reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzień dobry!

dzisiaj pobudka o 7 - ale jakoś czuję sie wyspana póki co:tak: wczoraj znowu miałam bóle brzucha i zastanawiam sie od czego bo oprócz obiadu to w zasadzie byczyłam się na kanapie, ale tak mnie bolało, że zrezygnowałam ze spaceru z dziewczynkami:-( za to wieczór bez zgagi :happy: na szczęście;-)

udanych wizyt &&&&& i o której godzinie możemy spodziewać się pierwszych wieści?:-)


poli to dobrze, że zadowolona jesteś z imprezy!
Cortina buziaczki urodzinowe dla córeczki:-)

miłego dzionka!
 
reklama
Witajcie
patik80 bardzo miło mi się zrobiło że o mnie pomyślałaś, więc się melduje :)) czujemy się już dobrze czasami wogóle jak nie w ciąży :) u Karoli chyba tylko bunt dwulatki się zaczyna ... pokazuje roki ale ujarzmimy ją ;)

Wracam jak syn marnotrawny, myślę że teraz czasu i chęci będzie więcej bo pogoda już inna ale nadal piękna, uwielbiam jesień ...
Mam nadzieje że przyjmiecie mnie znów do swego już elitarnego grona :))
czytałam na bieżąco, więc wiem co u was, jednak z pisaniem u mnie gorzej ...

Trzymam kciuki za wizyty !!!! Ja miałam wizytę dwa tygodnie temu ale nie wiem kto w brzuchu siedzie bo jak było USG to grzebało bobo sobie tam rączką ;-) ja czuje że będzie Oliwcia :)) i wiem że nic się nie dzieje i ze jest zdrowa !! pomimo moich częstych twardnień, Połówkowe mam 01.10 :)

Zdrówka dla chorowitków !!!!

Cortina najlepszego dla córeczki !! my robiliśmy w sobotę urodziny i ledwo udało się ogarnąć ... uff ale już po wszystkim wyszło fajnie

Idziemy na spacer, korzystamy z pogody :)
 
Witam poweekendowo:))
Wczoraj już Was nadrobiłam, ale zapomniałam, co miałam pisać;/

Poli cieszę się, że ciasto i cała imprezka się udała:)
Ja na święta wymyśliłam sobie takie florentynki z miodu, karmelu i orzeszków solonych i pamiętam, że trzy razy je robiłam bo mi nie wychodziły a mąż tylko dowoził cukier i orzeszki hahaha
Dziś też robiłam florentynki, ale prostsze i pysznie wyszły:)

Dziewczyny czy Wy też ciągle o czymś zapominacie? Ja już nie mam do tego siły:( ogólnie moja pamięć jest aż za dobra a teraz masakraL
W piątek dałam mężowi zwolnienie, żeby wysłał a dziś od rana cała w nerwach, że je zgubiłam:(
Z dumą mogę ogłosić, że udało nam się z mężem dojść do porozumienia co do imienia dla córeczki i będzie Joanna, Asia:)

W sobotę pojechałam do Tesco po ubranka dla małej i szok cenowy:(, nie kupiłam nic i pojechałam na Marywilską to w Warszawie taka ogromna hala, w której można kupić wszystko:)
Ale głównie buty, ubrania, bieliznę ubranka itp.
Są to rzeczy tanie oczywiście nie markowe. A, że mi na marce nie zależy to kupiłam sobie kilka ubranek i mężuś też się obkupiłJ
Choć chodziłam już nieszczęśliwa bo w niektórych ubraniach wyglądałam jak beza:(
I mówię mężowi, że choć mały to już mi ciąży ten brzuszek … a on, że widzi, bo mi się chód zmienił;/

Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty Kochane:*
 
Witam się z rana:)
Zadziwiące jak dużo lutówek nas czyta a mimo to się nie udziela:-) witaj z powrotem Asiulinka, miło, że znowu z nami jesteś:happy2:

Bella fajnie, że wybraliście już imię dla dziewczynki i że oboje jesteście co do tego zgodni. Czy więc mogę je dopisać do listy lutówek?

