reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
ja teżmam jakiegoś doła..niby dziś fizycznie w miarę, ale psycha pada..Śmieszne, ale dołuje mnie, że wizyta dopiero za tydzień, nie wiem czy mały dobrze przybiera, jak się ma łożysko itd i doprowadza mnie to do szału:baffled: mam chęć lecieć jutro do innego gina. Nic się nie dzieje a ja świruję..:no:
 
cortina hehe dobre :D

ja pamiętam końcówkę pierwszej ciąży - myślałam, że będę mieszkać tylko w wc na stałe i teraz zaczyna mi się to samo... jechałam dzisiaj na zakupy, przed wyjściem byłam 2 razy w wc, po 10 minutach w samochodzie myślałam, że nie dowiozę towaru do sklepu i kibelka :-D

jeżeli chodzi o plecy to już mi dawno dokuczają. sporo mi poszło kg w brzuch i żadnego lekarza nie dziwi to, że z plecami się tak męczę :baffled: bo to niby też od łożyska może się zdarzyć, ale łożysko już jest u mnie ok więc to nie przyczyna
 
Wg lekarza łożysko mam na przedniej ścianie macicy, to moze mieć związek z bólem pleców ? :baffled:

Mi się wydaje że Olo mi coś uciska i promieniuje to na plecy bo bardziej boli mnie prawa strona:baffled:

Jutro mam wizytę naskarze doktorowi ;-)

Moze ja mam bliźniaki ? :eek: jeden cisnie na plecy i boli a drugi na żołądek i mam zgagę ??? :-p
 
cortina ja też mam na przedniej ścianie... ale położenie chyba nie ma wpływu tylko jak bardzo dokuczają plecy to może oznaczać, że coś tam się z tym łożyskiem dzieje (np. zaczyna odklejać itp). tyle, że to chyba dosyć rzadko. raczej plecy ze względu na dodatkowe kilogramy dają o sobie znać :baffled:
 
Eh dobrze ze do lutego bliżej niż dalej ;-)

Sprite, fanty albo mirindy bym się napila, mam kacaaaa ! Juz nie wspomnę o zimnym Lechu shandy albo piwie z cola :-p
Szkoda że do Tesco 24h mam tak daleko :-(
 
reklama
Ja dla was odliczam :-p o sobie nawet nie myślę, jak mnie plecy przestana bolec to i do kwietnia mogę z brzuchem śmigać :rofl2:
 
Do góry