reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

To Szymus ma dwie kolezanki do tancowania :) Super! :-)
Jak tam dziewczyny? Zimno u Was? Jak uslyszalam jakie temperatury dzisiaj w Polsce. to od razu sobie o maluszkach lutowych pomyslalam. U nas jakies 8 na plusie, I nawet ladnie. Wiec jak tylko kluska wstanie idziemy nakarmic ptaszki nad rzeke :-)
Milego dnia
 
reklama
witajcie:-)

Nadika oby na strachu sie skończyło! pisz jak będziesz cos wiedzieć:)
Kwiatuszek gratulacje dla Oliwki:-D dzielna dziewczynka:tak:
Domik u nas różnie do tej pory Dominik śmigał w skarpetach ale na płytkach jest zimno i bardzo sie ślizgał... więc kupiliśmy kapcie sandałki i tak mu podpasowały że od razu zrobił się pewniejszy w chodzeniu:-D

to my też dołączamy do fanów Polo TV:))) chycu chycu u nas jest non stop:) Dominik też juz coraz ładniej chodzi takie krótkie co prawda dystanse ok 1-2m ale coraz lepiej mu to idzie i od tyg tak sie rozgadał że hej... mama wychodzi mu przepięknie:-):tak:
 
witam laski
pamiętacie mnie jeszcze???
wróciłam :-D
nadika oby było wszystko dobrze!
martik mówisz o temperaturach... no to my dzisiaj przeżyliśmy zmianę z -12 w Pl do 10 na plusie po wylądowaniu na "naszej" wyspie :-D tak jakoś dziwnie ciepło nam było hehe a obsługa tu na lotnisku się trzęsła bo wiało i im zimno :D jak im powiedzieliśmy, że w Pl było -12 i śnieg więc niech nie mówią, że zimno to kobieta stwierdziła, że by zamarzła :-D
 
Cześć dziewczyny
Do nas w końcu zawitała zima....(-12°C).
Rozmrażamy lodówkę, truskawki na parapecie :-)(mam nadzieję że nie zleca, bo będzie z nich koktajl, hihihi...)
Mały miał dziś w nocy jazdy.. przez sen płakał, potem się budził.... nie szło go uspokoić.... i tak 3-4 razy przez całą noc... :-(
Czyżby kolejne zębiska?...
Poza tym reszta bez zmian... włazi na wszystko...stoi oparty o stół/łóżko/inny mebel :-) Gada,gada,gada....
Ostatnie pomiary(wg. mnie): 77cm , 11,9 kg.
W centylach się mieści.:-)
Pozdrawiam
P.s. polo tv - niestety małemu też się podoba- o zgrozo!!
 
idą nam górne dwójki i jest M A S A K R A !!!!!!!!!! dobrze, że teraz śpi bo muszę nabrac siły na dalsze walki z tym wyjcem.

GOSIA WITAJ :) opowiadaj jak było.

u nas też zima na całego. -12 C ciągle trzyma. podobno ma byc gorzej:rofl2:
 
Hej
Widze, ze kolko discopolowcow sie nam powieksza seseese:-D
U nas tez zebole atakuja, tylko nie wiem czy dolne czy gorne bo za zadne skarby nie da sobie gadzina mala w buzie zajrzec :-D
Gia- kawal chlopa masz:tak: moja kluseczka jedyne 9,5kg wagi a dlugosc musze sprawdzic, ale na bilansie na 8miesiecy mial 75cm, wiec pewnie cm pare przybylo.
Klowee- takie mama z ust dzieciatka to najpiekniejsze slowo na swiecie, nie? :happy:

Jasienku, w Dniu Pierwszych Urodzin, zycze Ci wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowka, usmiechu I masy zabawek :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
W końcu zaglądam i tu:) Powoli dochodzę do siebie po urodzinach Jaśka, teraz myślami jestem przy planowaniu imprezy dla Zosi, bo obiecałam że zrobię Kinderbal a do tego trzeba się przygotować, żeby dzieci były zadowolone i się nie nudziły. A czas tak szybko mija że pewnie się nawet nie obejrzę a zawita marzec.
Dziewczynki mam nadal przeziębione, a Jaśko ma wirusowe zapalenie oskrzeli, ratujemy się syropkami i oklepujemy. Dzisiaj z powodu kataru wczesnie mi wstał i juz zasnąć nie chciał, bo czyszczenie nosa doprowadza go do szału. Wczoraj na wizycie go ważyłam - prawie 12,6 kg, zmierzyć go muszę sama.
Moj synuś też muzykalny, lubi się bujać ale polo tv nie znamy i nie wiem czy mam tego szukać i go uświadamiać czy zostawić tak jak jest:-D Największym hitem jest dla Jasia piosenka przedszkolaków " Tańczymy labada" wtedy od razu trzyma mnie za obie ręce i wygina śmiało ciało:-D
Jasio zaczął też sam się puszczać - dotychczasowy rekord to 10 samodzielnych kroków - takich małych i niepewnych ale widać że załapał o co chodzi;-)

domikcw - dużo sił życzę w tej nierównej walce:sorry2:
nadika - kciuki mocno zaciskam, żeby wszystko dobrze się skończyło &&&&&
Gia - brawa dla gaduły:-)
klowee - gratki za cudne "mama" i postępy w chodzeniu!
 
W poniedziałek byłam u onkolog prywatnie, Zbadała mnie tylko palpacyjnie i w piątek kazała się zgłosić do siebie ze skierowanie i będę miała USG i prawdopodobnie biopsję. Boję się bo jak mnie badała to strwierdziła że te zmiany w piersi nie wyglądają jej na torbiele ale nie może też nic konkretnego powiedzieć bez USG. Tak więc w piątek o 12,30 mam wizytę i proszę o kciuki. Mam nadzieję że to jednak torbiele bo mój gin cały czas mnie zapewniał że to niegroźne torbiele (a robił mi 3 razy USG piersi). Ta zmiana pod pachą też jej się nie podobała.

Dziewczyny jak możecie to zerknijcie na ten link. Z mojego wątku czerwcowego mama czerwcowa walczy z ciężką nowotworową chorobą. Ma dwie wspaniałe córeczki, jest dzielna i silna jednak choroba cały czas atakuje. Ma raka szyjki macicy z dwoma przerzutami ;/
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...a-mama-bardzo-potrzebuje-waszej-pomocy-69707/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry