reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

agaod -ile by człowiek dał by Ci pomóc.

dziewczyny ale straszycie tym pierwszym dzieckiem....jak to ma tak trwać to skąd brać siłę na ostatnie fazy??chyba zaczynam się bać:baffled:
agisan - już ta zgaga przy wizji mąk agaod zaczyna nie być dla mnie taka wredna.:crazy:

a z tego przejęcia zasnęłam o 4tej...ehhh lajf:rofl2:
 
reklama
dreamus kazda da rade na pocieszenie ci powiem ze moja Jula jako jedyna na sali dala mi odespac i sama tez odpoczywala po porodzie wiec nie budzilam ja na sile:-)a wdomu standardowe bylo juz budzenie w nocy o podobnych godzinach jak nie tych samych co kopala w ciazy;-)
 
Witam:-)
mi się dziś śnił szpital ale nie rodziłam tylko czekałam na poród:-D
Głowa do góry każda urodzi inaczej więc spokojnie bez nerwów nastawcie się, że będzie dobrze;-)
Agaod skurczaj się kochana :tak:
Miłej niedzieli:happy:
 
dzień dobry!

Nocka za mną niezbyt, miałam skurcze, ale nieregularne, Jasiek wariował że myślałam, że mi skóra pęknie, potem Zośka dołączyła do nas i bardzo niespokojnie spała, więc w ogóle nie odpoczęłam:no: liczę na możliwość drzemki popołudniu...

Widzę że agaod nadal czeka na swoje maleństwo...albo i jest po, bo minęły od ostatniego info 4 godzinki - oby &&&&&&

dreamuś ja Cię pocieszę, że wcale pierwszy poród aż tak długo nie musi trwać - są kobitki co się w 5 godz wyrabiają:tak: albo i krócej...ja zmieściłam się w ok. 10,5 godz. od pierwszych odczuwalnych bóli, na 8 cm zgodziłam się na podanie oksy bo nie chciało dalej ruszyć, a potem to już z górki - musimy być dobrej myśli:tak:

Ania współczuję nocki i tego bólu:-( a na disco dance to nasze dzieci są zawsze gotowe, oczywiście w momencie kiedy my chcemy spać:-p
ale bym taką rybkę zjadła mniam:-)
 
Hej mamuśki,Kasiądz prosiła żeby przekazać,że jest w szpitalu:(
Wklejam Wam jej wiad.z fb:
[h=5]my w szpitalu :( na usg wyszlo ze dziecko jest obrzekniete i wyslali mnie do szpitala, a ze teraz weekend to nie ma lekarzy i czekam do jutra az zrobia szczegolowe usg i powiedza czy faktycznie jest obrzek no i zdecyduja co dalej.[/h]
Wszystkim mamuśkom życzę dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania:))
 
ojej, kasiadz, 3majcie się:-(

dziewczynki, na pewno wszystkie szczęśliwie urodzimy wszystkie:happy2:

Policzyłam sobie datę porodu wg zapłodnienia i jest to tydzień wcześniej..no ciekawe?:tak:
 
To trzymamy kciuki za Kasiadz...

Boże umrę zaraz zrobiłam śniadanko, rybkę w zalewie i dosłownie padam na buzie.

Juz przy patelni o mało nie padłam okno otwarte w kuchni szeroko...

Idę odespać bo nie lubię siedzieć i się tak źle czuć...
 
reklama
Do góry