reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

witam z rana... fatalnie się czuje. rawie zasłablam w kuchni przy śniadaniu... tak mi się zrobilo niedobrze i ciemno przed oczami...myślałam, że nie dojdę na łóżko. głowa taka ciężka... buuu... nie wiem jak obiad mężowi ugotuje bo dziś na drugą zmianę idzie. a ja do lekarza i nie mam bladego pojecia jak tam wysidzę. trzymajcie za mnie kciuki.

bella mi się wydaje, że wszyscy teściowie mają wrodzony dar przychodzenia nie w porę... no ale co zrobisz. czasem lepiej przecierpiec niż toczyc wojny.
 
reklama
Meriderka wiem co czujesz u mnie w pracy było tak samo:(Co o teściowej to lepiej żeby mi nie pomgala, widziaam i czułam zapach jej łazienki i mam wrażenie, że mąż dopiero po ślubie poznał definicję czystej łazienki, pewnie dlatego jego mycie toalety ogranicz się do wlania detergentu, bez mycia, i zauważył, że to co wydzielają ręczniki to nie był zapach świeżości heheDo tego ona poczuje że jest potrzebna i jest sens żeby przychodziła:) a ona musi się tu wynudzic hahahaDziś mam lepszy dzień więc zniose ja jakos:)Do tego wczoraj przeżyła szok jak jej poedzialam, że mielone robię sama z szynki i mroze zmielone mięso! A ona z tekstem że absolutnie się nie mrozi zmielonego mięsa i trzeba na bieżąco kupować! Może jakbym nie pracowała jak ona to bym miała czas na codzienne kupowanie mięsa!Dziś chyba też nospe wezmę bo coś pobolewa brzuch...a już było tak dobrze:((
 
co do tych leków to na każdej ulotce pisze żeby skonsultować w czasie ciąży z lekarzem, albo że nie są zalecane bo nie wystarczających badan co do wpływu na ciąże, i ja juz wiem że kazdy lekarz powie co innego ale najbardziej wierzę gin, w końcu oni zajmuja sie tylko tym;) tak miałam z furaginą na ulotce pisze że nie wolno brac w ciąży, jeden lekarz mi zakazał a moja gin kazała mi brać, i jak kupowałam żurawine niby wszystko to samo a na jednej pisze że dla kobiet w ciąży, a inna juz że nie wolno podawać. nie dziwie sie farmaceutom że nie wiedza co dać, lekarzami nie są.

dzisiaj placki ziemniaczane, mmmmmniam;)
 
Witajcie mamusie i nowe mamusie ;-):-)
Wszystkim spragnionym wczorajszego budyniu przesyłam dzisiaj świeżą dostawę ;-):-D A dla aniołeczka mogę przesłać inny:-D Ja czekoladowy u wiel biammmm :-D:laugh2::rofl2::rofl2:
Wczoraj przespałam cały dzień prawie- zjadłam o 14.00 obiad i poszłam się położyć- dospałam do 16.40:eek: ale lepiej się czułam jak wstałam:-)
domikcw mnie też się tak robi :/ Może nie jakoś często ale kilka razy już miałam taką przygodę. Najczęściej jak stoję długo nad buchającymi żarem garami albo jestem strasznie głodna. Ostatnio nawet leżałam na podłodze w kuchni, na płytkach a mąż trzymał mi nogi do góry:eek: Ale jak tak poleżałam to było ok;-)
Dziś znowu czuje się dziwnie- ciśnienie 87/57 puls 112:sorry::confused2: Czuje jak siedzę na krześle a serce wali jak na maratonie...:confused2:



Meriderka wiem co czujesz u mnie w pracy było tak samo:(Co o teściowej to lepiej żeby mi nie pomgala, widziaam i czułam zapach jej łazienki i mam wrażenie, że mąż dopiero po ślubie poznał definicję czystej łazienki, pewnie dlatego jego mycie toalety ogranicz się do wlania detergentu, bez mycia, i zauważył, że to co wydzielają ręczniki to nie był zapach świeżości heheD(

