reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Jejciu jaka wena was złapała. Pośpi sobie człowiek troszkę dłużej niż zwykle i już takie zaległości ma:szok: Ale już nadrabiam.
U mnie dzisiaj bardzo wietrznie i chłodno więc jest czym oddychać:-) Musze się zabrać za odkurzanko i pojechać do sklepu bo owocki mi się skończyły:-)

Cortina życzę siły i mocy abyś mogła dotrzeć po wyniki;-)

Bella bidulko ty to się masz z tymi teściami nie zazdroszczę:-(
 
reklama
dzień dobry
nie chcę mi się nic...
na śniadanko zrobiłam omlety z dżemem truskawkowym i polane dopiero co rozpuszczoną gorzką czekoladą. Pyszne były :p
Na obiad zupa ogórkowa mocno kwaśna :)
Mąż nadal się nie odzywa :)
 
A teściówki są okropne... Moja jak ma okres to po prostu schodzę z drogi... Ma wtedy MEGA PMS i nie panuje nad sobą. A ja robie wszystko źle, źle sprzątam ba nawet naczynia źle myje, źle karmie A., źle go ubieram, źle traktuje i ogólnie to jestem beznadziejna i mam nie równo w głowie poukładane ( i to są zacytowane jej słowa :wściekła/y:) Dobrze tylko że Męża mam po swojej stronie. Zapowiedziałam mu że jak się dziecko urodzi i wejdzie mi do pokoju jak zacznie płakać, lub przyjdzie położna to nie ręczę za siebie. A niech tylko spróbuje mi powiedzieć że luty i zimno a Maluda jest cieniutko ubrany... Pogryzę ze wściekłości albo się wyprowadzę. Znosiłam z A., z drugim nie zamierzam...
 
Witajcie

my za jakieś 1,5 godz zmykamy 150 km do gina na genetyczne więc mykam się ogarnąc bo sie w urzędach bez klimy nastałam i leciało ze mnie i nadal leci a słabo mi było, myślałam,że padnę jak dluga no ale dałam radę na obiad kilka nalesników z danio a dla męża leczo ( a fuj papryka beeeeee:baffled::baffled::baffled:)

mam nadzieję,że w końcu jakies foty dostane i może płeć poznam było by miło :-)

po drodze odbioeramy nasza świnkę Zoe, oby się u nas zaaklimatyzowała bo domek ma na full wypasie przynajmniej te podstawowe rzeczy co powinny być w necie wyczytałam to zakupiłam.

Trzymajcie sie niech moc brzuszków bedzie z wami odezwe sie jutro bo zanim wrócimy będzie 22 czyli pora ululania świniaka napadnięcia na lodówkę i do wyrka :-D
 
Witajcie :-)

Deizzi - dawaj tą ogórkową :tak: własnie taaaaaką kwaśną :tak:
Ja za chwilke zabieram się za moje śledzie w śmietanie :-p

Ania - ja trzymam kciukasy za Twoją wizytę i mam nadzieję, że dostaniesz fotki i pokażesz nam je :-)
A śinka na bank się zaaklimatyzuje jak taką willę jej postawiliście ;-)
 
Witajcie :-)

Deizzi - dawaj tą ogórkową :tak: własnie taaaaaką kwaśną :tak:
Ja za chwilke zabieram się za moje śledzie w śmietanie :-p

Ania - ja trzymam kciukasy za Twoją wizytę i mam nadzieję, że dostaniesz fotki i pokażesz nam je :-)
A śinka na bank się zaaklimatyzuje jak taką willę jej postawiliście ;-)

Troszkę jeszcze zostało to masz :) :) :)
 
Wy tu cały czas o jedzeniu, a ja już zjadłam 2x śniadanie, drożdżówkę, łazanki na obiad, jabłko, loda truskawkowego i teraz jem kanapki a kilogramy przybywają :-)

Ile się powinno w ciąży tyć na miesiąc przy prawidłowej wadze (BMI) przed ciążą? Ja mam wrażenie że za dużo jem
 
reklama
Do góry