reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cześć dziewczyny!

Od jakiegoś czasu Was podczytuję i chciałabym dołączyć do grona lutówek.

Jestem Aśka, termin porodu mam na 02.02. Będzie to moje pierwsze dziecko, więc jako pionierka w dziedzinie macierzyństwa prawie codziennie zaglądam na to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na milion pytań, które krążą mi po głowie.

Jestem już po badaniu połówkowym, dzieciaczek rozwija się prawidłowo i wiemy już na 100% że to chłopak.
Pozdrawiam!
 
reklama
Ćwierć Nuta Ty może do snajperów przystąp, żeby tak mysz ubić za pierwszym razem?? swoja drogą co koleżanka ma za buty hihihi

ja wczoraj miałam pierwszą lekcję palenia w kominku (mąż mnie uczy bo ja się boje ognia a jednak zimą to spora oszczędność na ogrzewaniu) ale zwątpil jak zobaczył, że chce drewno z 3 metrowej odległości do kominka wrzucać hahaha


Annaroksana widzisz jak szybko leci:)), najgorsze są zawsze początki:))


Witam nową mamusie:))
 
Widze, ze weekend byl imprezowy u lutoweczek, super:) Ja niestety wczoraj bylam w pracy, ale za to dzisiaj mam wolne i dzien dresowy:)))
Ja musze sie pochwalic, ze moj brzuszek przez ostatni tydzien przeszedl metamorfoze i juz nie da rady go niezauwazyc, co mnie oczywiscie bardzo cieszy, bo juz sie martwilam ze nic nie rosnie.
Bella gratuluje wyboru imienia, znam kilka dziewczyn o tym imieniu i wszytkie to fajne dziewuszki:)
Poli trzymam kciuki za wizyte:) wszystko bedzie dobrze:)
Smoniczka poprawy nastroju zycze:)
i ogolnie wszystkim zycze milego dnia i samopoczucia jak moje, bo ja dzisiaj kocham caly swiat- taki mam jakis dzien radosny:)))

Witam nowa mamusie i gratuluje synka:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :-)

bella - gratuluję dogadania się z mężem co do imenia drugiej córci :-)
smoniczka - trzymam kciukasy, żeby dzień sie poprawił (choć każdy czasami musi się troszkę powkuzrać i rozładować emocje)

Powodzenia życzę Lutówkom, które dzisiaj wizytują :-) Czekam na wieści :-)

Ja dziś znowu mam pół dnia tylko dla siebie. Mężuś w pracy, synek w przedszkolu. Mam nadzieję, że nie rozchoruje mi sie znowu :baffled:
 
witam:*
mnie humory ciążowe opuśily i dziś świat widzę juz w kolorach teńczy:-D do zdrówka już wrócilam ale sie bycze bo coś mnie kłóje w brzuszku.
na obiad ugotowałam fasolkę po bretońsku. zjadlam i to zagryzłam pączkiem:szok::baffled: ale wiecie jak mi smakowalo!!?? mmmm niebo w gębie:-D a teraz wszedzie czuję popcorn! muszę go miec:-D chyba zachcianki powracają.

witam nową mamusię a za wszystkie wizyty trzymam mocno kciuki:*

BELLA bardzo ładne imię wybraliście dla córci:)
 
bella83 fakt ładne imię :) już teraz jest rzadkością bo z mojego rocznika i okolic mnóstwo Asiek i Anek

poli dasz radę, ale "zazdraszczam" że podejrzysz już dziś swojego szkrabika

do obiadu zrobiłam sałatkę z kapusty pekińskiej na słodko !!! pyyyychota :) pierwszy raz jadłam ją kilka dni temu w restauracji najpierw byłam w szoku że tak się robi ale naprawdę rewelka <cieknąca ślinka>
 
Nutka ja nie wiem czy bym zabiła mysz, ale pewnie jak by nikogo innego w pobliżu nie było, to bym była zmuszona do tego czynu:rofl2:

Witaj Asiu, cóż za nick:-) Skoro nas podczytujesz to pewnie już nas znasz. No i mamy kolejnego chłopca gratuluję. Napisz coś o sobie:)

Ja zaraz będę wiozła mamę do lekarza no i niedługo chłopak z pracy wraca więc będzie mniej czasu na siedzenie z Wami na forum:) Baterie od aparatu podładowałam i zdjęcie brzuszka już wrzuciłam:happy:
 
Dziewczynki już mi lepiej:-)
W moim przypadku na wszystkie fochy i nerwy najlepsze jest sprzątanie :-) zabrałam się szafę z ubraniami i zrobiłam taki przesiew, że ma trzy wielkie reklamówy do wywiezienia do teściów na strych. Jeszcze nie skończyłam mojej rewolucji musiałam sobie zrobić chwilę przerwy bo się zmęczyłam :rofl2:

Bella bardzo mi się podoba imię Joanna, niestety zarówno z mojej strony jak i emka mamy po jednej Asi więc z góry skreśliłam tą opcję.

Poli trzymaj się kochana do wizyty już bliżej jak dalej :-) ja za tydzień o tej porze już powinnam być po.

Witam nową mamuśkę, napisz nam coś więcej o sobie.

A i najważniejsze: moje choróbsko sobie polazło (chyba na dobre) :-):rofl2:
 
reklama
czesc !

ja pociagajaca jestem od dzis, zarazila mnie ktoras liutowa malpa !!! :angry:

dzis mi sie snila Bella i Zanetka bylysmy kolo CH i zastanawialysmy sie czy isc na zakupy czy do szpiatala bo wszsytkie 3 mialsymy skurcze do porodu ;) niestety nie wiem gdzie poszlysmy bo mi zegarek przerwal sen :baffled:

glodddna jestem, chodze niedozywiona bo chce mi sie pizzy, kebaba, plackow ziem, frytek buuuuuuuuuuuuuuu :no:

ide grzac tylek pod kocem bo cos mnie trzesie :dry:
 
Do góry