reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

witam,

mam problem: ukochany zaprosil mnie dziś na imprezę, rzadko wychodzę przez tę ciąże, a że teraz lepiej się czuję- to nawet mam ochotę tam iść. Ale......nie mam w co się ubrać :( w nic się nie mieszczę :( nie chce mi się teraz czegoś na siłę szukać i latac po sklepach, bo się zmęczę i nigdzie nie pójdę, ale jednak chciałabym pójsć :( no i co tu robić????
 
reklama
Widze,że chorowitki po mału wracają do zdrowia i super...

Oj placuszki z ziemniaków bym też zjadła, ale mnie po nich boli zołądek, na noc to bym już wogóle chyba się przekręciła.

Żebym ja zjadła 2-5 to nie nienasycona z 20 a potem cierpię... no ale czasem drobna przyjemność wymaga poświęceń...:-D

Widzę,że jakoś nie zainteresowała nikogo grupa zamknięta o sprawach intymnych bo nie ma odzewu no nic najwyżej grupę usunę bo samej tam nie będę a wy jakby co sobie jakąś utwórzcie same...

No po prostu pobiłaś teraz wszystko he he he :) "Wyrzutkowe lutówki :)" mogą być?
 
I tak wiem, że wiekszość z was za mną nie przepada za moje szczere czasem do bulu wypowiedzi. Cóż trudno. Taka już jestem:)


ooo boze ! przedszkole ''nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi'' :rolleyes: o tylko forum, wirtualna rzeczywistosc wiesz Anioleczku proponuje wrzucenie na luzzzzzzzzzzzzzz tak dla zdrowotnosci:happy2:
szczere wypowiedzi ? na temat sniadan i obiadow chyba tu jestes szczera przyznaje ci racje :tak::rofl2: wybacz moja droga ale nie rozumiem co mialas na mysli, to ze niepodba ci sie kolor ubranka/wozka i napiszesz o tym ? to jest ta szczerosc do bólu ? bo ja do dzis myslalam ze wyrazenie wlasnego zdania ale moze sie mylilam :rolleyes2:
raz pojechalas po bandzie, owszem ale nie odebralam tego jako szczerej wypowiedzi do bolu tylko niezrozumienia o co wtedy chodzilo ;-)

newer majnd ! :cool2:
tak sobie bazgrole trzy po trzy bo pogoda brzydka i nuda zawiewa dzis u mnie :confused: wybaczcie ! :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Ja to się poddam z tymi bólami..mam takie fazy 2 tygodnie mnie nie boli nic i super się czuje, potem ok tygodnia takiego bólu i dyskomfortu i wtedy lykam magnez i nospe i jest mi tak ciężko jak stoję czy chodzę, teraz czuje też takie ciagniecie w środku, tak zawsze na okres mialam (zrobiło mi się po porodze i mam przeczucie że to blizna po szwie ciągnie) ...to możliwe żeby tak skpkowo się wszystko rozciagalo?
 
No po prostu pobiłaś teraz wszystko he he he :) "Wyrzutkowe lutówki :)" mogą być?
deizzi wez wyluzuj, daj juz spokoj, nie rob tu syfu, przejdz na PW jesli tak ci zalezy na kontynuacji tematu :no::wściekła/y:

witam,

mam problem: ukochany zaprosil mnie dziś na imprezę, rzadko wychodzę przez tę ciąże, a że teraz lepiej się czuję- to nawet mam ochotę tam iść. Ale......nie mam w co się ubrać :( w nic się nie mieszczę :( nie chce mi się teraz czegoś na siłę szukać i latac po sklepach, bo się zmęczę i nigdzie nie pójdę, ale jednak chciałabym pójsć :( no i co tu robić????

Martuszka nie wierze ze nei wygrzebiesz czegos w szafie :)
moze jakas tunika, leginsy ? jaki to typ imprzey ? musisz byc elegancka czy mozesz na luzie ?
 
deizzi wez wyluzuj, daj juz spokoj, nie rob tu syfu, przejdz na PW jesli tak ci zalezy na kontynuacji tematu :no::wściekła/y:



Martuszka nie wierze ze nei wygrzebiesz czegos w szafie :)
moze jakas tunika, leginsy ? jaki to typ imprzey ? musisz byc elegancka czy mozesz na luzie ?

Ale co to miało być? Jak chcecie to sobie otwórzcie. Tym razem nie ja zaczęłam.
 
Hej Dziewczynki, nie mam czasu żeby nadrobić, weszłam tylko na chwilę żeby powiedzieć, że przez najbliższych kilka dni nie będę wchodzić bo wczoraj z Zuzią wylądowałam na pogotowiu. Inhalacje i antybiotyk na zapalenie oskrzeli nie pomogły, wczoraj nasiliły jej się duszności i na rentgenie wyszło w zapalenie oskrzeli i początek zapalenia płuc i ze względu na jej problemy z oddychaniem zostawili nas w szpitalu. Dostaje leki, inhalacje ale ciężko to znosi :( Jak wrócimy postaram się nadrobić wszystko.
 
Hej Dziewczyny!

Nie od dzisiaj wiadomo, ze kobieta w ciazy szczegolnie nadwrazliwa jest i drazliwa.

Wiec gleboki oddech proponuje no i moze otworzenie odrebnego watku pod tytulem: mam ochote na zadyme.

Bardzo przepraszam, ale ja mimo, ze nowicjuszka nie moglam sie powstrzymac... ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki, nie mam czasu żeby nadrobić, weszłam tylko na chwilę żeby powiedzieć, że przez najbliższych kilka dni nie będę wchodzić bo wczoraj z Zuzią wylądowałam na pogotowiu. Inhalacje i antybiotyk na zapalenie oskrzeli nie pomogły, wczoraj nasiliły jej się duszności i na rentgenie wyszło w zapalenie oskrzeli i początek zapalenia płuc i ze względu na jej problemy z oddychaniem zostawili nas w szpitalu. Dostaje leki, inhalacje ale ciężko to znosi :( Jak wrócimy postaram się nadrobić wszystko.
ojej strasznie mi przykro :-( Zdrowka dla Zuzi, niech wraca szybko do zdrowia !!! mam nadzieje ze szybko wrocicie do domu, MOC ZDROWIA !!!!
 
reklama
Do góry