reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

ale mi się nudzi:-p:eek:mąż tylko wpadł na obiad i poleciał na firmową robotę. Do końca stycznia musi pokończyć wszystko, by potem być ze mną w domu w gotowości. Coś gnidka i kasiadz nic nie piszą:-(
 
reklama
Ja dołączam dzis do pierogowych łasuchów.

Zjadłam 450 g z kapustą i grzybami.

Witam nową mamę i proszę edytuj posta jak coś ci się przypomni a nie pisz posta pod swoim poprzednim postem.

Suwaczek też mile widziany, co byśmy wiedziały ile do porodu komu zostalo czy ile już ma dzieciaczek :)

Gnidka , Kasiadz mam nadzieję,że u was wszystko dobrze kciuki trzymam...

Co do siary to ja nie mam jeszcze i dobrze jeden problem mniej :-D

za 3 dni wizytka a ja schizuje jak ta moja koza tym razem do usg zapozuje, czuje pupę, albo głowę pod żebrami z prawej strony.

Tak jak sie wizyt nie bałam tak im bliżej porodu to się boję... wizja cc mnie przeraża.

Bella - niezłego masz głodomorrra... :-D

I dalej nie wiem co komu.

A... kciuki za wizytujące...

Mykam pojeśc owoców wygodnie na kanapie, mała ma czkawe i jest mega niezadowolona rozpycha się jak szalona a do tego plecy mówią hola hola czego siedzisz tak długo... ... całe 10 min he he

Jeszcze 2 tyg i moge rodzić... :rofl2:
 
hejhej!

Ledwo nadrobiłam Was po weekendzie, wcale nie było to łatwe :)
Trzymam kciuki za szpitalujące... Oby wszystko było dobrze!

U mnie dużo się dzieje, bo Szymon chory, z gorączką i majakami, masakra... A dodatkowo moja sesja. Orchidea, też by mi się przydał taki zapis o automatycznym zaliczeniu dla dziewczyn w dwupaku. Dzisiaj już miałam pierwszy egzamin, kolejny w środę, a warunków do nauki nie mam kompletnie :).

Młody w brzuchu też mnie nieźle postraszył, wczoraj już myślałam, że skończy się szpitalem, ale w nocy jakoś minęły wszystkie bóle. Chyba jednak faktycznie pora przygotować tę torbę... :)

Agaod, jeszcze raz gratuluję. I również zazdroszczę tulenia księżniczki. Trzymajcie się i uczcie siebie nawzajem :))
 
hej:) ale miala niedziele do bani....spac nie mogłam, a potem w dzień nadrobiłam, że ho ho. wstyd się przyznac, ale przespałam większosc niedzieli i do tego calusieńka noc:szok: szok!

dziś jakoś tak nijak mi...nie wiem co mam za sobą zrobic, kluseczki śląskie zajadalam z sosikiem i karczkiem... mniam....ale za mizerię oddam dziś robiony bigosik:)!!!!!!!!!!

KASIADZ, GNIDKA trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było ok:)
BELLA no to masz głodomorka:-D fajnie, że mala chetnie je. Lepiej się czujesz??
MARTUSZKA załamka mała kazdemu może sie przytrafic. juz niedługo i będziesz tulic malucha:)
PATIK coś ten Jaś nie chce spełnic mojego snu. lepiej Ci??
ZANETKA chciałabym widziec minę Twojej mamy jak dowiedziała się, że bedą dwa bobaski:szok:
CORTINA to Ty jutro ustalasz termin cc??:szok: bedzie następne lutowiątko:)

witam też nową mamusię:)
co do siary to nie mam nic... nie wiem czy to dobrze, czy źle. zastanawiałam sie czy pokarm będę miec po porodzie. ale skoro Gosia twierdzi, ze miała to na słowo wierze.
 
A ja was dzisiaj podczytuje z komórki bo nie chce mi sie komputera wyłączać:) a skrobiecie jak najete :p

Gnidka, Kasiadz mam nadzieję, że u was wszystko ok. Dajcie znać dziewczyny co z wami.

Sylwia_m18 ja mam nadzieję że zalapie sie na wszystkie spotkania w SR ale czy malenstwo pozwoli ? :)

Nocke miałam koszmarną:( spałam może z 3 godziny. Jak wróciłam ze SR to odespałam pół godzinki i mam nadzieję że dzisiejszą noc prześpie normalnie. Trzymajcie kciuki.
 
Aniołeczek a jaki laktator zamówiłaś? Nie wiem czy mówiłaś wcześniej, może przeoczyłam... I czy przypadkiem nie będzie Ci on zbędny skoro nie zamierzasz karmić piersią?

Poli super, że stanik pasuje i że jesteś zadowolona. Szkoda tylko, że te majteczki przyszerokie. Ja jakoś się boję zamawiać przez internet tego typu rzeczy.
 
Domi czuje sie juz lepiej:))Co do siary to ja mialam w sumie jak bardzo mocno sciskalam piers, potem leciala kropla moze dwie, a po porodzie zalalo nas po tych paru dobach:/Co do lakatatora to pozyczylam od mojej sis elektryczny avent i wiecie co...jak odciagam nim pokarm to boli mnie glowa!!! Myslalam, ze to przypadek ale dzis po 2 dniach nieuzywania tez tak mialam:/ okazalo sie, ze moja sis tez miala bole glowy jak odciagala tylko jakos nie polaczyla tego, nie wiem o co kaman://Martwi mnie milczenie Kasiadz!! Niech juz sie odezwie!!Gnidka a u Ciebie co tam??
 
reklama
Hej lutufffki:rofl2:!!!

Witam nowa mamusie, rozgosc sie;)

Smoniczka
my dopiero dziś zaczęliśmy SR więc nie jesteś ostatnia. Zostały nam 2 spotkania w kolejne poniedziałki.
bella super ze już sie lepiej czujesz i ze karmienie idzie sprawnie. Dziwne te bóle głowy, jaki to może być związek? Chociaż sie nauczyłam w ciąży ze jak nie wiesz o co chodzi to zwalasz na hormony :tak:
Cortina mój Olek tez ma swoje imię zawieszone nad lozeczkiem. No ale Alexander to długie imię, muszą sie szybko zacząć uczyć pisowni :rofl2:

Co do siary to u mnie tez pare kropel tylko i tez mam nadzieje ze karmienie piersią będzie funkcjonować.

Poza tym u mnie bez zmian, praca dom praca położna dom ;) jutro zaczynamy remont łazienki u nas, optymistycznie zakładając ze sie wyrobimy. Chociaż moja mama mówi ze na głowę upadlismy. No way :rofl2:

Nic idę coś zjeść. Niby kolacja powinna być ale w szafce mam chyba ptasie mleczko:-)
 
Do góry