reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

zazdraszczam kwasia, ja wczoraj przechodziłam obok Mc, ale mąż się nie ugiął :no::no:
próbowałam wynegocjować, żeby w drodze na porodówkę podjechać do McDrive, ale póki co nic nie osiągnęłam
 
reklama
Czesc :-D ja i bliźniaki wstaliśmy :-p

Ale śniegu napadalo jesoooo. :szok:

Polu mój lekarz co wizytę sprawdza łożysko, pepowine, wody, przeplywy i narządy małego czym mnie stresuje bo Olo nie zawsze współpracuje i czasem to długo trwa zanim znajdzie np zasatwke w sercu :eek:
 
Witam
Ja niedawno wstałam i oczy mi się kleją...
Agisan, też czekam na kuriera, a w sumie jeszcze na dwóch. Dziś jeden dzwonił i pytał czy nie będę przypadkiem w pobliskim mieście, powiedziałam, że nie będę, chyba że da mi dwie dychy na paliwo to mogę podjechać:-D To powiedział, że jakoś dzisiaj dojedzie.
A w nocy napadało śniegu, do tego było wietrzysko, straszne zaspy są. No i drogi oczywiście całe białe.

Współczuję Wam tych bólów pleców..:-( Mnie jak na razie to omija, chociaż znając życie nie potrwa to długo. Dwa dni temu poczułam co to zgaga ( i jeszcze wcześniej pisałam, że jej nigdy nie miałam) i od razu podziwiam dziewczyny, które mają się z tym cholerstwem na codzień, ja bym chyba nie wytrzymała.
Z tym spaniem też macie przechlapane, ja jak na razie, to mam problemy z uśnięciem, ale jak już zasnę to dzięki Bogu śpię do rana.
 
zanetka ty uwazaj, bo jak sie licho dowie ze masz za dobrze to spadna na ciebie atrakcje;)a tfuuuu,,,odpukac w niemalowane.

ehh w domu pustki trzeba isc na mroz kupic cos ze spozywki.
 
poli ja miałam tylko 3 razy usg w 12 22 i 32 tyg do tego na samym poczatku lukali czy fasolka żyje i jest czynnośc serca, nie panikuj bo nakręcasz sie tylko i wszystko zamyka się w jeden krąg.

współczuje bóli pleców. mnie bardziej brzuch dokucza, już ledwo go dźwigam, a już jak moje małe kochanie zacznie szaleć to klękajcie narody, wczoraj za kopanie po szyjce to myślałam że go sama z tamtąd wyciagnę:crazy: w końcu pomogło leżenie z pupą w górze:rofl2:

mąz w pracy i kolejny nudny dzień się szykuje, nawet wstać mi się nie chce:no:
 
klowee, no widzisz, ja taka panikara..:no: Mąż powiedział, że pójdziemy na te usg bym sie uspokoiła..

Ciekawe jak tam kasiadz...nic nie pisze.. więc pewnie dobre wiadomości:tak:

też czekam na przesyłki- bio- oil oraz stanik do karmienia;) Chyba jedne z ostatnich zakupów- jak zacznie się kupowanie pieluch to się skończy haha
 
Poli ja mialam w sumie 4 razy usg kiedy mierzył Jaska, natomiast za kazdym razem tak na szybko sprawdza wody, stan łożyska i jak bije serduszko.

co do kasiadz to moze podpytac tej dziewczyny co nam info napisala ostatnio? mam nadzieje ze z Frankiem wszystko ok!
 
reklama
Poli a jaki stanik w końcu zamówiłaś? Bo wiem, że kilka wariantów przedstawiałaś, (w tym jeden śliczny żółty w czarne kropeczki):-)

Dreamuś no lepiej rzeczywiście będę cicho siedzieć, bo nie chce takich atrakcji jak zgaga czy bóle pleców, w sumie jeszcze trzy tygodnie więc wszystko może się zdarzyć:-D

Na_cik też właśnie miałam napisać, że naskrobałyśmy 1000 stron.!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry