reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Hej :-)
Chyba jednak do Was dołącze.. dzisiaj mam termin @.. i nie ma..
test miałam robić jutro rano ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj popołudniu..
druga kreseczka była co prawda trzeba sie było dobrze przyjrzeć.. ale była..
powtórze za 2 dni i zobaczymy :-)
 
reklama
Odebrałam betę, tym razem 21,50, czyli jest już na pewno ciąża, wzrost przez 48h 56%, przy tych wartościach myślę, że nie jest źle:-) Także zostaję tu na dłużej:tak:
 
Witajcie, tak nieśmiało i po cichutku chciałabym dołączyć do Waszego grona. @ miałaby przyjść dopiero w sobotę czyli za 3 dni, ale zrobiłam już dwa testy i są II :) Wizytę mam umówioną na 26.06. Mam nadzieję, że zostanę z Wami na 9 miesięcy :)
 
jagódka - gratulacje :-)

baskaaa - witamy w naszym gronie :-)

poli - też mnie korci, zeby zrobić ponownie test... spróbuję jeszcze trochę wytrzmać, może dam radę bez testu do wizyty u gin.

A mnie dziś naszedł apetyt na... śledzia :tak: Tak więc sałatka śledziowa zaliczona. Dodatkowo cały dzień podjadam czereśnie i sok pomarańczowy też jest na topie :tak:
 
To może ja skrobnę coś o sobie. Mieszkam w Lublinie, mam 25lat, to moja druga ciąża, mam prawie 3-letnią córkę. Ostatnią miesiączkę miałam 16.05, 29.05 owulacja, 11.06 pierwszy pozytywy test. O dziecko staraliśmy się półtora roku, wreszcie się udało:-)
 
Ja jestem z lubuskiego, mam 27 lat i to będzie moje pierwsze maleństwo. Kiedy planujecie powiedzieć rodzince o fasolce? Czy czekacie z tym do pierwszej wizyty u lekarza, jak to u Was wygląda?
 
Hej dziewczyny :))

Gratuluje pozytywnych testów i dobrych wyników !! :)

do mnie dziś wróciły objawy, cycki bolą że hej, siusianie męczące bo spacer 3 godzinny to wyczyn prawie niemożliwy ;) i spać ... ale to może przez to że taki dzień kiepski ... już myślałam że nie przestanie padać, całe do południa padało ale przynajmniej posprzątałyśmy ;) i obiad ugotowałam na spokojnie i popołudniu wyszło słonko więc odbiłyśmy sobie.

ja też już niby po wizycie a nie mogę się doczekać kolejnej, i tego aż się dowiem że serduszko bije, stresuje się nie ma co, pewnie jak wszystkie z Was

mamusiaM śledź mmm przypomniałaś ;) czereśnie mi też smakują w tym roku jak nigdy
chodź staram się nie podjadać bo w zeszłej ciąży było 37 na plusie :crazy::szok:


u mnie już wiedzą chyba wszyscy, brak umiejętności trzymania jęzora za zębami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry