reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
O jakie super wieści Agaod trzymam kciuki :-)
U nas dziś luzik, spokój i relaks. Mnie się tam nie spieszy do porodu niech sobie siedzi i się tuczy dziecinka:-D trzy tygodnie zostały:szok:
dobranoc:happy:
 
Ja dziś nie śpię..Spałam godzinkę a teraz znów dyżuruję:eek:Miałam jakiś koszmarny sen, że urodziłam bliźniaki tak małe jak myszy:szok:

aaa koleżanka mi napisała smsa, że urodziła wczoraj po 23 chłopca:) będzie kolega dla Leosia:)
 
ja juz od dobrej 3.20 nie śpię:wściekła/y::no: nosz kura wodna!!! a potm nieprzytomna w dzień chodze....a wieczorem znów nie mogę zasnąc:wściekła/y:

AGAOD trzymam kciuki żeby wszystko sprawnie poszło!!!:)

jestem głodna bo kolacji nie jadłam...ale tak mi się nie chce isc na dół:sorry2:
 
ja to dopiero mam maraton, skurcze sa rzadkie ale bolesne i regularne co 10min oszalec idzie, czekam na badanie rozwarcia, mam nadzieje ze cos te skurcze daly, jestem zmeczona juz tym wszystkim, chce miec juz dzidziolka przy cycu i boje sie okropnie, widze, ze i Wy dospac nie mozecie, wiec nic sie nie zmienilo :)
 
Agaod. Współczuję Ci że tyle to trwa. ja tak miałam z Tośką - 2 nieprzespane noce, a potem jeszcze cały dzień z dodatkową atrakcją w postaci wymiotów. Oby oksy zadziałała jak trzeba i w końcu ruszyło z kopyta. Myślami całe forum jest tu z Tobą!

Cortina. Dreamuś. Ja przez cholerną zgagę poszłam spać o marchewce jedynie głodna jak smok ze świadomością, że pyszny świeży chlebek się marnuje. Grrr...
 
Witajcie

Aga0d- maluszek coś się zdecydowac nie może, oby oxy go pogoniło z podjęciem decyzji.Trzymam kciuki. Skubany czeka na dzień Babci czy jak ??

Przyznać się która na mnie rzuciła urok bezsennosci?

Odbiorę puchar jak nic...

Zasnełam koło 24 a od 3-6 leżałam myślałam, bawiłam sie tel potem usnełam na 2 godzinki i juz wyspana.

Nerwa mam głowa mnie boli :angry:

Jak nie spałam mała tak dawała do wiwatu,że szok człowiek spi tyo tego nie czuje a w dzien też nie ma takich akcji a tu nad ranem istne disco dance :-D

Miłej niedzieli dla was

Ja mykam rybkę piec i wrzucę w zalewę octową bo mam chętkę...
 
reklama
agoad trzymaj sie niestety chyba czasami tak jest z pierwszymi dzieciaczkami jak Jule rodzilam we wtorek w nocy miaam co 10min bolesne skurcze pojechalimy rano do szpitala odeslali do domu i powiedzieli ze do poniedziaku nie urodze (bylam juz 3 dni po terminie) caly dzien i kolejna noc meczylam sie ze skurczmi nawet przez godzine byly co 4min a potem 7 i 10 min.w czwartek popoludniu mialam usg i lekarz wyslal mnie na porodowke bo mialam juz 4cm rozwarcia i jak o 19 weszlam na sale porodowa to o 1 w nocy Julcia byla z nami:happy:
 
Do góry