reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Bella ta z zewnatrz zawsze chyba jest gruba zeby to sie trzymalo, teraz po 6 latach mam blizne bardzo blada, prawie niewidoczna, chociaz swiezo po CC te rana nie wygladala strasznie a spodziewalam sie mega dziury :rofl2: teraz tna w poziomie wiec luz, kiedys rozpruwali przez srodek :szok::eek:
 
reklama
Ja tak na szybko tylko wpadłam. Ponadrabiam wieczorem jak mąż na nockę pojedzie :-D

Chciałam się tylko dołączyć do tych, co to dzisiaj pierogi jedzą! Kupiłam sobie dzisiaj w biedronce, ale takie z truskawkami... mniam, mniam :-)

No i co do siary to Wam zazdroszczę! Mnie gdzieś od 20 tygodnia zalewa tak, że aż czasem wstyd mi przed mężem (chociaż w sumie nie wiem czemu:sorry:). Wystarczy, że się do niego przytulę albo on do mnie i już mega plama. Dzisiaj w nocy to moje cycki pobiły wszelkie rekordy. Zostawiły taką plamę na koszulce, że łooo ja cie kręce! Koszulka mokra, poduszka, kołderka i całe plecy męża :laugh2::laugh2:

nadrobię i każdej poodpisuję!

Tymczasem witam nową lutówkę!

Do potem, si ju!
 
Eve usmialam sie z towjego postu o siarze :rofl2: meza zalewa :-D


ide sie "wystylizowac" ma wizyte co by doktor po moim wejscu z krzesla nie spadl, tylko mi powiedzial "o pani Cortino jak pani slicznie wyglada" :rofl2::-D:laugh2:

wczoraj przeprowadzilam depilacje moich sarnich nog :eek::rofl2: tak pomyslalam ze przed porodem to najlepiej wejsc do wanny z kremem do depilacji polezec 10 min i wyjsc gladka, powinni cos wmyslic dla ciezarnych orek:rofl2:

do wieczora Cius !!
 
Szok na maxa, przyszła już moja bielizna:szok:Stanik rewelacja, tak jak widać na innych zdjęciach- nie jest taki zabudowany:tak:. Ale majtki..XL..:wściekła/y:I dlatego taki tani zestaw..:confused2:Niby małe XL ale jednak za duże..Poproszę ciotkę by mi je przerobiła jak się da, bo szkoda, takie ładne.
Ja nie mam siary nic a nic:baffled:
 
Ja juz po fryzjerze, zrobiona jak trzeba. Uwielbiam moja fryzjerke- zrobila mi taki masaz glowy, ze myslalam ze mi wody odejda;-)

Gosiu u mnie przez 2 godziny sypalo sniegiem, ze hej... ale tylko sypalo... zanim dolecial do ziemi to topnial, troche na samochodach zostalo:-(
Gnidka trzymaj sie tam dzielnie w szpitalu, mam nadzieje ze to nic powaznego!
Pierogi mnie nie ruszaja, ale bigoooooos...Dreamus ja sie wpraszam, mozesz go wyciagac z zamrazalki, na wymiane moge zabrac schabowe z mizeria:-D
Dzisiaj od rana dziwnie boli mnie brzuch, tak jak na okres tylko troche slabiej- wiec jeszcze nie panikuje... jeszcze mam duzo czasu;-)
I najwazniejsze- stalam sie dzisiaj dumna posiadaczka szlafroka, wiec w torbach juz full komplet mam:)
 
Ostatnia edycja:
martik u nas rano wyglądało tak
DSCF3547.jpg
teraz już się topi. tyle że na górach ładnie się trzyma więc chociaż coś :) możemy z okna podziwiać :-D
 
zapukał do mnie kurier... Myślałam, ze to pomyłka bo co prawda czekałam na laktator ale miał przyjść listonoszem nie kurierem. widocznie sprzedawca się pomylił...

zjadłam obiadek i torcika i dalej leżę... jeszcze 20 dni i mogę rodzić:-)
 
reklama
cortina - lenistwo zwalczyło chęć na pierogi z jagodami...ale czuje, że jutro wróci i cwałem pognam do biedry:sorry:

martik - olaboga! schabowy z mizerią!!!!!!!!!!!to ja lece do lodówy po ten bigos:rofl2:
 
Do góry