reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

kurde no...nie bylam w stanie dojsc do forum...skonczylo sie tylko na zyczeniach fejsbukowych:(

kochane wszystkiego dobrego na nowy rok...niech nam kluchy dobrze i zdrowo rosna;-)

melduje sie...w niedziele gonimy diabla;-) no i w sumie u nas tyle..dni leca jak szalone..od nastepnego tygodnia zaczynamy oduczac mlodego jesc w nocy...brrrr...juz mam dosc.....ale mam nadzieje ze sie uda....buziole lutowce.
 
reklama
O dzizas, jaki mi dobry kapusniak wyszedl!!! hehhe :-p
Ja chce snieg, chociaz przez jeden dzien! a tu sie nic nie zanosi... przeciez to juz polowa stycznia, ktora mi troche podesle od siebie, ktora?
Smoniczka- a Ty babolcu tesciowa masz to juz sie z Martik rano kawy nie napijesz, co??? dobra, zapamietamy sobie:rofl2::angry::rofl2: a tak serio, jak tam Madziulka?
Dreamus- daj znac jak tam Kajtus przyjal przejscie na ciemna strone mocy... hehe tak mi sie jakos skojarzylo:-) u nas chrzciny w czerwcu dopiero, nie bede kluski nosila do oltarza, niech sobie sam dojdzie:-D
Prezesowa, gdzie jestes? bo chcialam Cie o wozek zapytac, zauwazylam ze masz chec na podobny jak ja mam chec heheh (ale zdanie bezsensowne mi wyszlo);-) ale tu nie moge go nigdzie kupic, moze masz namiary na jakiegos dostawce w Pl ???
wszystkim, tym piszacym I tym tylko czytajacym zycze milego dnia, a teraz uciekam na spacer... niestety bez sanek...
paaaa
 
Jejciu czytam was ale jakoś nie mogę się zabrać za pisanie. Niby mam pomoc w domu a nie mogę czasu dla siebie wygospodarować.

Martik kochana przepraszam najmocniej, od jutra pijemy razem kawusię obiecuję :)))
A z tymi chrzcinami dobrze sobie wymyśliłaś, my naszego klocuszka całą mszę trzymaliśmy i nie było lekko :p
 
Martik kawusiadla Ciebie :)
 

Załączniki

  • 1389949682872.jpg
    1389949682872.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 11
Smoniczka- dziekuje bardzo:-) od razu inaczej kawa smakuje w dobrym towarzystwie:-D
Moje dziecko dzis zrobilo matce marathon nocny, I nie spal od 00.30 do 2.15, nic na niego nie dziaialo- ani noszenie na rekach, ani spiewanie, dostal mleko, dostal syropek I nic... o 2.10 poddalam sie I wzielam go do salonu. Wlaczylam tv, Australian Open na Eurosporcie, akurat gral Janowicz... I po 5 min moje dziecko juz spalo:-D nie wiem teraz czy ta gra taka nudna byla czy byl juz taki zmeczony seseesese:rofl2:
 
ej ej... ja też chcę kawe! :-)
witam i zmykam. dzisiaj już zaczął padać deszcz więc po śniegu :/ ale grunt, że choć na trochę się dzieciaki załapały :tak:
 
Cześć dziewczyny,
aż mi głupio bo ostatnio tak rzadko zaglądam ale nie wyrabiam z moimi dzieciakami, brakuje mi czasu. Natan od tygodnia w domu, złapał jelitówkę a Daniel cały czas potzrebuje mojej uwagi, do tego jeszcze go karmię piersią. Nie mam już siły i chce odstawić wkońcu ale nie potrafię się do tego zabrać. Mały kilka razy ciągnie cyca w dzień a o nocy nawet nie wspomnę. Pobudki co 1-1,5 ;/ Gdyby tylko mój mąż chciał do niego wstawać w nocy to dawno bym odstawiła a tak to czuje cyca, ryczy a ja nie potrafię mu odmówić. Przez to cycowanie w nocy rano nic nie chce jeść, dopiero ok 12 zje trochę obiadku ale i tak dobiera się do cyca. Wczoraj byłam z nim u hematolog bo dostałam skierowanie od pediatry ze względu na powiększone węzły chłonne i złe wyniki badań ale na szczęście powtórzyliśmy wyniki i okazały się prawidłowe i węzły też prawidłowe :))
Dziewczyny ma któraś z was torbiele w piersi?? mi się pojawiły dwa jakiś czas temu i wydaje mi się że rosną , do tego wyczułam nowe guzki bliżej pachy (jak się kończy pacha a zaczyna pierś) boję się czy to może być rakowe ;//
Lorena a jak u Ciebie z karmieniem?? odstawiłaś już??
 
nadika ja bym obstawiała u Ciebie gruczoły mleczne skoro nadal karmisz... ja na twoim miejscu bym przestała karmić i zrobiła usg, żeby wiedzieć czy wsio ok :tak: no ale w sumie karmić możesz tylko usg zrób i będziesz wiedziała na czym stoisz
 
reklama
nadika, nie odstawiłam jeszcze i nie zanosi się na to, Młody ma alergię i najlepiej mu na mleczku mamy, z jedzeniem innych rzeczy niż ukochany cycuś nie ma szaleństwa ale jest lepiej niż było rano zjada około 150 kaszki, na obiad około 120 zupki i na kolację 120-170 owoców z kleikiem ryżowym bądź kukurydzianym, reszta to cycuś. Przed snem zjada mleko, około północy, więc pewnie za chwilę się obudzi, późńiej to już różnie ... 4, 6 i oczywiście popijanie po parę łyków w ciągu dnia też. Z sukcesem wprowadziłam wodę i ładnie pije z kubeczka. Ostatnio nauczył się mówić am i teraz woła am jak coś jemy, na swoje jedzenie, jak chce chrupki kukurydziane albo kajzerkę ... a jak jest u mnie na rękach to poklepuje cycusie uśmiecha się szeroko i mówi am.
Gosia dobrze radzi, zrób usg.
 
Do góry