Ja dziś rano stanęłam w lusterku i stwierdziłam, że od ostatniej sesji brzuszka jest on już większy. Więc chciałam zrobić zdjęcie i się nim pochwalić,a tu baterie od aparatu rozładowane no. Teraz się ładują więc jeszcze dziś zdjęcie zrobię. Muszę w końcu kupić nowe akumulatorki, bo te są już do kitu. :baffled:

Wczoraj się objadłam frytkami więc dziś nawet na wagę nie stawałam, bo jestem pewna, że będzie kilogram więcej.:-D


Trzymam kciuki za wszystkie mamy, które mają dziś wizytę.&&&
 
Jeszcze tylko osiem nocy sama:-) jakoś daję radę. Rozmawiamy na skypie cały czas i czuję jakbym z nimi była:-D.
Bella gratuluję wyboru imienia, ja nawet nie wiem czy to chłopak czy dziewczynka.
Asiulinka podczytywaczko witamy spowrotem:-D
Gratuluję udanych imprezek urodzinowych u nas już koniec do końca roku czekamy na święta:tak:
W październiku będzie się działo na forum po połowkowych badaniach, ja już się nie mogę doczekać swojego.
Dziś mam szkołe a potem idziemy do włoskie restauracji z dziewczynkami.
Miłego poniedziałku.
 
Żanetka śmiało dopisuj:))
to już ostateczne imię bo naprawdę każde z nas ma całkiem inny gust:)) a to podoba się obojgu:))


moja waga przestała działać hehe
 
Bella Joanna pasuje do Izabeli:tak: fajniutko:-)
Asiulinka cieszę się że wróciłaś:-) eh te bunty - u nas fazowo bunt prawie czterolatki:baffled: no i Zosia próbuje dorównać siostrze w wybrykach więc jest czasami ciężko...

annarosksana widzisz leci szybciutko...fajnie że macie możliwość rozmowy przez skypa :tak: udanego wypadu:-)
 
Witam poniedziałkowo.

Ja dzisiaj od rana mam taki humor, że lepiej bez kija nie podchodzić. Normalnie wszystko mnie wkurza. Pogoda za oknem piękna a ja nie mam co na tyłek wciągnąć:wściekła/y: na moje ciążowe dzinsy za ciepło a na dresy już patrzeć nie mogę. Wyszperałam w szafie krótkie leginsy (takie za kolano) ale one nie są ciążowe więc mam gumkę w połowie brzucha i to mnie strasznie irytuje :wściekła/y:
Dobra to się trochę pożaliłam, napiszę później jak mi się humor poprawi.
 
Smoniczka, widzę, że moje fochy przeszły na Ciebie:-(Oby szybko minęły..

Nie wiem jak wytrzymam do tej 17 do wizyty.....:no: No same ważne wizyty teraz nam się szykują, pewnie w ciągu najbliżych 3 tygodni każda pozna już płeć:-D
Mąż wreszcie wybrał z mojej listy pasujące mu imiona, po 2 do każdej płci;)
 
reklama
Cześć Kochane!

Japo weekendzie wymęczona....Sobota sprzątanie, gotowanie....Moja przyjaciółka wpadła na ploty i została do niedzieli ;-):-pGadałyśmy do 2.30...a o 4.00 miałam pobudkę. Budze się i słyszę jak mój kot buszuje po salonie. Wstaje, świece światło...czekam co za szalona moja wymysliła....patrzę pod nogę od stołu a tam...MYSZ :szok::szok: Złapałam tylko za buta mojej przyjaciółki, który stał w przedpokoju, odchyliłam nogę od stołu iii strzał....Trafiona :baffled::tak::szok: Później zwłoki na gazetę i przez okno...:baffled: To było okropne, bo nie lubie zabijać żadnych zwierząt :no::sorry2:, ale żadna mysz mi po chałupie latac nie będzie ;-):dry:
U nas dziś bardzo ładnie i ciepło. Zaraz zabieram się za robienie obiadu i małe pranie:-)
Miłego dzionka wszystkim i dużo dobrego humoru na dobry początek tygodnia :tak::rofl2::-)
 
Do góry