reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Martuszka współczuje przeżyć ale lekarz mógł odrazu włączyć ekran a nie błądzić po brzuchu, pewnie jeździł nie tam gdzie trzeba.
Ja też nie jem ryb, tylko koreczki śledziowe i pangę ale słyszałam że lepiej tego nie jeść, nie lubię ryb ostatnio na grillu wmusiłam w siebie jedną ale myślałam że się porzygam.
Dziś na obiad kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym z ryżem lub makaronem, jeszcze się nie zdecydowałam
 
reklama
jutro dzień wolny od pracy i ludzie poszaleli, takie kolejki w sklepach że jakaś masakra! 1,5h kupowałam produkty na obiad:szok: skąd oni biotą te pieniądze, zadziwiające jest to że takie kolejki do południa a więc może to sugerować że większość to osoby nie pracujące:szok:
achhh

Albo pracują na zmiany lub są na urlopach ;-)
 
Martuszka ale mialas przeżycie!!!! Biedna:** dobrze, że mluszek ma się dobrze:)
Ją w czwartek idę na badanie zobaczymy co moja gin powie o tych bólach,
Dziś kupiłam sobie spódnice po przecenie ze 129 na 29;)) i rajstopki ciazowe...ale mi wygodnie:) ja w zwykle już się nie mieszcze a z poprzedniej ciąży są jeszcze za duże:/
Kasiadz ja bym nawet karalucha przygarnela, kiedyś zgarnelismy psa z drogi, ale koty odpadaja bo mąż by mi się udusił:(
 
Orchideo proszę się pochwalić tymi cudnymi kociakami :-)
kasiadz muszę się z tobą zgodzić, ja mam zawsze pecha bo akurat przed wolnymi dniami kończą mi się zapasy w lodówce, dzisiaj też mnie czeka wycieczka do sklepu ale to dopiero jak mężuś wróci.
 
ladydo udanego urlopu!
o ja mojego też sie nie mogę doczekać - ale na te wymarzone wakacje to muszę jeszcze ponad miesiąc czekać :baffled:
mój żołądek chyba mi nigdy nie da spokoju! ileż można :-(
 
ja byłam w sklepie ok 1 a już nie bardzo było co kupić z ledwością dostałam kurczaka na rosół:( w biedronce wszystkie kasy czynne a i tak straszne kolejki, ale po zakupach tak się z mężem najedliśmy że ledwo się ruszamy:-) kasiadz wielu ludzi chodzi też na późniejsze godz do pracy, np. moja mama pracuje codziennie od 13 do 21, ja w systemie zmianowym dzień/noc miałam dużo wolnych dni, ale raczej rano widuje starsze osoby i kobiety z dziećmi, najgorzej u nas jest w soboty, rano nawet nie ma co iść, ludzie kupuja jak szaleni i sa kilometrowe kolejki...
dziś na kolację tortilla z kurczakiem tylko planuje usmażyc w chipsach paprykowych zobaczymy;)
 
Witam moje Panie:) Ja dziś jem mega niezdrowo, az wstyd- w południe ogromne lody w Mcdonaldsie a na obiad pizza Giuseppe:zawstydzona/y: Brat jest to nie ma czasu gotować:) Byłam nawet na krótkim spacerze i nic mnie nie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ladydo- odpoczywaj!!!:)
 
Klowee z jakiej dzielnicy jesteś i o której te kurczaki w chipsach będą...bo będę grasowac hahaha
Ja dziś tradycyjny obiadek biteczki, ale takie mieciutkie rozplywajace się w ustach wyszły mmmmmm i cora dobrze doprawila hehe
 
reklama
Położyłam się na chwilkę o 15 i dopiero teraz się zbudziłam... To aż niemożliwe.... Dobrze że synkiem zajął się Teść chwile przed aż do teraz. Ale czuje się od razu taka naładowana...
 
Do góry