reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

jestem w chelmnie tu gdzie mieszkam, oxy rano bo czekamy na jakiekolwiek rozwarcie, pojawiaja sie skurcze nawet bolesne, zaczynam byc dobrej mysli
 
reklama
agaod- 3mam kciuki!!!Rano tu chcemy mieć wieści o szczęśliwym i lekkim porodzie;)

Co do ukłuć koło szyjki- ja miałam wielokrotnie i zawsze myślałam, że to szyjka się skraca, a na każdej wizycie słyszałam, że ciągle długa..Mama mi mówiła, że za każdym razem jak czuła silne długie bóle jak na okres to wychodziło, że szyjka się skracała
 
sprawdzam czy ktoras mi sie za moj braz nie zabiera :) ale zmykam juz spac bo na telefonie to nie robota, rano kroplowka i do dziela
 
Poli kanapkę z serem :eek: jeszcze młody dziś jakiś nadaktywny, cały dzień lezing uprawiałam aż mnie plecy bola od tego nic nierobienia :-p
 
reklama
Do góry