reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Martuszka mnie też swędzi brzuch :crazy: ale to pewnie dla tego, że go nie smaruję regularnie (nie cierpię tego).

A ja już teraz mogę powiedzieć, że mam noc z bani. Poszłam się na chwilę położyć i zasnęłam na 2 godziny, więc teraz nie mam się co łudzić, że zasnę o "normalnej" porze.
 
zgłosiłam swędzenie (bo ciągle mysle o tej cholestazie) ale wyniki mam dobre.
Lekarz powiedzial, że to pewnie uczulenie na posciel szpitalną. a połozna potem powiedziała że dziewczyny obok w sali mają to samo i dała mi wapno. To by było logiczne bo swedzą mnie tylko odkryte miejsca: ręce i brzuch.
 
laseczki kochane, dziekuje za gratulacje kazdej z osobna :* mam juz moja ksiezniczke i moge tulic do woli, spi sobie wlasnie nakarmiona i wcale nie placze ale podobno jutro jej sie odmieni jak odpocznie. :) Laura dostala 8 pkt w skalo apgar, jeden mniej za kolorek a ten drugi to nawet nie wiem, jutro zapytam, nie wpisali jej ze jest wczesniakiem. Tatus spisal sie na medal przy porodzie, opowiem o tym wszystkim w watku porodowkowym bo jednak z tel to nie pisanie, zmykam wpatrywac sie w moja gwiazdeczke z nieba :) dobranoc i trzymam kciuki za Was
 
Martuszka a Ty nie masz zaplanowanej cc? Jesli tak a skonczylas juz 37 tc to czemu Cie nie rodza (jak to powiedziala polozna w szpitalu kladac mnie na stole:))? Czekaja czy maly fiknie??
 
Agaod super :-) jak ja już bym chciała tulać moje słoneczko. Chociaż im bliżej godziny 0 tym bardziej się boję, czy dam radę to wszystko ogarnąć.
 
agoad super gratulacje:-) zdrowka dla malej i wracaj do sil:-)
kurcze od dawna brzuch nisko a mnie zgaga pali i chyba zaraz zwymiotuje :-:)baffled: dlaczego? :baffled:
 
reklama
Mam megaaaa zgagę a ostatni posiłek to obiad :-/ wiec pytam za co mnie tak zgago męczysz ???? :-(

Jeszcze te plecy mnie dobijają :-( mały wali glowa lub nogami w pęcherz wiec dzis spie w wc:baffled:

Nie wiem jak ten koleś leży ale rusza się mało subtelnie :-/
 
Do góry