Ale się uśmiałam :-D:-D Ehh te teściowe.... Moja mnie drażni jak przychodzi weekend i posprząta sobie i chwali się: " A wiedzieliście jak ja sobie posprzątałąm?" :eek::confused2: Myślę sobie - co mam Ci oklaski bić kobieto?:sorry: A mój mąż ostatnio na takie jej hasło: A widziałaś jak my sobie posprzątaliśmy? A ona: NIE ...a on: No widzisz! :-D Ale się zaczęłam śmiać :evil:
Poza tym przychodzi weekend, ona już od 7, 7.30 na nogach i myśli, że my też będziemy wstawać i nie wiem co robić. A potem słyszę hasło: JAK MOŻNA TAK DŁUGO SPAĆ? :wściekła/y: A śpimy do 9.00:eek: maks 9,30.....Krew chcę zalać...;-)
 
bella aż nie wiem co gorsze... moja reściowa nie była u mnie w domu od dnia ślubu czyli już przeszło 2 lata. Jakoś musisz zniesć te jej dziwne wizyty

wyspałam się. mama ma dzis wolne wiec pojechała do sklepu po świeże bułki:) Na obiad będą skrzydełka opiekane z ziemniaczkami i mizerią a jutro leczo:) hehe sobie wymyśliłam:)

co ja będę dziś robić? żadnego pomysłu... już mi się nudzi to siedzenie w domu niech sie chociaż zacznie rok akademicki bo zwariuję:)
 
hello !!! :-p

Anioleczku a gdzie studujesz ??? fajnie ze sie cos w tej dziedzinie zmienia w sprawie ksiazek np :sorry: ja konczylam studia 6 lat temu wiec mozliwe ze sie pozmienialo z literetura na plus :tak:
ja wiem jedno- tyle co mi dały studia nie da mi żadne inne doświadczenie.
tu sie nie zgodze, ale mysle ze sama sie przekonasz w tej kwestii za kilka lat ;-)

Eve glodzie wczoraj byly pierogi :rofl2: dzownie, pisze listy, wysylam telegramy a ty pozostajesz obojetna na moje zaproszenia obiadowe :sorry: wez sie ogranij !!!!!!!
dzis cyc z kuraka, pyry i jakas surowka :cool2:

Poli gratulacje z okazji przyjscia komody :laugh2: a farba moze w necie ? lub jakiejs castoramie, obi itp ???

Smoniczka to ja przez ciebie jadla wczoraj pierogiiii !!!!!!!!! a jedzac je intensywnie myslalam ktora to mi ochoty narobila :laugh2: jestem wplywowa ostatnio w kwestiach jedzenia :eek:

Meriderka ty pracujesz ? i tak cie nie ladnie traktuja :eek: lec kobieto na zwolnenie bo ktos na forum musi z nami drugowac zeby nieobecne mialy co nadrabiac :-p

Cwierc Nuta ja 3 lata szukalam pracy w zawodzie, poraazkaaaaaaaaaaaaa :eek: poszlas wczoraj po budyn i zaginelas w akcji :-p

MamusiaM u mnie byla mega burza :eek: masakra, wszsytko latalo po ogrodzie, a jak walilo i blyskalo :sorry: bojeeeeeeeeeeeee burzyyyyyyyyyy !

Rebelious85 pojawilas sie i zniknelas :szok: czemu chcesz sprzedac wozek skoro w ciazy jestes ???

Gosia ty to robocop jestes :eek: nie wymiotowalas w samolocie ???

Kasiadz jak sie w pracy odnalazlas ??? kukurydzy mi sie zachcialoooo bede musiala na rynek zasuwac :-p

Bella tescie widze dobrze sie u was czuja :-D wspolczuje :eek: wez kup 20 kg wisni postaw na widoku jak tesciowa przyjdzie i walnij " o mamusiaaaaaaaaaa ! wlasnie wysmylilam ze kompoty bede robic, dobrze ze mama przyszla, pomoze mi mama :-D" jak ona taka nie robotna szybko ucieknie :-D
 
cortina- jak Ty tak wszystkim na raz odpisujesz? ja ze 3 sztuki max bo więcej mi się myli
Cwierć nutka- moja wstaje 6, 6:30 a jak my nie wstaniemy do 7 ( czyli weekend bo do pracy wstaję ok 6) to też słyszę, że cały dzień śpimy. Czasem jej się zdąży zaspać wtedy gdy słyszy, że ja wstałam do pracy to w pędach wyskakuje z wyrka abym jej tylko tam nie zauważyła za mim zejdę na dół :)
 
reklama
Meriderko dziecko nr 1 jeszcze spi to sobieo tworzylam dwa okna i pisalam spogladajac co komu :rofl2: taka żem bystra laska z rana :-D

dziecko nr 2 domaga sie sniadania a ja chleba nie posidam :eek:
 
Do góry