reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
malutka sie jeszcze dogrzewa wiec nie moge jej nawet przytulic ale za niedlugo powinni mi ja do karmienia przywiezc, chyba sie rozkleje, juz nie moge sie doczekac, wieczorkiem was poczytam bo widze ze duzo sie dzieje a mysle ze dzis z wrazenia nie zasne :)dziekujemy dziewczyny i za gratulacje i za wsparcie i kciuki, na pewno pomogly nam we wszystkim :*
 
hej dziewczynki!
Maż mi pomógł sprzątać mieszkanie i od razu mam lepszy humorek :-D

agaod- Super wieści! Nareszcie! już się doczekać nie mogłam :tak:;-) GRATULUJEMY!
bella- a jak wpisują,że wcześniak to są pewnie jakieś dodatkowe procedury? czy wcześniaki zawsze pchają do inkubatora?

Ja sobie dzisiaj wymyśliłam,że rodzę w terminie :tak: albo 22 lutego :-D a na pewno po 18 lutego. Będę miała małego Rybka ;-) zresztą brzuch nadal wysoko, wizyta 4 lutego...myślę,że dam rade o ile wcześniej się na śmierć nie zasapię albo coś :blink:

Piorę pieluchy właśnie, potem wrzucę pościel małego bo dziwnie pachnie :baffled:
 
AGAOD Gtulacje kochana!!!!!!!! tak się cieszę:*
KASIADZ kciuki zaciśnięte:& będzie dobrze!
PATIK może spelnisz mój proroczy sem:)
CORTINA mnie też plecy nawalają tak nicko:(

też mam podly nastroik....pół dnia przespałam...
 
agaod- no nareszcie! :-D gratulacje!

kasiadz- trzymam kciuki, dawaj znać!

Cortina- mnie plecy codziennie napitalają, zazwyczaj jednak jak za długo łażę.
Coraz częściej boli mnie też nie wiem sama co -szyjka? Taki ból, jakby mi ktoś coś wbijał. I dół brzucha też, tak ciągnie. Normalnie jak kaleka jestem :-(
 
Agaod jeszcze raz gratuluję :-) to się naczekałaś na swoją księżniczkę.

Wiecie co położyłam się wczoraj po północy i coś koło 2 mi się tak błogo robiło, już prawie zasypiałam gdy naglę słyszę jak sąsiad z wyższego piętra drze morde :wściekła/y: Normalnie ludzie to mają popierdzielone w głowach. Oczywiście skutecznie mnie wybudził :crazy:, poszłam na szybkie siku i na szczęście jak się położyłam znowu to szybko zasnęłam. Całe jego szczęście, bo jakbym dalej nie mogła spać a ten by się nadal darł to bym chyba po policję zadzwoniła.


A któraś z was chodzi jeszcze może na SR? bo ja jutro mam drugie zajęcia i nie wiem jak ja się tam pokulam :-( Przez to, że zajęcia są rano to mąż nie może ze mną chodzić, więc przyjdzie mi chyba taksówką jechać.
 
Ostatnia edycja:
Kasiadz trzymam kciuki za same dobre wiadomosci i daj koniecznie znac co i jak!!

Na cik to zalezy od wielkosci wczesniactwa, ogolnego stanu noworodka i jego wagi itp. Mysle ze takie urodzone np. W 36 i 4 o dobrej wadze to moze nawet nie wpisza wczesniak:))
Mojej kolezanki wlasnie pytali czy maja wpisac...bo niby powinni bo nie bylo pelnych 37 ale, ze mala zdrowa i dobrze rozwinieta to pytali i powiedzieli, ze wpisanie info ze wczesniak oznacza tez blisko 2 lata latania na kontrole do wszystkich mozliwych specjalistow jak kardiolodzy, neurolodzy ortopedzi itp.
 
Poli, a to by nie wychodziło wtedy, że miesiączkę miałaś jeszcze po zapłodnieniu? Bo ja po Twoim poście zaczęłam liczyć z nadzieją, że może.... a tu klops... bo od zapłodnienia licząc, to moj brzdąc urodziłby się nawet 1 marca :(
nie rozumiem?:) Zazwyczaj jak się liczy wg miesiączki, to ciąża "trwa" o ten tydzień, dwa dłużej. Policzyłam sobie dokładnie wg zapłodnienia, no bo datę znam;)


ooo mamy kolejne dzieciątko!!!

My dziś tradycyjnie u rodziców na wsi, wszytko mnie boli, ledwo chodzę:/

Oby jutro okazało się, że u Kasiadz wszytko dobrze:/
 
Ostatnia edycja:
siema z wieczora Babole !

o widze ze nie tylko mnie plecy bola, jak milo ze nie jestem z tym sama :-p zartuje masakra taki bol:crazy: jesczez blizna w srodku po cc mnie napierdziela jakby mi ktos gwozdzie wbijal :dry:


co do pucharow to spoko jest ich duzo !!! rodzic prosze ladnie wg jakiejs kolejnosci dla jakiejs starszy, bede polerowac na biezaco :rofl2:

ja Maje urodzilam 36w6d i nikt jej wczesniajkiem nie nazywal bo mysle ze byla wielka ;-) jakby miala malo gram i cm to moze wtedy ew by wpisali ze wczesniak ;-)

mam ochote na cos, tylko najgorsze jest to ze nie wiem na co :szok::crazy::baffled::dry:
 
reklama
Poli, a to by nie wychodziło wtedy, że miesiączkę miałaś jeszcze po zapłodnieniu? Bo ja po Twoim poście zaczęłam liczyć z nadzieją, że może.... a tu klops... bo od zapłodnienia licząc, to moj brzdąc urodziłby się nawet 1 marca :(
nie rozumiem?:) Zazwyczaj jak się liczy wg miesiączki, to ciąża "trwa" o ten tydzień, dwa dłużej. Policzyłam sobie dokładnie wg zapłodnienia, no bo datę znam;)

Teraz to ja Ciebie nie rozumiem :p

No bo jakby nie patrzeć licząc 40 tygodni od ostatniej miesiączki data porodu to jest tak jakby dzień 0, ale jakby liczyć od zapłodnienia 40 tygodni to wyjdzie ten tydzień dwa więcej, czyli dzień 0+(7-14) no i nie wiem jak Ci wyszło, że licząc od zapłodnienia wyszło Ci, że rodzisz tydzień wcześniej? /może ja coś znowu źle zrozumiałam... ciąża troche ogłupia :p

Agaod - moje gratulacje... tak strasznie zazdroszczę..
 
Do góry