reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
No to nam Adas przywital pieknie Nowy Rok:) slodziaczek :-)
U nas marudzenia ciag dalszy. I oczywiscie ostatnio sie Gosi pochwalilam, ze Szymon w miare ma nocki to mam za swoje:shocked2: tylko redbull mnie trzymie przy zyciu:-D
Za to w dzien sliniak to podstawa ubioru, nie lubie sliniakow ale nie mam wyjscia, jakies 3 na godzine I podloga myta 2 razy dziennie. Poza tym zalapal do czego sluzy pchacz I urzadza sobie rajdy po salonie, a ulubionym zajeciem jest skradanie sie do psa. Elmek lezy na poduszce na koncu kanapy a Szymon wspina sie na drugim koncu I malutkimi kroczkami dochodzi do niego, pies udaje ze go nie widzi I ma nadzieje ze da mu spokoj , Szymon zabiera mu pileczke I rzuca na podloge, a Elmek po nia zeskakuje z kanapy- radocha nie do opisania I smiech taki szczery ze az bym zacalowala go z tej milosci:-D:-D:-D
Ach, bym zapomniala- Smoniczka- gratulacje dla Madzienki:) tez Ci sie rozbujala dziewczynka:-)
 
Ostatnia edycja:
Martik u nas z psem też niezłe cyrki. Jak Madzia podnosi psią kostkę to Felek w trzy sekundy jest przy niej i jej ją zabiera :) nieraz jest tak, że młoda schyli się po kostkę i jemu podaje, słodko to wygląda :)
A dzisiaj Magda trzymała kostkę Felek podbiegł żeby jej zabrać ale ta cwaniara nie puściła więc pies ją pociągnął przez co zatrzymała się na nodze od stołu. Na szczęście płaczu nie było :)
 
GIA ale przystojniak z Adasia :)

MARTIK, SMONICZKA chciałabym zobaczyc Wasze bąbelki w akcji z psiakami. rozkoszny widok musi byc.

Lenka ma teraz zaciesz. mamy 4 szczeniaczki i jak je widzi to tak piszczy:-D ładnie je głaska i pokazuje gdzie mają nosek:-D

co tu taka cisza?
 
Witam dziewczyny

Dzięki za komplementy dla Adasia
:-)

Adaś ślicznie dziękuje! :-D

Byliśmy dzisiaj zapisać się do żłobka i.... nieciekawie jest.... Jesteśmy na 64. miejscu.... ups! miejsc jest 60. Reszta to lista rezerwowa. Może coś około września/października się coś poluźni i będzie szansa. To jest jedyny żłobek państwowy w moim mieście. Są jeszcze dwa prywatne, ale nie stać nas na płacenie 600/700 zł miesięcznie.Za państwowy zapłacimy w porywach 300/350 zł.

pozdrawiam


 
siemnakoooooooooooo !

przez ta pikena pogode nie mialam czasu na www, dzis juz nie tak pieknie to poczytam i nadrobie :-)

aaaaaaaaaaaaaa Cortin tez idzie do zlobka :-) mam nadzije ze przyjma go do panstwowego !
 
Witam
Dziewczyny co do żłobka to jestem zmuszona do tego. Jedna wypłata to jednak mało, a nie chcemy ruszać oszczędności... ;-)
Jedna babcia pracuje, a druga sama wymaga opieki.
Jak na razie urlop mam do 5 lutego, co później? Zobaczymy.:-)

Pozdrawiam
 
reklama
jak ktoś zainteresowany to w biedronce pieluszki dada 2 opakowania za 50 zł i danonki 2 opakowania za 4,99 zl (znaczy się jest to połaczone w jedno opakowanie z jakimiś figurkami)

Lena dziś wyjec na całego. w nocy ciągle popłakiwała...
 
Do góry