reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Mi też zaczęły plecy dokuczać :-( jednak kilogramy robią swoja. Jejciu ja się ledwo kulam z jednym a co dopiero jakby miały być bliźniaki nic tylko brzuch na taczce wozić :rofl2:
 
reklama
no nie wierzę...wszystkie śpią?

wczoraj pisałam o tym że daje rady z moimi bólami pleców...no to dzisiaj w nocy tak mi dały popalić, że ledwo sie ruszam. Ale cos mi sie wydaje ze to jest taki ból krzyży związany ze skurczami. Bo bolało mnie z trzy razy ale po 15 minut ale tak że wytrzymac nie umialam, no i znowu ból nadciąga buuu
 
Cześć!

Agaod. Brawo! Gratulacje! Teraz nic tylko cieszyć się skarbem!

Patik. Ten ból to rzeczywiście wygląda na skurczowy. Hmm, hmmm...

Bella. Jak tam boleści? Lepiej?

Kasiadz. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Dziewczyny ja o plecach nawet nie wspomnę, bo mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, więc szkoda nawet podejmować temat...

Kaszel mi przywlekli w prezencie imieninowym, blee.

Nadal czekam na przesyłki. W piątek dostałam smsa z poczty, że dostarczą mi w ten dzieň przesyłkę. Cały dzień czekałam na dzwonek domofonu i nic. Wysłałam męża na następny dzień na pocztę z tym smsem, a oni na to, że w systemie mają informację, że dostarczona będzie w poniedziałek. A czekam na sweterki z Endo dla młodych już ponad tydzień.
 
Ostatnia edycja:
Agaod- super,że gwiazdeczka już cieszy twoje oko i jest bliziutko...

Witam sie i ja.

Zasnęłam o 22 wstałam o 8, kilka pobudek było ale szybko zasypiałam dalej więc twierdze,że się wyspałam.

Za oknem -10 śnieżek prószy więc wyjść się nie chce.

Może dom troszku posprzątam by nie było nudy...

Miłego dnia wam
 
Moje biodra!!! Auć :/ Generalnie się wyspałam, ale miałam pobudki na kręcenie się, bo biodra zaczęły mi masakrycznie dokuczać. Małż zaspał, tak się widocznie zmęczył graniem wieczornym... Szafy w większości skręcone, dzisiaj mogę w końcu robić miejsce w komodzie dla Szymka i układać jego rzeczy :tak:

Kto ma kontakt z Kasiadz- wiadomo co u niej?
 
Ja dla świętego spokoju zapisałam się na jutro na usg 3d, cena nie duża więc damy radę. Wolę iść niz ciągle się denerwować...Wybiera się któraś do Lidla? Dajcie znać czy fajne te rzeczy dzieciaczkowe

edit: no właśnie kasiadz nie podała telefonu:///
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja...noc nawet przespana...mogę ją zaliczyć do jednych z bardziej udanych...co do pleców to bolą ale jak długo stoję lub siedzę w jednej pozycji...
wczoraj mąż zabrał mnie na ekskluzywną kolację do..McDonalda :D:D normalnie byłam przeszczęśliwa...tak mi się cheesburgera chciało, jeszcze kasjer się pomylił i policzył o 5,5 zł mniej :)

a kasiadz...właśnie co z nią ?
 
reklama
Smoniczka biedaku..miałam tak 2 dni temu:no:

Ja to chyba na głowę dostaję..Jak kasiadz napisała o tej opuchliźnie to ja juz też sobie to wkręcam.. Albo wielowodzie..Mam taki ogromny brzuch...

edit: ile Wy miałyście usg, gdzie lekarz sprawdzał wody, łożysko, wagę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry