reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cortina. To by czarny humor był. ;)

Napchałam się pierogów, zagryzłam Milką malinową (już zapomniałam jaka ona dobra) i teraz czekam nie tylko na listonosza, ale i na .... ZGAGE! Rennie spoczywa już nawet w zasięgu ręki,tak w razie czego.
 
reklama
Martuszka a Ty nie masz zaplanowanej cc? Jesli tak a skonczylas juz 37 tc to czemu Cie nie rodza (jak to powiedziala polozna w szpitalu kladac mnie na stole:))? Czekaja czy maly fiknie??

nie czekają az fiknie, tylko z tego co tu slyszę, to nie praktykuja tu wyciągania dziecka na siłe, przynajmniej przed 39 tyg. Pani ordynator powiedziała, że często przy wcześniejszym wyciaganiu pojawia się problem mokrych płucek i dzidzia zostaje w szpitalu.
tak wiec czekam cierpliwie co dalej, i kiedy wyznacza termin.

Agisan- na pierogi nigdy nie jest za wcześnie :-D

Patik- wspóczuje bolu pleców. Mnie jak na razie nie bola plecy, chociaz brzuch wielki. Ale za to Mały uciska coś, i raz boli jedna, raz druga noga.

Poli- mierz codziennie obwod brzucha. Czy sie nie zwiększa. Mi tak robią w szpitalu. Bo jeden lekarz stwierdzil ze mam duzo wod. Ale druga (jedna z najlepszych w waw) powiedziala ze to przesada, ze mam w normie. I obwod ciagle taki sam.
 
Ostatnia edycja:
Agisan a listonosz dzisiaj jak na złość jeszcze nie chodził?:-) Pewnie go zasypało:-D
Do mnie w końcu jeden kurier dotarł, przywiózł fotelik samochody dla mojej małej kruszyny. Więc do szpitala mogę już jechać:-D Też na listonosza dziś czekam, mam nadzieje, że mi przyniesie nowy zasilacz do laptopa, bo chcę się w końcu na niego przenieść.:wściekła/y::wściekła/y: Stacjonarka więcej prądu zżera:-D

Poli jak mi brzuch twardnieje to nie odczuwam żadnego miejscowego bólu, tylko gorzej mi się wtedy oddycha.

Cortina moja mama dowiedziała się, że będzie miała bliźniaki dopiero dwa tygodnie przed porodem:-D Dobrze, że nie tak jak mówisz przy samym porodzie:-)

Edit:
Tak produkujecie, że nie można nadążyć czytać.
Witaj marta0102, nowa lutówka przed samym porodem:-). Masz ustaloną cesarkę na 1 lutego?

Agisan oby listonosz do Ciebie dotarł, a Zgaga już nie koniecznie:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Mój komputer odmówił posłuszeństwa a pisanie na tel. to tragedia. W kazdym razie my jeszcze w dwupaku. Pozdrawiamy i ściskamy :-)
 
Witam nowa mame;))

Ja juz po zdjeciu szwow:) rana zagojona ladnie, wg. Gina mialam bardzo starannie i ladnie zalozone szwy:))

Kasiadz co tam u Ciebie??? Co chwila zagladam i czekam na info!!!!!
 
marta0102 - witaj.
kurcze zgaga pomyliła adres i wpadła do mnie / kara za bułę z dżemorem:crazy:

ehhh... kurna czekam na przelew za wykonaną pracę /gość miał czas do piątku a dziś mówi że dopiero wysłał/ nie mogę dokończyć zakupów do szpitala:angry::baffled::no::wściekła/y:znacie jakąś mafię???żeby nasłać?
 
reklama
GNIDKO 3maj się dzielnie !!! :-)

MARTA0102 witaj napisz coś więcej o sobie :-) to twoja pierwsza cc ?

BELLA jak maleństwo :-) ?
 
Do góry