reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Smoniczka. Po zeszłotygodniowej akcji pieczenia dla 20 osób na Tośki urodziny mam chwilowy piekarnikowstręt ;)

Wiem, że miałam nic słodkiego już nie jeść, ale dziś Andrzejki przecież, a jak Andrzejki to w POznaniu je się pączki. A ja mam na ulicy renomowaną cukiernię, gdzie mają pączki z takim pysznym wiśniowym żelem. No i akurat było po drodze z przedszkola...

Na_cik.
Też mamy puzzle dla naszych dziewczynek :)

Kasiulec. A jak dzidzia była ułożona? Może główką do góry i teraz ćwiczy obrót? Ja osobiście czekam na taki przewrót, bo moja lady stoi na baczność i tupie nóżą ;)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja zabrałam się za robienie tortu na 2 urodziny siostrzenicy. Torcik potrzebny na niedziele, mimo że jest prosty to czasochłonny bo po kolei muszą mi zastygnąć galaretki więc trochę to trwa. W środku będzie wyglądał tak (zdjęcie nr1)
a na zewnątrz tak (zdjęcie nr2)
 

Załączniki

  • teczowy_tort_06.jpg
    teczowy_tort_06.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 36
  • tort2 - Kopia.jpg
    tort2 - Kopia.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 35
mam nadzieję, że wyjdzie :) robię jak na razie wszystko według przepisu a dekorować będę ze zdjęciem przed oczami więc myślę, że wyjdzie ;) a dekoracja łatwa bo te kwiatuszki zrobione są z M&Msów ;) a i pisaki to łodyżek też posiadam więc powinno wszystko się udać.
 
dziewczyny wiadomo, że brak ruchów jest wskazaniem do jazdy do lekarza, a co powiecie na nagłą intensywność? mam wrażenie, że mała jak od wczoraj rano zaczęła to jeszcze nie miała czasu iść spać, chętnie bym pojechała do lekarza, ale mąż mówi, że przesadzam skoro na wtorkowym usg było wszystko w porządku



Mój Leoś jest bardzoooo aktywny, ale też kilka razy miał taki "atak" ruchów. Pytałam o to gina, bo też się bałam i śmiał się, że panikuję. Ale jesli Twoje dziecko jest przeważnie "leniwe" a nagle się to zmienia i Cię to niepokoi, to warto pojechać. Pewnie obawiasz się zaplątania w pępowinę-mój gin teraz sprawdzał na usg, czy nic takiego nie ma miejsca, bo go o to prosiłam. Powiedział, że wszytko jest ok, ale gdyby dzidzia miała pępowinę wokół szyji, to i tak by mi ni powiedział:baffled:. Wpadłabym w panikę co szkodzi dziecku. Zaznaczył, że w ogromnej większości przypadków dla dziecka to nie jest groźne.

edit: Kasiu, jakie cuda:) Ja robię taką piankę kolorową z żelatyną..Uwielbiam ją, zjadłabym całą blaszkę, ale tam idzie masa surowych jaj:( No i tiramisuuuuu- chodzi za mną od kilku miesięcy:((( Uznaję tylko robione przeze mnie, więc tylko dojdę do siebie po porodzie i do dzieła:p
 
Ostatnia edycja:
Poli- czekasz ze zjedzeniem Tiramisu z powodu surowych jaj? Tak? Jesli tak- to muszę Cię zmartwić, bo jak będziesz karmić - to dalej zakaz surowego, niepasteryzowanego :(
Ja juz ręce zacierałam jak to będe sery pleśniowe wcinać po porodzie (teraz tylko jem polskie, pleśniowe ale bezpieczne) ale mnie uświadomiono że podczas karmienia takie same zasady jak w ciazy:angry:

Mi się dziś święta pomyliły- zurek ugotowalam :-p
 
reklama
Kwasia - oj zjadłabym takiego torcika zarzuć przepisem, to może zrobię na Mikołajki sobie tylko nie będę ozdabiać aż tak :laugh2:

Kasiulec - raczej to nie jest niepokojące, no chyba,że tak z kilka godzin harcuje ostro a potem kilka godzin nic wtedy na ip biegusiem, jak sie rusza cały czas to nie ma paniki raczej...

Agisan a ja też dzis pączusia zjadłam w kształcie serca z bita śmietanką w środku :-D

Pospałam pojadłam i teraz pora na leżing przed tv
 
Do góry