reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
my po wizycie. wszystko napisalam w wątku u lekarza:) ale jest dobrze. dzidziol slodki:) troszkę się lepiej czuje. już nie wymiotuje. gorąco strasznie u nas!! nie mam czym oddychac...

taką kwaśną ogórkową to bym zjadła. tak mnie zoładek z głodu boli ale jeśc nie mogę. chociaż wodę sobie popije:p
milego wieczoru:*
 
Źwierć nuta za kanapeczki dziękuję. Jak ktoś zrobi smakują nalepiej:) zrzucam cebulkę i jazda!

na-cik pójście do lodówki hmm ok pod warunkiem że cos w niej znajdę. Rano była puściutka, ale mama zaraz dotarła ze śniadaniem i zjadłam dwie bułki. Na obiad jak mówiłam zgodnie z planem były skrzydełka, ale mi nie podeszły i zjadłam tylko jedno:szok:

Ania trzymam kciuki za powodzenie&&& no i narobiłaś mi ochoty na naleśniki... poczekam na męża on robi wspaniałe naleśniki:)

dziś generalne porządki w domu bo mama miała wolne to pomogła i mieszkanko aż błyszczy:) no i w końcu wyprasowałam pranie czekające od soboty:)
 
hello z wieczora :cool2:
tak szlam po te wyniki ze nie doszlam :-p wyladowalam w CH i obkupilam troche dziecinke nr 1 bo zaraz wrzesnien-przedszkole a ta wyrosla jak szczypiorek na wiosne :rofl2: mam nadzije ze jutro dotre !:confused2:
dziecko nr 2 jakos tak sie ulozylo ze jakies flaki mi cisnie w srodku :eek: ani usiasc ani stac :sorry:

ide wywalic do wyrwa dziecko nr 1 zreszta nr 2 tez mogloby isc juz spac i nie cisnac matki po bebechach :-p
 
To ja, padam na pyszczek już, cały dom wysprzatany i męża pogonilam to garaż wysprzatal;)
Przeżyłam nalot już propozycja byla co by w sobotę wpaść, ale mąż sam odmówił:))
Teść to chociaż nasz nowy ogródek pochwalił, i jak obiad podalam to zjadł ze smakiem i pochwalił że? smaczny, a teściowa zolza zjadła z niechęcią połowę talerza zupy i mowi, że wiecej nie chce...ani dziekuje ani pocaluj mnie w d.
No ale ją byla ok i to się liczy:)

Laski gratuluję udanych wizyt!

Ania pokazuj foty swiniaka;)))

I ktora to ogorkowa robiła?? Ja też poproszę talerzyk:)
 
Bella chyba nie doczytalas mojego lotnego pomyslu na twoja tesciowke :-D
niech wapdnie w sobote powiedz jej ze akurat 20 kg ogorkow zamwoialas do kiszenia to pomoze :rofl2:
 
Laski uzywalyscie fenistilu w.zelu? Ja kilka razy tak, smarowalam też ize więc mialam go na skórze, a tu czytam że w pierwszym trym. Nie stoowac a potem, nie stosować na rozległe partie skóry...i się martwię trochę:(
 
Postanowiłam jeszcze zawitać przed snem...

bella - wydaje mi się, że ten fenistil nie powinien Ci zaszkodzić. W końcu nie smarowałaś się nim od stóp po czubek głowy. Ja się psikałam OFFem.

cortina - mam nadzieję, że zarówno Twoje dziecko nr 1 jak i nr 2 już smacznie śpią Ci nie dokuczają :-D
Mój starszak ostatnio znowu bardzo późno zasypia. Dzis padł krótko przed 24.00 :baffled: Mam nadzieję, że jak zacznie się wczesne wstawanie do przedszkola, dzień pełen wrażeń, to będzie zasypiał tak jak na 3-latka przystało.
 
reklama
Witajcie

Po wizycie ok maluch ma sie dobrze zdrowy i odpowiedni do wieku pleć nieznana jeszcze.

Stresowo u nas.

Świniak zestresowany...

My też, no ja bo ani nie je ,ani nie pije siedzi biedak w legowisku, albo poza i patrzy nieruchomo o co kaman.

Pewnie za kilka dni mu przejdzie musze mu czas dać na aklimatyzacje a puki co błogi spokój musi mieć.

Domek mu na dzień wyjmuje bo inaczej w nim się chowa, na noc mu oddam, tunel dam jej jak już się oswoi z nowym otoczeniem.

Wreszcie troszku chłodniej...

Spowiadac sie co która ma na obiad. Albo podgapie, albo wpadnę na gotowca...

Milego dnia wam

A oto nasz stresiolek... jest 1000000000000 kroc wspanialsza,milsza niz na foto, bo w realu jakas taka słodzia a na fotkach niektórych odraza bierze a ma skórę jak pupa niemowalczka i nic tylko by sie chciało ja tulić i głaskać... ale i na to czas przyjdzie

Zdjęcie0052.jpgZdjęcie0056.jpg
 
Do góry