reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Kasiadz-&&&&& zeby wszystko bylo dobrze:)
Agaod- &&&&& zeby troszke szybciej poszlo:)
U nas dzisiaj okropna pogoda, wiec mam dzien leniwca. Nigdzie sie nie ruszam z kanapy, to znaczy do lodowki jedynie:)))
Jutro do fryzjera, jak ja wysiedze te ponad 2 godziny? ilez my sie musimy wycierpiec kobietki hihi
Wczoraj byli u nas znajomi z 9 tygodniowym synusiem, jakie slodkie malenstwo... ja juz chce mojego Szymka, wiem ze lepiej dla niego jesli jeszcze posiedzi ze 2 tygodnie, ale nie moge sie juz doczekac:)
Milej niedzieli :-)
 
reklama
kasiadz trzymam kciuki mocno żeby wszystko dobrze było...i będzie :)
agaod również kciuki zaciśnięte, coby dzisiaj dzieciątko zechciało wyjść na świat...jak to mój mąż mówi - do Tuska :D

a ja dziś noc średnio przespaną miałam, nie było źle ale szaleństwa również. Nie pamiętam która z Was ale narobiła mi smaka na chleb tostowy z twarożkiem i od wczoraj się nim zajadam mniam...nawet mąż zasmakował :D
 
idzie luty podkuj buty! lutufki szaleją na całego!
agaod - niezmiennie cisne kciukacze
kasiadz - oby wszystko okazało się w porządku (cisne kciuki)

dzięki za słowa pocieszenia bo w obliczu forumowych wieści odwiedziła mnie lekka koleżanka PaniKa:-)
wszystko będzie dobrze i już niebawem wszystkie lutówki będą pisać jak to fajosko wyjść wiosną na spacer z maleńswtem (oczywiście z wypasionymi furami-wózkami):-D
 
kasiadz trzymam mocno kciuki &&&&& niech Franuś nie straszy tak mamy...czekamy na wieści!!!
martuszka a jak Ty żyjesz?

mnie cały czas brzuch pobolewa, raz mocniej raz słabiej...
 
ojej, kasiadz, 3majcie się:-(

dziewczynki, na pewno wszystkie szczęśliwie urodzimy wszystkie:happy2:

Policzyłam sobie datę porodu wg zapłodnienia i jest to tydzień wcześniej..no ciekawe?:tak:

Poli, a to by nie wychodziło wtedy, że miesiączkę miałaś jeszcze po zapłodnieniu? Bo ja po Twoim poście zaczęłam liczyć z nadzieją, że może.... a tu klops... bo od zapłodnienia licząc, to moj brzdąc urodziłby się nawet 1 marca :(
Dzisiaj ciężka noc... nie pamietam ile razy się budziłam, a to siku, to znowu za gorąco, za chwile za zimno... oszaleć można...
Czy was dziecko też czasem tak kopnie, że aż cewka moczowa szczypie? Bo ja to czuje, jakby mi młody zapodał głową w pęcherz i przez to w nim ciśnienie mocno prze na cewkę i szczypie. A jak ide siku, to nic tam nie ma...

kasiadz - mam nadzieje, że to nic poważnego
agaod - biedactwo tyle się musisz męczyć, już ponad dobę... ale to już blisko... 3maj się dzielnie.
 
Agaod ja byłam pewna że jak tu zajrzę to już będzie wiadomość że masz maleństwo na brzuszku. Trzymaj się !! ale się męczysz..
kasiądz trzymam kciuki!! napewno będzie dobrze!!
dreamus nie każdy pierwszy poród trwa tak długo. Ja jestem tego przykładem, w domu w 37tc+3 odeszły mi wody i po 5 godz już urodziłam, a sam poród nie był bardzo ciężki, nie miałam bardzo bolesnych skurczy.
 
czesc Dziewczynki :-)

AGAOD biedaku ty nasz, myslalam ze rano przeczytam meldunek ze urodzilas i ci wrecze medal, medal czeka przyjjjj ;-)

PATI czyzby ? puchar prezesa cie zachecil ;-) ???

KASIUDZ kciuki za ciebie i Frania, moze was na dniach rozpakuja ? :szok:



ORKI !
czy was tez tak bola plecy ? mnie napierniczaja :wściekła/y: aaaa masakra, tak nisko nad tyleczkiem :zawstydzona/y::-( ani siedziec, ani lezec o chodzeniu nie wspomne :baffled:
 
reklama
Do góry