reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Mi też niemal zawsze wychodzą, bardzo lubię gotować i piec. Ale jakos od wczoraj pierwszy raz mam tak straszne huśtawki nastroju, że szok:wściekła/y:Nie panuję nad tym, więc odpuszczam..Męża też CIĄGLE nie ma, to jest już nie do zniesienia..Chyba przeniosę się do rodziców, bo na głowę dostanę hehe. Pozdrawiam Was:)
 
Mi farmaceuta powiedział,że szałwia i tymianek w ciąży są nie wskazane. W ogóle z ziołami trzeba w ciąży wyjątkowo uważać.

no i bądz tu człowieku madry jak każdy mówi coś innego:no: jedni mówią apap brac drudzy nie...jedni mówią wypij to drudzy nie. i kogo tu sluchac??
a co do ziół to pije się herbatkę z dwoma listkami i tyle. i to jeden raz. ewentualnie drugi ale zalewa się te same liście.
 
No nie wiem. Moja lekarka powiedziała,że można brać paracetamol(czyli apap). Ale niektórzy są generalnymi przeciwnikami leków w ciąży albo sami się nie znają. Z tego co wiem to paracetamol w ciąży nawet w szpitalu podają.
Na szałwii jest napisane,e nie zaleca się nawet przyjmowania poniżej 18 roku życia ponieważ brak danych o skutkach niepożądanych. I to jest to co tan farmaceuta mówił o tymianku i szałwii w ciąży. Ja bym nie ryzykowała. A na gardło dostałam lek który się nazywa ISLA.
 
Dziewczyny - ledwo żyję - objadłam się maksymalnie:sorry2: robiłam na życzenie emka tortille:tak: pychota ale przesadziłam, do tego zacznę zaraz chyba zionąć ogniem - bo mięsko ostre wyszło a do tego sos czosnkowy:-D

Ten wrzesień to imprezowy się zapowiada:-D
 
paracetamol jest jedynym bezpiecznym lekiem w ciąży, aczkolwiek lekarz powtarza - jeśli nie musisz to nie bierz, im mniej tym lepiej, zwłaszcza, że mi na te bóle kręgosłupa tylko to mógł dać i zaznaczył, że mogę brać 4 tabletki dziennie i to jest bezpieczne, ale zawsze lepiej nie brać w ogóle...


poli nie martw się... zastępnym razem wyjdzie... ja to też lubie pichcić, ale do początku ciąży nie mogę stać przy garach... wszystko za mnie robi mąż

łaziłam dzisiaj i oglądałam wanienki i przewijaki... masakra z wyborem...

ej... dziewczyny... w ogóle to dzisiaj pierwszy raz poczułam kopniaki dzidziusia... :-) to takie fajne jest... :-)
 
reklama
Witam!
Ja dziś od raza wzięłam się za generalne sprzątanie łazienki, dosyć dużo czasu mi to zajęło, ale się opłacało. W między czasie zrobiłam na obiad biały barszcz z pulpecikami.:-) Teraz biorę się za ciasto, mianowicie papieskie kremówki, mam nadzieję, że mi wyjdzie:-D

Gnidka gratuluję pierwszych ruchów maleństwa, to na pewno cudowne uczucie.:tak: Ja niestety jeszcze nie poczułam, ale cierpliwie czekam.

Annaroksana trzymaj się i nie martw się tak dużo, to dzidziusiowi zaszkodzi, a na pewno nikomu nie pomoże. No fakt 10 dni to dużo, ale przecież w końcu wrócą.:blink:
 
Do góry