reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Deizzi jest na BB takie coś jak GRUPY, stwarza się tzw grupę i dostęp do wszelkich postów i informacji mają tam tylko osoby które przynależa do tej grupy. Żadna osoba z zewnątrz nie przeczyta informacji o których tam piszemy.
Ja mogę utworzyć taką grupę, tylko jeszcze dobrze Was nie znam i nie wiem czy wszystkie co się tutaj udzielają miałyby być w tej grupie??

Swoją drogą ciekawi mnie kto ją założył i na jakiej podstawie były wybierane osoby do niej?


Deizzi ja myślę, że pomysł z poznaniem się bliższym i wymianą danych kontaktowych to super pomysł. Jednak widać, że jak będą (są) tworzone grupy to nie każdy jest zapraszany i niby skąd mamy brać te dane. Wydaje mi się, że jak ktoś będzie chciał mieć kontakt prywatny z tą czy inną osobą to wysłanie prywatnej wiadomości nie jest aż tak bardzo czasochłonne :tak:

Tego to ci nie powiem bo natknęłam się na nią przypadkowo wczoraj. Sorki grupa się nazywa Lutówki 2013 nie luty.

Pomysł dobry tylko jeśli ktoś się podejmie odbierania i wpisywania wiadomości od lutówek ze szpitali itp najlepiej jak wyśle nr tel przez pw do każdej z mamusiek żeby każda miała możliwość podzielenia się dobrą/złą wiadomością.

dziewczyny ja na chwilę bo widzę, że temat grupy poruszony... tylko się proszę nie wkurzać i denerwować mi tu! :-) bo była mowa, że grupa powstanie i na spokojnie z czasem udzielające się mamuśki tam będą!! tak więc idzie to ze spokojem.
założyłam ją ja po ustaleniach z Anią i stopniowo są wysyłane kolejne zaproszenia.
resztę na ten temat ewentualnie dopiszę później bo chwilowo mam urwanie głowy

Właśnie miałam spytać o co chodzi z tymi grupami bo ustawiałam suwaczek i mi się "grupy" w oczy rzuciły :) to też jest dobry pomysł :) a co do powiadomień to nie tak żeby wszystko było zrzucone na jedną osobę tylko wiadomo że z innymi łapie się kontakt a z innymi już trudniej i pewnie każda z nas ma swoją "faworytkę" albo w liczbie mnogiej i spokojnie można do takiej napisać :) a ktoś inny wybierze znowu kogoś innego :) To fajnie że już mamy swoją grupę :) Moim zdaniem tylko powinno być więcej osób do niej zaproszonych a przynajmniej te które ostatni miesiąc lub dwa się udzielają :) ot takie moje skromne zdanie :) bo nas tu więcej niż 15 jest :) i trochę szkoda że nikt o tej grupie nie wiedział :) ale nie ma co się złościć.

Gosia to zrób selekcję i powysyłaj trochę więcej zaproszeń. Wiadomo nowe dziewczyny będą musiały troszkę poczekać ale miło będzie jak zmieścimy się wszystkie z dostępem do grupy do grudnia :)
 
reklama
Hej dziewczynki,witam się po zakupach. Udało się kupić baleriny i taki sweterek-narzutkę na chłodniejsze dni. Przed chwilą wróciłam, usiadłam na chwilkę by odpocząć i zabieram się za robotę. Miałam chęć piec ciastka a la pieguski ale chyba do jutra będą musiały poczekać bo dzisiaj nie mam siły. Mąż chce iść do kina na ,,Jesteś Bogiem'' ale obawiam się że padnę wcześniej.Bąbelek dzisiaj szaleje na całego, chyba go nakręciła cola bo wypiłam prawie duszkiem całą puszkę, takiej zimniutkiej. Chcicę miałam od niedzieli :-)
spokojnego popołudnia Mamuśki :*
 
Ja się tam nie złoszczę o tą grupę że w niej nie jestem czy coś bo było powiedziane że nie każda w niej się znajdzie tylko dziwi mnie że nikt nie powiedział że taka grupa jest założona, wiedzą o niej tylko osoby które w niej są.
 
Miałam dziś przygodę w Mc Donald’s , byłam z koleżanką na zakupach i poszłyśmy do Mc, ona kupiła sobie frytki a jak ja podeszłam to pani za ladą krzyczy: poproszę tą panią w ciąży, i podchodzi jakaś baba, moja koleżanka mówi , że ja z nią jestem…a kasjerka, że ona chce przepuścić panią w ciąży, więc złapałam wqrwa i mówię jej, że ja też w ciąży jestem!! Na co ta krowa zamiast mi uwierzyć to bezczelnie wygląda zza lady, żeby sprawdzić i mówi: a skąd ja mogłam wiedzieć jak pani i tu kiwa głową na torebkę (że niby brzuch zasłoniłam), i że nie musze na nią krzyczeć, to już mnie coś trafiło i pytam się czy mam jej bluzkę podnieść skoro za lady musi wyglądać i nie wierzy jak jej mówię, nie dość, że nie powie przepraszam (i koniec sprawy) to jeszcze dyskutuje, że to moja wina bo brzuch zasłaniam!!

