reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Agaod brawo, gratuluje- brązu nikt Ci nie odebrał:-D
Kasiadz &&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie.
Gnidka mam to samo co Ty ale zastanawiałam się, czy to szyjka się nie skraca- dowiem się w czwartek mam wizyte.
Patik mnie takie bóle też coraz częściej dopadają:-(
Martuszka 3maj się dzielnie- już niedużo Ci zostało.
Więcej nie pamiętam co komu aaaaaaaaa Cortina poleruj puchary bo tu już sporo lutówek weszło w 37 tydz:-D
 
reklama
No to podium lutowek zajete w styczniu:))) Agaod- gratulacje!
Jeszcze 11 dni stycznia zostalo, ciekawe ile prezes Cortina pucharow do lutego rozda?;-)
 
agaod super! cieszę się bardzo:tak: wypoczywaj teraz po tym maratonie:tak: Gratki i buziaki dla malutkiej!!!!

martuszka tulę mocno!!! nie dziwię się że taki pobyt przybija:sorry2: chyba tylko myśl o zdrówku dzidziola jest w stanie podtrzymać na duchu...

gnidka mnie Jasiek często po pęcherzu obija:baffled: nie oszczędza mnie chłopak:-p

Cortina współczuje tego bólu pleców:-( moje nie dokuczają zbytnio, daje radę...ja to jestem zachęcona i nie tylko z powodu pucharu;-) nie wiem czy to siła sugestii czy co ale do kibelka też mnie goni:sorry2: eh chciałabym być już "po"

Od wczoraj deseruje z banoffie pie - po moich modyfikacjach, żeby za słodko nie było;-) za niedługo czas karmienia nastanie więc i wyrzeczenia się zaczną - korzystam zatem póki mogę:-D
 
agaod nareszcie! czytałam kolejne strony i czekałam na tą wiadomość :D
serdeczni gratuluję!! cieszcie się sobą :)
mamy już 3 lutowiątka :D
kasiadz trzymam kciuki za Was! będzie dobrze!

a ja dziś już jestem pewna, że brzuch mi opadł... powiedzcie mi - ten bezpieczny czas dla maluszka to jest jak wejdzie się w 37tc czyli np w 36t1d, czy dopiero jak się skończy ten 37 i wejdzie w 38??

wczoraj mieliśmy fajne popołudnie i wieczór :D najpierw 4godzinki z moimi znajomymi ze studiów, a później z moimi przyjaciółkami z LO i ich mężami :) skończyliśmy w kręgielni z dyskoteką :p tak mnie ciągnęło na parkiet, zwłaszcza że dj świetnie grał, ale pobujałam tylko na fotelu przy bezalkoholowym mojito ;) a teraz wybieramy się na drzemkę :)

miłego dnia! i czekamy na kolejne dzieciątko :)
 
agaod super wiadomosci! Gratuluje serdecznie! Ciesz sie malutka, wypoczywaj i raduj z brązowego medalu;)

Ja wracam do prasowania, chce dzisiaj skończyć a jeszcze dwa stosiki mi zostały. :crazy: Normalnie od żelaza odcisk mi sie na ręce robi :sorry2:

To która będzie następna??? Jakieś typowanie :-D?
 
Agaod- no w końcu uparciuszek wyszedł :-) Gratuuluje miejsca na podium.

Martuszka - chyba szpital tak na ciebie działa bo jednak człowiek w domu to i sobie ugotuje co chce jak chce czy musi a w szpitalu dają wiadomo co a mężunio choc się stara to tez nie do końca to samo

Cortina - moje plecy juz od dłuzszego czasu wołają pomocy...

Megipegi - fajny wieczór był w gronie fajnych ludzi... takie wyluzowanie przed porodem :-)

Gnidka - moja też od paru dni skacze tylko po pęcherzu, bo częściej wc zaliczam w dzień.
 
reklama
Agaod GRATULACJE!!!!

MegiPegi w szpitalu w ktorym rodzilam termin donoszony noworodek oznacza pelne 37 tc. Jak jest np. 36 i cos to potrafia wpisac ze wczesniak!
 
Do góry