reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dziewczyny podobno przed porodem jest nagły przypływ energii... słabo, duszno itp. to ja mam od jakiegoś czasu. właśnie zacznę się chyba martwić jak to się zmieni hehe
 
reklama
Tez sie balam ze zdejmowanie boli a tu gin. Cos do mnie gada, gada i bum juz po 2 sek trzyma dlugasna nitke i po sprawie:) tak wiec nie boli nic:))

Dziewczyny Natalka nadrabia na calego:0) zje z cyca lewy, prawy i butla poprawi haha i idzie ucieszona spac:))

Za to Iza wczoraj mnie dobila bo pierwszy raz w zyciu powiedziala, ze "mama jest glupia";( pytam ja czemu tak mysli a ona: bo tata nie wie o jaka bajke mi chodzi:/ ... Coz hehehe

Gnidka trzymam kciuki aby bylo wszystko dobrze!!!!!

Martuszka a Ty masz szanse wyjscia z tego szpitala? Skoro jednak wod masz w normie to czemu Cie nie wypisza??
 
Miałam iść myć naczynia, a tu sąsiadka wpadła, bo chciała z neta skorzystać, a potem w końcu dotarł kurier. Przywiózł mi rzeczy, które w aptece zamówiłam, i dostałam od nich taki oto prezent:
La Roche-Posay Lipikar Oliwka myj�ca do cia�a sk�ra sucha atopowa wra�liwa 200ml -
tylko że 100ml, a nie 200.:-)

MegiPegi z tego co wiem to nie domyślała się. Dopiero gdy lekarz wykrył dwa tętna to skierowali ją na usg. I to było jej pierwsze usg. A urodziła nas tydzień przed terminem i przez to jestem z pod znaku baran, a nie byk:wściekła/y::-D

Co do siary to nie zauważyłam. Może kiedyś z dwie kropelki.
 
Ostatnia edycja:
cortina bo mnie trafi. niedawno wróciłam z biedronki. ale tam taki ruch że ledwo co wyszarpałam jakieś podstawowe produkty i w nogi. do lodówek nawet nie zerknęłam.:baffled:a ty mi tu o pierogach z jagodami aaaaaaaaaaaaa.
chyba mam dziś dzień pt uwaga zły pies;-)
MegiPegi zapraszam, u mnie bigos siedzi w lodówie;-)
 
agaod gratulacje i buziaki dla was obu:)

martuszka trzymaj sie tam jakos. głowa do góry. co do swedzenia- mnie tez swedzi skóra na brzuszku najczesciej wieczorem

kasiadz bedzi ok trzymam &&&

gnidka moj Daniel tez cały czas skacze po pecherzu. teraz jak leżę to jest to mniej odczówalne

cortina plecy tez bolą a od kilku dni wszedł mi jeszcze jakis ból w lewe ramię :( czuje sie z tym nardzo zle:(( potrzebny fizjoterapeuta od zaraz... o zgadze to juz nawet nie wspominam...

orchidea niestety nie ma takiego zapisu, a szkoda... przydał by sie. ja tez zaczełam sesje i mam nadzieje ze zdaze ja zdac. ostatni egz mam 10.02...

megi pegi siara saczy sie delikatnie juz od kilku tygodni

na obiad beda flaczki:)

Po nadrobieniu was stwierdzam, ze jestem zmeczona....
WSeekend tez nie nalezał do najlepszych, bo niestety musiałam wstac i jechac na uczelnie. o zgrozo! dzs za to nie ruszam sie wcale. leze dalej zgodnie z zaleceniami gin. do wizyty równiez jeszcze tydzien...

o chyba poprosze babcie zeby mi przyniosła torciku... mojego ukochanego:)
 
Martuszka a Ty masz szanse wyjscia z tego szpitala? Skoro jednak wod masz w normie to czemu Cie nie wypisza??

juz pisałam wcześniej, ale jak zgłosiłam się na IP, to moja gin przyleciała z bananem na twarzy że "załatwiła mi miejsce na patologii". więc jak by mnie mieli teraz wypuszczac? :-)
Juz zaakceptowałam to że siedzę do konca, nawet czuję się tu bezpiecznie. (Chociaz wczoraj doła miałam, i większość dnia przepłakałam)
 
Ooo Martuszka sorry ja teraz nie zawsze posty doczytam:(( a myslalam tez ze Twoja gin. Szczesliwa ze Ci zalatwila miejsce ale nie z zamiarem trzymania do konca:/
Ja tez nawet sie cieszylam ze pod komtrola jestem w szpitalu, ale zaraz lapalam tam dols i senna bylam:/
 
Z tym szwem po CC to jest niezly motyw, wizal mnie doktor na lezanke ciachnal dwa supelki i wyciagnal z metr nitki :eek: a ja naiwna myslalam ze to szyte po kawalku, a to na okretke ceruja :rofl2:

Dremus nie pozostaje ci nic innego jak zwalczyc zachcianke albo znow brac sanki i leciec do Biedronki :laugh2:
 
reklama
annaroksana, martik macie śnieg?? :-D
ania masz jakieś wieści od gnidki? ja się z nią po południu mam w planie skontaktować ale może wiesz już coś więcej?
 
Do góry