazie sama obliczylam to 21 luty!

No to narazie tyle,musze troche was podczytac zeby lepiej poznac,bo widze ze sporo tu juz popisane!

POZDRAWIAM
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja już po wizycie :-)
uff... ulżyło mi! Niepotrzebnie się stresowałam :) Dzidzia ma 7tygodni i 2 dni więc muszę zmienić suwaczek! Mierzy juz całe 11 mm! Toż to ogromna istotka prawda? :-D lekarka powiedziała, że wszystko w porządku, mam jeszcze wziąść dwa opakowakowania duphaastonu zeby sie pecherzyk ładnie rozwijał a potem damy sobie spokoj. Na szczescie. Mąż był ze mną w gabinecie i widziałam, że mu łezki napłynęły do oczu jak na usg było widać migającą kropeczke :)
ach! no i byłabym zapomniała! termin z usg na 3 lutego, a z miesiączki na 7 lutego. Lekarka powiedziała, że liczy ten z miesiączki :)

Witam nowe lutóweczki! Rozgoście się i pytajcie o co tylko chcecie. ewentualnie pomagajcie też innym, w końcu po to tutaj tez jesteśmy poniekąd :)

Niech moc brzuszków będzie z Wami! :-)

zapomniałam! dane do tableki:

eve1911
Ewelina, 21 lat, termin 7 lutego a wymarzonej płci nie mam ;) przy pierwszym jest mi naprawdę obojętnie :) ew. mozna wpisac wymarzoną płeć męża:dziewczynka :)

edit: jednak nie zmieniam suwaczka, bo te 7w2d to według usg a ja sie kieruje okresem :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć lusia203 :-) Witaj w naszym gronie :-)

Dziewczyny, ja dziś przesadziłam z zakupami. Nie nosiłam ich tylko wkładałam przy kasie torbę z zakupami do wózka i potem z wózka do auta, ale torba była ciężka (2 wody 1,5l, 2 x mleko 1l, sok 1l, jakieś puszki z groszkiem, kukurydzą i takie tam już lżejsze rzeczy). Mam za swoje... boli mnie brzuch i bolą plecy. Mam nadzieję, że przez swoją głupotę nie zaszkodziłam Maleństwu :-( Napiszcie proszę, że jeśli nie mam plamienia i krwawienia, to na pewno wszytsko jest OK :-( Jestem stara a głupia... :-(
 
siemka tasiemka :-D

lekarza zaliczony szczegoly w watku wizyt -> :rolleyes:

MamusiaM mowisz ze zadowolona jestes z mutsy ? bo mis ie on barzdo bardzo marzy :) ! tylko martwi mnie to czy stelaz do bagaznika mi sie zmiesci :confused:
z zakupami przesadzilas, pewnie od tego boli brzuch, jak nie ma plamien-krwaien mysle ze jest ok, pewnie polezalas i juz jest wszystko dobrze :)

Poli mnie poczatkowo bolalao podbrzusze, raz nawet nospe zjadlam :baffled:

LadyDo a jaki model musty masz ??? mow mi szybko :-D

Jagodka mi kalkulator pokazuje 2x chlopiec a juz mam corke :-D wiec u mnie nei dziala :no: plec mi obojetna bede kochac jak swoje :rofl2: chociaz poki co objawy mam identyko jak przy ciazy z Maja :sorry2:

Heksa, Lusia witamy :-D


Laski ale mam jazde ! czuje sie jak po imprezei, mam wiecznego kaca, muli mnie niesamowicie.. Denerwuje mnie zapach i widok jedzenia ! przez caly dzien zjadlam podwojna kanapke bo nic innego nie dalam rady :baffled: o maj goooood !
Powiedzialam w pracy o ciezy szampana ani fajerwerek nie bylo ;) lzej mi na sercu ;) od 25.06 ide na zwolnienie !!!
wtedy tez bede bardziej na bierzaco bo dzis troche czytania mialam :p
zmykam bo jutro wstaje o 6 !

dobrej nocki :cool2:
 
Wstajemy śpiochy!!!

Ja już od 5:30 na nogach, ale ulewa była w nocy u nas:szok:
Od 7 siedzę w pracy i już mi ciśnienie podnoszą od rana:angry: Coś mi się wydaje, że jak tylko będę miała możliwość, to spadam na L4 i niech sobie radzą sami. Nie będę się narażać na niepotrzebny stres, tylko dlatego, żeby komuś lżej było, bo i tak nikt tego nie doceni.
 
Witam się porannie:))

Witam nowe mamusie:)

MamusiaM ja podnoszę czasem (nawet często) moją córcię ponad 16 kg i też mam stracha czy wszystko oki ale jak na razie objawy wskazują, że tak ...(takie szczęście w nieszczęściu) hihi

zazdroszczę Wam, że macie rozmowy w pracy już za sobą ... ja chyba po zwolnieniu się zbiorę i powiem
Cortina u mnie też radości i szczęścia nie będzie no chyba, że to udawane hehe
a zwolnionko już do końca bierzesz??
Laski powiedzcie mi jak Wy o tym w pracy mówicie? tak normalnie prosto z mostu czy jak?
Jakoś mówicie, że nie planowane i tak wyszło czy jak?

Ja mam dziś bardzo ciekawe menu mianowicie zajadam się groszkiem z puszki :D
 
Cortina - ja mam urbanrider i jest extra :)

mamusiaM - mam nadzieję, że lepeij się już czujesz!!! następnym razem porozkładaj noszenie na raty albo po prostu kogoś do tego zagoń ;) choć wiem, że łatwo się mówi...

eve - GRATULACJE po wizycie!!!!

lusia - witamy :)))))))))))))))))))))

jagódka - ja wieczorami wyglądam tak samo...jak w 5 miesiącu..masakra...wczoraj mój luby nawet mi powiedział "ty grubasie" czym sobie tak nagrabił, że spał na kanapie...nieczuły samienc jeden :((((

Bella - trzymaj się dzielnie, ja dzisiaj o wodzie- tak mnie mdliło rano, już siębałam, że się do pracy spóźnie :(


a dzisiaj 16.30 wizyta!!!!!! :)

już nie mogę się doczekać i strasznie się jakoś boję...ach...ale najpierw musze audyt przeżyć -dzisiaj 2 dzień

Bardzo podoba mi się wpis eve- Niech moc brzuszków będzie z Wami!
biggrin.gif
 
uprzejmie donoszę, że tabelka zaktualizowana:))

LadyDo ja mam tak wieczorami, nie wiem czemu ale muł totalny a niby koniec prawie 8 tygodnia;/ najgorsze, że założyłam sobie, że do 10 tyg. wszystko minie (bo tak było w pierwszej ciąży) i mogę się przeliczyć...
zazdroszczę tym które przechodzą ciążę bezobjawowo:(
ja już zapowiedziałam mojemu mężowi, że to ostatnia ciąża heheh dzieci mogę wychować i 5-tkę ale niech ktoś inny chodzi w ciąży:)) ot taki mój akt desperacji :)

AAA daj koniecznie znać jak na wizycie:))
 
reklama
mnie mdli w niespodziewanych momentach - raz rano, popołudniu, w nocy - zupełnie nieprzewidywalnie :(
a do wizyty już odliczam godziny :)
 
Do góry