reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Ja w poprzedniej ciąży przytyłam jakieś 13 kg. Ciekawe jak teraz będzie :-)

U nas już też prawie wszyscy wiedzą... chciałam poczekać do wizyty ale się nie dało ;-)
 
reklama
U mnie wie mąż, moi rodzice i brat, moje dwie przyjaciółki i jeden kumpel, koleżanka z pracy, bo bardzo kibicowała i chłopaki z pracy, bo chcę ich przygotować psychicznie, że kiedyś zniknę na dłużej;-) No i dziewczyny z forum, na którym prowadziłam wykres.
 
Witam fankę "Walki o tron" - czytałaś czy tylko oglądałaś?


Czytalam wszystkie czesci of course:) Wielka fanka G.R.R.Martina ze mnie :-D Serial ok, ale wiadomo ze ksiazek nie przebije.

Mdlosci mnie dzisiaj od rana dopadly. A dopiero zaczynam 5 tydzien! Tylko dobrze ze piersi mnie nie bola tak bardzo.

A jak tam wasze samopoczucie?

Też czytałam wszsytkie i choć serial jest niezły to zgadzam się, że książek nie przebije :-)

Witam Panie:)
co do witamin to ja w ciąży brałam na zalecenie lekarza a mała i tak była z hipotrofią (gorzej brzmi niż jest) była drobna 2570 i 50 długości.
tak jak pisałam tylko na innym forum, podobno w ciąży należy unikać leków a ja na patologii jak byłam naliczyłam 21 tabletek dziennie + 3x dożylnie.

Dziewczyny kiedy powinny się kończyć mdłości? wiem, że ok 13 tygodnia ale faktycznie to tak długo trwa?
ja mam gorsze wieczorem przypuszczam, że dlatego, że rano biorę B6 i to mi pomaga a wieczorem już nic;/

Nie pocieszę Cię pewnie jak napiszę, że w pierwszej ciąży mdłości mnie dopadły późno bo w 9 tygodniu, ale trzymały do 16. Wszystko zależy od tego kiedy łożysko przejmuje sterowanie hormonami i wtedy zwalnia z tego nasz organizm, a jest to chyba sprawa bardzo indywidualna.
Współczuję wszystkim, które borykają się z mdłościami, oby jak najszybciej się skończyły a resztę dziewczyn ominęły.

U mnie najważniejsze osoby już wiedzą :-)
 
Witam wszystkie nowe lutowe mamusie:-D

Ja w poniedziałek na pierwsze USG:-) już nie mogę się doczekać:-) Na razie jestem na telefonicznej kontroli mojej ginki- mam zalecenie :Luteina 2x2 no i magnez+b6:-)
Ogólnie troszkę czuję się przeziębiona:crazy: Czuję lekko gardło:crazy: Płukam wodą z solą,pije syrop prawoślazowy i dziś zrobiłam sobie syrop z cebuli:baffled: Jak mi nie przejdzie do końca tygodnia, to idę do lekarza, bo boje się, żeby mi to dalej nie poszło :no::-(
Ja dziś do południa nawet fajnie się czułam, a później ok. 16.00 musiałam się położyć spać :-) i tak przespałam do 19 :-p:-D No, ale czuję, że znowu mnie senności biorą;-) Idę się umyć i spać:-) Do jutra :-)
 
póki co to oprócz mojej najlepszej przyjaciółki, i ciotek z BB nikt jeszcze nie wie:tak: po wizycie u gina poinformuję w pracy, a całą resztę nie wiem kiedy:-p jakoś mi nie śpieszno bo wiem że mogę spotkać się z różnymi komentarzami, ale to już kwestia tego że to trzeci dzidziuś - mam wrażenie że otoczenie zupełnie inaczej reaguje na pierwsze bądź drugie dziecko;-)

widzę że ciągle nas przybywa:-) fajnie:-)

jagódka to dobrze że wynik bhcg znów wyższy - uspokojona już?
baskaaa gratki z okazji tych dwóch kreseczek:-)
ewitka ach ta niecierpliwość kobiet ciężarnych:-D pewnie do soboty jeszcze jakiś teścik zaliczysz, co?;-)
 
witam,
chyba i ja zaglądała tu będę częściej:)
gratuluje przyszłym mamusią
ja dzisiaj zrobiłam test i 2 kreski........
z wizytą u lekarza poczekam do przyszłego miesiąca bo z doświadczenia wiem że jak się pójdzie za szybko to ciąży nie potwierdzi.
czy się ciesze? sama nie wiem, zważywszy na to że mam 8 miesięczną córę myślę że będzie ciężko, już jest ciężko bo jestem strasznie śpiąca cały czas a nie mam możliwości się przespać:( mąż się bardzo cieszy i już całą rodzinę zdążył powiadomić:szok:
 
Patik, zdecydowane uspokojona:-D Ja do lekarza muszę się wybrać, bo wyjeżdżam 24.06 na urlop, a kończy mi się duphaston, więc muszę się mu pokazać, chociażby po to, żeby dał receptę.
 
Patik na razie jestem twarda może do soboty wytrzymam bez testowania :) zobaczymy ;-) straszne to zniecierpliwienie moje odliczam w kalendarzu dni do wizyty :) życzę kobitki miłego dnia !!!
 
Witajcie nowe przyszłe mamusie

Ja b6łam wczoraj u GP i obliczyła że jestem 6 i pół tc i termin mam na 4 luty, na wizyte do midwife ide 26.06 na szczescie 23 mam wizyte u PL ginekologa mam nadzieje że wszystko jest ok

Dzisiaj znowu mdłości i oczywiście śniadanie wylądowało w wc tak poza tym to zmęczenie teraz od tego wymiotowania boli mnie brzuch strasznie meczace te mdłosci

no i ciagle wcinam ogorki kiszone:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny

Dołączam się do wątku i gratuluje przyszłym mamom.
Ja właśnie dzisiaj zrobiłam 3ci test bo wczorajszym dwóm popołudniowym nie wierzyłam w 100% i mam swoje dwie kreseczki ;)
O dziwo jakoś to chyba do mnie nie dociera. Chyba do puki tego lekarz nie potwierdzi to tak będę miała. U mnie na razie nikt o niczym nie wie. W poniedziałek wybiorę się do mojej gin. żeby potwierdziła to powiem mężowi.
Generalnie strasznie się stresuje bo jakieś 2-3 miesiące temu miałam poziom progesteronu jak u kobiety po menopauzie. Potem przez miesiąc brałam Evre(miałam wesele i akurat @ wypadała mi na własny ślub) odkleiłam plaster koło połowy maja i od razu Nam się udało xD
Trzymajcie kciuki,żeby z hormonami było ok.
 
Do góry