reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
mogę wam narobić smaka moim jutrzejszym obiadem? Tarta porowa jeszcze czegoś takiego nie robiłam, jutro będzie inauguracja;)

Zdaj potem relacje no i smacznego

spać nie mogę...po wczorajszej wizycie mam brązowe plamienia i zastanawiam się czy jechać do szpitala czy iść spać dalej

Jak tam sytuacja opanowana?

Witam

wyspana jak nigdy robię już z rana ogórkową a na 2 danie placuszki z ziemniaków... urośnie dupsko oj urośnie:-D

Potem jazda na zakupy bo jutro święto więc niczego mi zabraknąć nie może he he


Miłego dnia wam kobitki
 
Kasiulec2 ja plamię od 7tc, niestety regularnie i nie tylko brązowo. Brązowym plamieniem raczej nie musisz się aż tak przejmować, najważniejsze, że nie ma czerwonej, świeżej krwi. Najlepiej położyć się, spróbować się uspokoić i wyciszyć, nie przemęczać się przez kilka dni o ile to możliwe. Z doświadczenia wiem, ze łatwiej się to mówi niż robi:-(. Czy dostajesz jakieś leki - duphaston lub luteinę?
 
nic nie dostaje,bo do wczorajszej wizyty było ok, w internecie przeczytałam, że w ciąży czasem tak bywa po wizycie, więc poszłam dalej spać
 
dobrze, że akurat wczoraj dostałam telefon :-) niby,żeby dzwonić o każdej porze dnia i nocy, ale wolę przed 9 zadzwonić
wczoraj wracając od lekarza miałam bardzo dłuuuugi spacer, potem tramwaj prawie by mi zwiał, więc podbiegłam parę kroków i teraz się zastanawiam co miało wpływ
 
reklama
Witam Panie:))
Gabi dobrze że już jesteś w domu
Klowee a w którym szpitalu byłaś??
Kasiulec zadzwoń lepiej , warto, żeby gin iedzial że coś się dzieje, większą uwagę zwróci przy kolejnym badaniu!
Swoją droga dziewczyny zastanawia mnie jak teraz można mówić że ciążą to stan błogosławiony itp. Ciągle jakieś problemy...ja biorę nospe i magnez cały czas, już przywyklam do kojego bólu...oby w czwartek gin. Też stwierdziła, że to normalne, bo jak każe mi leżeć do końca ciąży to się poddam:((
Co do smarowanoa to ja Na mokro oliwka się smaruje, ale tak jak pisałam, już mi przesuszyla skórę i na biuscie i rękach mi schodzi:(
Kiara bardzo mi przykro z powodu sytuacji że zwierzakami, nie rozumiem takich ludzi jak siostra twojego męża! nie wiem czeku dziś ludzie mają w sobie tyle złośliwości i egoizmu:(
Wczoraj moi rodzice puścili mi kasetę video z gwiazdki jak mialam 6 lat dziewczyny piękna rzecz!!! Całą moja rodzinka i zupełnie inne priorytety, mimo trudnych czasów wszyscy usmiechnieci, szczęśliwi. Żal że tersz już tak nie jest:((
 
Do góry