reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Martuszka - toż ty tam mogłaś zawału dostać, współczuję przeżyć i cieszę się, że wszystko dobrze.

Co to tych kolejek to też mnie zawsze zadziwiają, jakby miała być wojna a to tylko jeden dzień wolny się szykuje.
Ja zaraz zmykam na grillka, do jedzonka uszykowałam bułki z masełkiem czosnkowym:-)
 
reklama
ja już po wizycie...u nas wszystko ok, serducho bije a brzucho rośnie...na szczęście waga stoi
yes2.gif

Jula tez skonsultowana....mamy wykaszleć to co nam przeszkadza i będzie dobrze....

my powoli szykujemy się na krotki wypad w województwo świętokrzyskie, mamy w planach zahaczyć o Bałtów....
więc trzymajcie kciuki za pogodę...
wink2.gif


hej mamuśki !!
serdecznie Was pozdrawiam i żegnam się na czas urlopu!!!!!
do "zobaczenia" we wrześniu!!!!
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D

udanego urlopu....odpoczywaj ile się da....

Madzienka- ja na Lubartowskiej. Jakoś nie mogę się do Kraśnickich przekonać.

ja na Jaczewskiego...

ale miałam dziś horror :-( pojechałam do lekarza po zwolnienie (nie ma mojej gin więc do pierwszego lepszego). Krotki wywiad i pan się spytał czy może posłuchamy chociaz bicia serduszka. Ja od razu banan na twarzy, szybciutko połozylam się. Pan przyłozyl to urządzenie i mijają minuty a on nic. Pytam się czy to bicie serca a on że nie i że nie słyszy!!!! Malo nie zeszłam!! Myslałam ze zemdleje! jeszcze trochę jezdził po brzuchu i w koncu złapał ale słabo i właczył monitor (pewnie żeby lepiej widzieć gdzie jeździć po brzuchu). Zapytałam czy słychać i było słychac, przez chwilkę pokazał mi dzidziusia i serduszko. Ale strasznie się strachu najadłam!
Może to przez tą sałatkę, może brzuch zagazowany w środku, alboco...
wogole jakoś mnie dziś brzuszek lekko kłuje, juz rano przed badaniem.
Powiedziałam do dzidziusia żeby więcej mnie tak nie straszył :)

współczuje przeżyć....najważniejsze że wszystko ok....

Witam moje Panie:) Ja dziś jem mega niezdrowo, az wstyd- w południe ogromne lody w Mcdonaldsie a na obiad pizza Giuseppe:zawstydzona/y:

pychota....
 
Witam moje Panie:) Ja dziś jem mega niezdrowo, az wstyd- w południe ogromne lody w Mcdonaldsie a na obiad pizza Giuseppe:zawstydzona/y: Brat jest to nie ma czasu gotować:) Byłam nawet na krótkim spacerze i nic mnie nie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ladydo- odpoczywaj!!!:)
ja tam giuseppe bardzo lubię szczególnie pieczarkowo-szynkową:)
a moja tarta wyszła pyszna, nawet się nie spodziewałam-więc polecam:tak:
a jutro obiad u teściów a później u nich gril:)
 
bella to sie wymieńmy ja te bitki wolę;) a urzędujemy na Marysinie
smoniczka u was grill a unas cały dzień leje:-(

Świętokrzyskie jakie cudne;) Madzienka zapraszam zapraszam... przepiękna okolica;) a w Bałtowie byłam ze 2 lata temu podobno teraz rozbudowali, bo nie było zbyt dużo ale dla dzieci polecam... sama się jeszcze kiedyś ze szkrabem wybiorę

my własnie wróciliśmy z USG, no wszystko idealnie aż miło słyszeć jak tak lekarz mówi dobrze w porządku :-), i dzidzia przepiękna, tylko spokojna bardzo była, więc co i rusz dostawałam kuksańca w brzuch żeby się ładnie do zdjęcia ustawiła.

i CHŁOPAK !!!!!! ma być, mąż pęka z dumy;) od początku miałam takie przeczucie
 
klowee gratuluję synka i pozytywnych wieści z wizyty:-)
Lady Do udanych wakacji:-)
Kasiulec i jak samopoczucie? plamienia ustały?
 
ale exstra klowee
samopoczucie prawie ok, nie mogę się już doczekać końca wymiotów, cały dzień przeleżałam(próbowałam iść spać,żeby mi szybciej czas zleciał,ale nie wyszło),wieczorem tylko z mężem do sklepów śmignęłam, plamień w ciągu dnia dzisiaj to była tylko końcóweczka, więc nawet już nie jechałam do szpitala, a jutro to już powinno być normalnie
 
reklama
Dziewczyny, nic nie mówię ale z tymi chłopcami to różnie bywa. Moja siostra do prawie 8 miesiąca myślała,że będzie Bartuś a tu Kasia ;D

My o 1 z kawałkiem wyjeżdzamy do Zakopanego ;D wracamy w niedziele :D

Trzymajcie się :)
 
Do góry