reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Żanetko, kupiłam w końcu taki komplet !SALE! HOTMilk CIĄŻA I KARMIENIE KOMPLET 80D -90% (2938068931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Tu nie wygląda tak atrakcyjnie, ale w sklepach z uk super wygląda ( nie jest aż taki pod szyję hehe) no i rzeczywiście normalnie dużooo kosztuje- http://www.blushandbloom.com/shop/m...ingerie/She-Blushed-With-Delight-Nursing-Bra/

Ten w kropki kupię, gdy będę wiedzieć jaki mam rozmiar po porodzie, bo jest sztywny:tak:
 
reklama
Patik. Jak tam krzyże? Ty to rzeczywiście chyba urodzisz błyskawicznie po tych wszystkich przygotowaniach skurczowych :)

Cortina. Olek się sklonował? ;)

Mogłyby już być wieści od Kasiadz, bo nerwy są...

Poli. To jutro się nieco uspokoisz. Ja też wizytę mam dopiero 28.01. Ale mam nadzieję wytrzymać nerwowo do tego czasu.

A ja nadal czekam na te nieszczęsne przesyłki. Normalnie listonosz jest ok. 10:30. Szlag mnie trafia... Cierpliwość nie jest od dłuższego już czasu moją mocną stroną.

Poza tym głodna jestem. Jak myślicie - za wcześnie na ruskie pierogi???
 
Ostatnia edycja:
Agisan, Ty jesteś mądrzejsza ode mnie;-) i nie panikujesz;-)

Dziewczynki, gdy brzuch cały Wam twardnieje to odczuwanie miejscowy ból? Myślałam, że to zaparcia, ale nieee..:baffled: Do tego ten ucisk na szyjkę i kłucie.. grrr. Ale widać w ciąży ciągle coś musi zawsze boleć;)

Szkoda Zanetka, że nie ma.. Ciekawa jestem czy ten komplet nie ejst jakiś wadliwy, skoro taki tani;) Normalnie sam stanik to ok 27 f..
 
Poli. Mądra haha. Już 3 razy się zastanawiałam czy się dzisiaj nie spróbować wkręcić na wizytę! Ale będę dzielna i nie dam się panice. Najwyżej przez cały nadchodzący tydzień będę się stresować ;)

Chromolę - idę po pierogi... Coś muszę robić z braku listonosza ;)))
 
Agisan moje ruskie sie wlasnie rozmrazaja :rofl2: szkoda ze nie rozmnazaja, looooooooooooooooooooooooobie ruskie :tak:
nooo mam chyba dwa Olki w brzuchu :laugh2:
czujecie jakie jaja by byly ! idziesz rodzic jedno a okazuje sie ze sa dwa :eek::-D
nie to wcale nie jest smieszne :laugh2: juz wole jednego Olka :-)

tak mnie te plecy wczoraj bolaly i zestresowalyze to juz bliskooooo ze kat Olkowi przyszykowala, przyozdobilam i walizke spakowalam :laugh2:
 
Cortina, a czym przyozdobiłaś?:rofl2::-DPorozstawiałaś dookoła swoje puchary prezesa:rofl2:?

Mój tato ciągle się śmieje,że mam bliźniaki:p


puchary czekaja na lutowki nie dalam Olowi chociaz mialam ochote :rofl2: nakleilam mu litreki na sciane z imieniem, coby chlopak wiedzial jak ma na imie :rofl2::-D i jeszcze misia coby w nocy nie czul sie samotny i nie darl papy :-p
 
Smoniczka ja też jeszcze chodzę na SR dopiero 3 zajęcia były, mam nadzieje że na wszystkie się załapie :-) Chyba zostałyśmy ostatnie z SR.
Poli kąplecik fajny ale stanik wygląda na ogromny.:szok:
Kasiadz trzymam kciuki &&&&

Ja wizytuję jutro i mam mega stresa czy z małym wszystko ok.
 
reklama
Do góry