reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzień dobry w południe:-)tak jak sobie obiecałam, jestem na bieżąco:laugh2:
Dzisiaj na 15 idę do mojego gina, nie pisałam o tym wcześniej ale na ostatnim usg, kiedy robił pomiary brzuszka, kości udowej i główki to główka wyszła o cały miesiąc większa, powiedział mi, że nie mam się denerwować, że tak czasami wychodzi i żeby mnie uspokoić umówiliśmy się na usg właśnie na dzisiaj. małego stracha mam:-(
 
reklama
Agaod - trzymam kciuki będzie ok.

Co do antykoncepcji, to u nas nie będzie problemu bo ja owulacje mam jak Bóg da czyli rzadko bo pęcherzyki rosną do 11-15 mm i staja jak wryte i znikają przy @ więc trzeba by je rozruszac tabletkami by urosły jak trza i pekły we własciwym czasie a męża armia też leniwa,wiekszości spi zamiast byc gotowych do boju więc raczej niespodzianki nie będzie u nas...

jestem zawiedziona, bo w domu to nic tylko jem, leżę, jem coś porobię i znow jem, leże więs staram sie wychodzic na te 2-3 godzinki, bo to i dobre dla maluszka i dla kręgosłupa więc same plusy, ale dziś to bolały mnie plecy i brzuch, ale w górze więc mała cos uciskała, połaziłam jednak, pokupiłam drobiazgi dla mnie i mężą, dla rodzicow, teściów i chrześniaków pozamawiałam z allegro więc mam z głowy, jeszcze dzieciakom i nam jakieś słodycze, ale to autem 1 dnia z listą i będzie z głowy.

Na mikołajki to tylko jakieś drobiazgowe słodyczowe paczki rozwieziemy dla chrzesniaków i już.

Ehhh nie ma lekko jak pomyslę o tych świąteczno porodowo, wyprawkowych przygotowaniach.

Nie pamietam która chciała by kciuki za nia trzymać, ale trzymam
 
Witam się i ja. Wstałam o 12 :szok: w sumie mam problem żeby zasnąć, ale już sobie wypracowałam sposób, że jak mi się nie chce spać to się nie kładę bo się tylko frustruję, że nie śpię i jest jeszcze gorzej więc wymyślam sobie jakieś ciche zajęcia. Ale z drugiej strony nie mogę zasnąć bo mam poprzestawiany dzień bo jak wstaję w południe to siłą rzeczy nie zasnę ok 22.

U mnie dzisiaj nie pada a to już sukces, nawet niemrawo słonko się przedziera więc chyba na jakiś spacer wyjdę.

Agisan ja cały czas myślę, czy właśnie jakiś pierniczków czy ciasteczek nie upiec dzisiaj:-)

Agaod nie martw się będzie dobrze, kciuki zaciśnięte &&&&
 
Aniu, też dziś pozamawiałam wszystkie prezenty:-) i z głowy:tak:Uwielbiam kupować prezenty:laugh2:


Zapomniałabym- witam kolejne nowe mamuśki no i 3 mam kciuki za dzisiejsze wizyty!!;-)
 
witam:*
ale mi cięzko!!! pojadłam kurczaczka z ziemniaczkami i marchewka...pękne!!! ruszyc się nie mogę...

witam nowe mamusie:) a za wizyty trzymam kciukaski:*

nie mam pojecia co kupic dzieciaka na mikolajki. 9 sztuk tego jest!!! boze bankructwo ogłosze przez nie:p a gdzie mąż ja i Lenka??:-D

ciasto sie piecze wiec jutro bedzie spokojny dzień. trochę ogarne chatke i bedzie gitara. jakaś taka zmeczona po wypadzie na miasto jestem. chodzenie juz mi nie sprzyja bo boli w lewej pachwinie....
 
hejo hejo!
Mam sposób na to,żeby w miarę szybko zasnąć :-D przytulańce o 3 w nocy :tak: potem człowiek śpi jak zabity do 12 :-p
Ja dzisiaj powoli zaczynam zamawiać prezenty na gwiazdkę. Nie kupujemy nic na mikołajki i sobie prezentów gwiazdkowych też nie bo szkoda kasy a wydatków od cholery :dry:
Mojej chrześnicy zakupiłam w dobrej cenie garnuszek z fisher price a dzieciakom od strony M.zakupiliśmy puzzle. Tam dużo tych dzieci więc to raczej w ramach drobiazgów ale lepsze puzzle niż słodkie. I tak na święta tyle tam słodkiego,że zdążą się 5 razy zalepić ;-)
Odebrałam telefon i zapomniałam co miałam napisać :szok: skleroza nie boli.
Wrzucę Wam coś co męczę od jakiegoś czasu niemiłosiernie:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zi0RpNSELas

Jak mi się przypomni to napiszę :-D
 
Ja prezenty mam juz z glowy:)
Maz chce ... Felgi czy inne dziadostwo do opon,
Nie mam pomyslu na siebie za to:(
Izie na mikolaja zamowilam ksiaze dzwoneczek i sekret magicznych skrzydel...szukalam jej wszedzie, oby doszla bo czas realizacji z dostawa max 4 dni a dobrze aby jednak w srode doszlo:/
 
reklama
dziewczyny wiadomo, że brak ruchów jest wskazaniem do jazdy do lekarza, a co powiecie na nagłą intensywność? mam wrażenie, że mała jak od wczoraj rano zaczęła to jeszcze nie miała czasu iść spać, chętnie bym pojechała do lekarza, ale mąż mówi, że przesadzam skoro na wtorkowym usg było wszystko w porządku
 
Do góry