reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Byłam z synkiem w lesie na grzybach kilka znaleźliśmy teraz Młody został w piaskownicy a ja przyszłam z zamiarem zrobienia gruntownych porządków. :) Na razie tylko kurz starłam... Głowa mnie mega mocno boli... Muszę teraz powyrzucać za małe rzeczy na Antola.
 
reklama
kasiadz jakbyś miała Norwega do oddania, to ani chwili byśmy się nie zastanawiali :p chociaż kiedyś chciałam mieć brytyjczyka, ale mąż teraz na żadnego innego prócz norweskiego się nei zgodzi... ;) mamy juz jednego cudaka i bardzo chciałabym towarzysza dla niej, ale póki co na razie nie...
 
Hej Dziewczyny
Melduje że u mnie wszystko ok tylko miewam migreny i wolę nie przebywać zbyt długo przed kompem :)
 
hej mamuśki !!
serdecznie Was pozdrawiam i żegnam się na czas urlopu!!!!!
do "zobaczenia" we wrześniu!!!!
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D
 
witam Mamusie!

ale miałam dziś horror :-( pojechałam do lekarza po zwolnienie (nie ma mojej gin więc do pierwszego lepszego). Krotki wywiad i pan się spytał czy może posłuchamy chociaz bicia serduszka. Ja od razu banan na twarzy, szybciutko połozylam się. Pan przyłozyl to urządzenie i mijają minuty a on nic. Pytam się czy to bicie serca a on że nie i że nie słyszy!!!! Malo nie zeszłam!! Myslałam ze zemdleje! jeszcze trochę jezdził po brzuchu i w koncu złapał ale słabo i właczył monitor (pewnie żeby lepiej widzieć gdzie jeździć po brzuchu). Zapytałam czy słychać i było słychac, przez chwilkę pokazał mi dzidziusia i serduszko. Ale strasznie się strachu najadłam!
Może to przez tą sałatkę, może brzuch zagazowany w środku, alboco...
wogole jakoś mnie dziś brzuszek lekko kłuje, juz rano przed badaniem.
Powiedziałam do dzidziusia żeby więcej mnie tak nie straszył :)

Anisimo- dobrze że Cię widzę, bo juz się martwiłam gdize jestes.
Kasiulec- mi gin po badaniu mówiła że mogę plamic (po cytologii tak mówiła, ale wziernikiem może tez mozna coś obetrzec).
Domikcw- no przepraszam za tą sałatkę i galaretkę :)

U mnie schab się piecze w piekarniku. Z ziemniakami. I sałata ze smietaną do tego.
Straszne mam wyrzuty że nie jem ryb. Przez 3 miesiace zjadłam tylko sledzie, ale to sztuczne, z konserwantami i inną chemią więc nic dobrego i tuńczyka z puszki, ale to z rtęcią więc tez nic dobrego. Zadnej porządnej ryby nie zjadłam.
nie zrobię sama ryby, i tak nie zjem.
Ale jest jedno miejsce gdzie by mi smakowało: kanjpa w sopocie. I takie rybki pyszne, że aż slina mi cieknie:-p tylko trochę za daleko :-(
 
cześć dziewczynki, miałam zagladać regularnie ale znów sie nie udało :( starałam się nadrobić lecz nie dałam rady...
Jesteśmy na urlopie (tzn mąż na urlopie a ja na zwolnieniu cały czas) w rodzinnym miasteczku i cały czas się coś dzieje :) U mnie brzuch już widoczny i nie da się ukryć. Wszyscy gratulują :) poza dresami nawet nie staram się założyć normalnych spodni. Mam dżinsy ciążowe i takie cienkie a la bojówki z panelem.
Trzymajcie się cieplutko w tą jesienną końcówkę lata :*
 
martuszka - współczuje chwil strachu!

Tak kątem oka spojrzałam na rozmowę o kotach.
U mnie w domu pałętają się dwa kotki rasy Maine Coon.. Jeden ma 3 lata, drugi 1,5 roku. Szatany jakich mało :)
Ale koty są słodkie.. :) pozdrawiam wszystkie właścicielki tych cudnych zwierzaków:)
 
reklama
ale tu dzisiaj pustki, sezon urlopowy ba bb się zaczął?:-)

moja tarta właśnie się piecze a mnie już skręca z głodu, dziecko na spacerze:)
jutro dzień wolny od pracy i ludzie poszaleli, takie kolejki w sklepach że jakaś masakra! 1,5h kupowałam produkty na obiad:szok: skąd oni biotą te pieniądze, zadziwiające jest to że takie kolejki do południa a więc może to sugerować że większość to osoby nie pracujące:szok:
achhh
po obiedzie idę do teściów bo odebrali moje nowe okularki w fielmanie -kupiłam za całe 95zł a i tak babka mnie naciągnęła bo chciałam za 59 (razem ze szkłami: :tak:
 
Do góry