W smyku kupiłam kilka ładnych rzeczy dla Izy i AsiJ ogólnie za to co kosztowało 300zł dałam 150J
 
Deizzi pytałaś o tą farbę do odmalowania łózeczka, a więc podpytałam znajomą więc ona do renowacji łóżeczka kupiła farbę z firmy dekoral do malowania zabawek w castoramie. Za białą farbę 0.5 zapłaciła 20zł.

Dzisiaj padam ze zmęczenia co chwile ktoś dzwoni, przychodzi itp itd, swoją drogą powinnam założyć biuro porad prawnych:-) co chwile jakieś pytania z zakresu zwolnień, hehe z 5 moich najlepszych koleżanek wszystkie w ciąży hehe przynajmniej moja pociecha będzie miała towarzystwo i do tego bliźniaka :-) bo moja bratowa też w ciąży a termin porodu na 4 dni przede mną, więc może sie tak złożyć że dzieci przyjdą na świat tego samego dnia ;-)
 
Ja się tam nie złoszczę o tą grupę że w niej nie jestem czy coś bo było powiedziane że nie każda w niej się znajdzie tylko dziwi mnie że nikt nie powiedział że taka grupa jest założona, wiedzą o niej tylko osoby które w niej są.

W sumie mi też ta cała grupa jest obojętna, ale tak jak piszesz... szkoda, że wiedzą o niej tylko osoby, które w niej są. I tak, owszem, była mowa, że nie każda się w niej znajdzie itp., ale zastanawia mnie na jakiej podstawie wysyła się zaproszenia? Ta lubimy a tą troszkę mniej? Dla mnie - bez sensu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że w grupie znajdują się dziewczyny, które się udzielają, bo w końcu reszta to co? Nie udziela się? Wydaje mi się, że "udzielanie się" nie polega na tym, że napiszę codziennie rano: "cześć. wstałam. nie mam na nic ochoty i czasu. miłego dnia". Zresztą tak jak bodajże Deizzi napisała lutowych mam jest więcej niż 15. Niektóre są od prawie samego początku jak nasza kochana LucyLu założyła wątek. Jak widać na bycie "lepszą lutówką" trzeba sobie zasłużyć :-)

Takie jest moje zdanie i pewnie większość się z nim nie zgodzi. Nie chcę żeby moje przemyślenia spowodowały tutaj jakieś konflikty, ale forum jest po to, żeby pisać co się myśli. Jeśli kogoś moim postem uraziłam to przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Deizzi pytałaś o tą farbę do odmalowania łózeczka, a więc podpytałam znajomą więc ona do renowacji łóżeczka kupiła farbę z firmy dekoral do malowania zabawek w castoramie. Za białą farbę 0.5 zapłaciła 20zł.

Dzisiaj padam ze zmęczenia co chwile ktoś dzwoni, przychodzi itp itd, swoją drogą powinnam założyć biuro porad prawnych:-) co chwile jakieś pytania z zakresu zwolnień, hehe z 5 moich najlepszych koleżanek wszystkie w ciąży hehe przynajmniej moja pociecha będzie miała towarzystwo i do tego bliźniaka :-) bo moja bratowa też w ciąży a termin porodu na 4 dni przede mną, więc może sie tak złożyć że dzieci przyjdą na świat tego samego dnia ;-)

Dzięki za farbę :) i myślałam że dużo więcej będzie kosztować :) tylko teraz z kolorem trzeba pomyśleć dobrze :)

W sumie mi też ta cała grupa jest obojętna, ale tak jak piszesz... szkoda, że wiedzą o niej tylko osoby, które w niej są. I tak, owszem, była mowa, że nie każda się w niej znajdzie itp., ale zastanawia mnie na jakiej podstawie wysyła się zaproszenia? Ta lubimy a tą troszkę mniej? Dla mnie - bez sensu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że w grupie znajdują się dziewczyny, które się udzielają, bo w końcu reszta to co? Nie udziela się? Wydaje mi się, że "udzielanie się" nie polega na tym, że napiszę codziennie rano: "cześć. wstałam. nie mam na nic ochoty i czasu. miłego dnia". Zresztą tak jak bodajże Deizzi napisała lutowych mam jest więcej niż 15. Niektóre są od prawie samego początku jak nasza kochana LucyLu założyła wątek. Jak widać na bycie "lepszą lutówką" trzeba sobie zasłużyć :-)

Takie jest moje zdanie i pewnie większość się z nim nie zgodzi. Nie chcę żeby moje przemyślenia spowodowały tutaj jakieś konflikty, ale forum jest po to, żeby pisać co się myśli. Jeśli kogoś moim postem uraziłam to przepraszam.

Nie ma co konfliktów robić :) bo nie ma o co :) ale każda lutówka chciałaby być traktowana tak samo :) Eve Ty tu dużo się udzielasz no nie? I nie ma Cię w grupie? A Aniołeczek? Jest? A powinny być i to musowo.
A powiedzcie mi dlaczego było na początku powiedziane że nie wszystkie lutóweczki tam mają należeć? Przecież każda z nas nosi lutowego "potworka" :)
 
Do góry