reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dziewczyny zyje w dwupaku nadal :) pewnie beda podawac mi oxy czekam na obchod i zobacze co powiedza, skurcze co 5 min :) gdzie ten moj braz no gdzie
 
reklama
Agaod- kurcze wody odchodzą a te skurcze to co nie chcą być cholery co 2 minutki już?

Dołujące z lekka pewnie tak śmigać i śmigać a skurcze cały czas co 5 minutek. Oby oksy ruszyła cie jak złotą i srebrną lutówkę.

Brązu nikt ci nie zabierze już
 
Poli widzę, że desperacja u ciebie sięga zenitu ;-) ale nie dziwię ci się, ja w sumie też już bym chciała się rozpakować, ale niech ta moja kruszyna poczeka spokojnie do 37 tygodnia :-)

My z mężulkiem właśnie wróciliśmy z imprezki u babci. Jak zwykle napiekła pysznych rurek z kremem i obżarłam się nimi jak dziki osioł :-D
 
Ciekawe jak tam nasza brazowa medalistka AGAOD ;-)
Patik poszlas na zakupy i nie wroclas, moze po drodze wstapilas do hospitala Jasia urodzic :-p ?

nagrody pocieszenia od 4 miejsca czekaja ! wlasnie poleruje ;-)
puchar_prezesa_kola.jpg
 
Cortina jestem jestem, siostra z tatą przyjechali, więc się zagadałam, spoglądam co jakiś czas tylko żeby sprawdzić co tam z naszą agaod:tak:

ale niech się nasza kochana agaod spręży, bo jeszcze ktoś ją wyprzedzi:-D mój emek przejął się naszą rywalizacją:-p;-)

nagrody pocieszki też fajne:rofl2:
 
reklama
no to ja już byłam pewna, że brąz zdobyty, a tu nic... agaod no bierz się do roboty!:tak:

ja dzisiaj padam na pysk, mieszkania spod sterty kartonów nie widać, tylko 1 szafa złożona, brzuch mi się obniżył- NIE MOGĘ JESZCZE RODZIĆ!!! Nie jestem gotowa :( Mimo, że mam już dość z jednej strony, to jeszcze 2-3tygodnie musi minąć, żeby Szymek był donoszony.
 
Do góry